دوشنبه, اکتبر 2, 2023
موضوعات ورزشی

انتخاب های تخصصی ویمبلدون 2023 | بهترین شرط‌ها برای نیک کیرگیوس در مقابل دیوید گوفین و دن ایوانز در مقابل کوئنتین هالیس

به دنبال پیش نمایش بازی های 4 جولای هستید؟ اینجا کلیک کنید!

یادداشت سردبیر: نیک کیرگیوس پس از انتشار این مقاله از مسابقه خود مقابل دیوید گوفین انصراف داد.

موج گرمای تابستان فرا رسیده است و این یعنی زمان درخشش برای تنیس فرا رسیده است.

ویمبلدون بازگشته است، و با وجود اینکه نواک جوکوویچ محبوبیت بزرگی است، شرط بندی های ارزشی زیادی در سراسر جهان وجود دارد.

همه چیز از دور اول شروع می شود و من دو انتخاب برای هدف قرار دادن در روز دوشنبه در لندن دارم.

زمان بازی ممکن است تغییر کند. برای نکاتی در مورد تماشای مسابقات ویمبلدون اینجا را بخوانید.

شانس ویمبلدون، پیش بینی ها

نیک کیرگیوس (162-) مقابل دیوید گوفین (+134)

9:15 صبح به وقت شرقی

بزرگترین معمای ورود به ویمبلدون، نیک کیرگیوس است. این بازیکن استرالیایی در سال 2022 به اولین فینال گرند اسلم خود در لندن رسید، اما در این فصل کیرگیوس به دلیل مصدومیت تنها یک مسابقه (دو ست) انجام داده است.

در همین حال، حریف او دیوید گوفین نیز در ویمبلدون سال گذشته موفقیت‌هایی داشت و به مرحله یک چهارم نهایی رسید و در پنج ست مغلوب کم نوری شد.

این بازیکن 32 ساله در فصل 2023 زمین چمن عاملی نبود و در اولین دور مسابقات آزاد لیبما در هلند شکست خورد و در مرحله یک شانزدهم یک رویداد چلنجر سقوط کرد.

اما خبر خوب این است که گوفین در مسابقات قهرمانی بیش از هر تورنمنت مهم دیگری (دو حضور در مرحله یک چهارم نهایی) موفقیت های حرفه ای داشته است.

من انتظار دارم کیرگیوس یک بازی متمرکز انجام دهد زیرا این تورنمنت مهمی است و سال گذشته او به خود ثابت کرد که حداقل شانس قهرمانی در این تورنمنت را دارد.

اما در نهایت عدم فرم و زمان محدود کیرگیوس در این فصل تاثیر زیادی در نتیجه خواهد داشت.

و اگر این نزدیک باشد – همانطور که من پیش بینی می کنم – کاملاً ممکن است که آمادگی جسمانی کیرگیوس برای یک مسابقه کامل چهار یا پنج ست وجود نداشته باشد.

تاریخ می گوید که کیرگیوس باید به سفر دریایی برود (او در مسابقات رودررو 3-1 از گوفین برتری دارد). با این حال، آخرین بازی آنها در سال 2017 بود و این بار قطعا شرایط متفاوت است.

این هوشمندانه است که از Goffin +2.5 حمایت کنید، اما گرفتن بروشور برای کهنه سرباز برای برنده شدن در این بازی نیز تماس بدی نیست.

انتخاب کنید: دیوید گوفین +2.5 بازی (-115 از طریق DraftKings)

دن ایوانز (-125) مقابل کوئنتین هالیس (+108)

10:30 صبح به وقت شرقی

سال 2023 مسیر عجیبی برای دن ایوانز بوده است، که در شش بازی متوالی از اواخر ژانویه تا اواسط مارس شکست خورد و سپس در بارسلونا کارن خاچانوف و فرانسیسکو سروندولو را شکست داد.

از آن زمان، ایوانز به راه های پیروزی خود بازگشته است، و تنها یکی از پنج مسابقه را برد، از جمله تنها یک پیروزی در طول فصل زمین چمن (پیروزی تور چلنجر بر جیمز مک کیب).

در واقع، ایوانز در مجموع این فصل فقط 8 بر 16 است و فقط دو برد در 40 تیم برتر کسب کرده است.

در همین حال، حریف او کوئنتین هالیس در این فصل چند فلش از خود نشان داده است. او برای شروع فصل یک بازی واقعا محکم مقابل نواک جوکوویچ انجام داد، در میامی به مرحله یک هشتم نهایی رسید و در نیمه نهایی در استوریل ظاهر شد.

بر اساس این چند پاراگراف اول، ممکن است به نظر برسد که من به فرانسوی متمایل هستم در حالی که در واقع در این مرحله از زبان انگلیسی طرفدار هستم.

ببینید، این مسابقات خانگی ایوانز است. او هرگز در این رویداد خوب عمل نکرده است (سه حضور در دور سوم)، اما اگر جایی وجود دارد که بتواند به عقب برگردد و فصلش را تغییر دهد، اینجاست.

من همچنین در مورد عدم تجربه هالیس در زمین های چمن بسیار نگران هستم – او در سطح ATP در مجموع تنها 2-3 است و در این فصل حتی یک مسابقه روی چمن انجام نداده است.

در حالی که سرویس هالیس بزرگترین سلاح او است، ایوانز بیستمین تور در رتبه بندی بازگشت در 52 هفته گذشته است. ایوانز یک مزیت پایه دارد، بنابراین اگر او بتواند توانایی هالیس را در گرفتن امتیاز سریع از طریق سرویس محدود کند، این مسابقه بسیار بیشتر از آنچه خط فعلی نشان می دهد به نفع بریتانیایی است.

شکل مهم است، اما این همه چیز نیست، به خصوص در این نقطه. ایوانز برمیگرده اینجا

انتخاب کنید: Dan Evans ML-125 (از طریق FanDuel)

چگونه این مقاله ارزیابی می کنید؟

این سایت حاوی محتوای تجاری است. ممکن است برای پیوندهای ارائه شده در این صفحه غرامت دریافت کنیم. محتوای این صفحه فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. اکشن شبکه هیچ گونه تضمین یا ضمانتی در مورد صحت اطلاعات ارائه شده یا نتیجه بازی یا رویداد نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *