دوشنبه, اکتبر 2, 2023
موضوعات ورزشی

ارزش کارت جا مورانت پس از کشف “والدین” مایکل اوهر در پس زمینه منفجر شد.

ارزش کارت جا مورانت بعد از i منفجر می شود
اعتبار:

کیسی سایکس / گتی ایماژ. عکس: جا مورانت از ممفیس گریزلیز.

کارتی از جا مورانت در 48 ساعت گذشته پس از اینکه مشخص شد والدین مایکل اوهر – شان و لی آن توهی – روی کارت تصویر شده اند، در فضای مجازی پخش شد.

این کارت، متعلق به Panini Chronicles 2021، قبلاً برای دیگران در میان جمعیت عرضه شده بود: خواننده رپ Young Dolph، که در سال 2021 درگذشت، و Key Glock، خواننده رپ از ممفیس.

داستان پشت این کارت دیوانه کننده است…

آیا شخص دیگری می تواند یک فرد مشهور را در پس زمینه اینجا شناسایی کند؟ 🤣

نسخه PSA 10 این کارت هفته گذشته حدود 100 دلار فروخته شد و اکنون با تمام اکتشافات جدید تا 325 دلار به بالا است! pic.twitter.com/FS4XEXfG84

– گورو جمع آوری 🧠 (@ericwhiteback) 17 آگوست 2023

اما با توجه به اخبار Tuohys پس از شکایت Oher از آنها – ادعا می کند که او بدون دادن یک سکه به او سود زیادی از “سمت کور” برده است – این کارت در eBay مورد توجه قرار گرفت.

بیش از 100 کارت فروخته شده، از جمله کارت های درجه بندی نشده برای هر 55 دلار. PSA 10 هر کدام به قیمت 550 دلار فروخته شده است. طبق داده های Sports Card Investor، یک PSA 10 را می توان با قیمتی بیش از 100 دلار در 31 جولای خریداری کرد.

آخرین باری که یک کارت بسکتبال تقویت شد در دسامبر 2018 بود، زمانی که برادران منندز در عکسی روی کارت هوپس مارک جکسون در سال 1990 در کنار زمین نشسته بودند. بر اساس زمان انتشار این عکس، برادران منندز قبلا والدین خود را کشته بودند، اما دستگیر نشده بودند. این کارت از یک کارت معمولی بی ارزش به کارتی تبدیل شد که صدها دلار فروخته می شد.

از دیگر افراد مشهور کوچک در کارت مورانت 2021 می توان به تاد بریجز بازیگر و خواننده رپ کرانچی بلک اشاره کرد.

چگونه این مقاله ارزیابی می کنید؟

این سایت حاوی محتوای تجاری است. ممکن است برای پیوندهای ارائه شده در این صفحه غرامت دریافت کنیم. محتوای این صفحه فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. اکشن شبکه هیچ گونه تضمین یا ضمانتی در مورد صحت اطلاعات ارائه شده یا نتیجه بازی یا رویداد نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *