یکشنبه, سپتامبر 24, 2023
موضوعات ورزشی

انتظار گل در بازی لالیگا (7 آوریل)

سویا عصر جمعه در ورزشگاه رامون سانچز پیزخوان از سلتاویگو استقبال می کند تا لالیگا این هفته را آغاز کند.

میزبان با 31 امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار می گیرد و هفته آینده در مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا به مصاف منچستریونایتد می رود.

در همین حال، بازدیدکنندگان در فرم عالی وارد می‌شوند و تنها یکی از 9 بازی اخیر خود را از دست داده‌اند و در این روند تا رده دهم صعود کرده‌اند.

این باید یک مبارزه عالی باشد و من فکر می کنم باید چند گل بزنیم تا این مسابقه لذت بخش شود.

سویل

سویا پس از انتصاب خوزه لوئیس مندیلیبار، سومین سرمربی خود در این فصل است، که نشانه ای از سقوط باشگاه پس از فصل های موفق اخیر است.

زندگی زیر نظر مندیلیبار با پیروزی 2-0 مقابل کادیز آغاز شد و باشگاه چهار امتیاز از منطقه سقوط فاصله داشت.

سویا حتی با وجود مبارزات خانگی، در اروپا حرکت عمیقی کرد و پی اس وی آیندهوون و فنرباغچه را برای جفت شدن با شیاطین سرخ حذف کرد.

اما ممکن است توجه به رقابت های جام حذفی باعث افت فرم لیگ آنها شده باشد.

سلتاویگو

سلتا در طول فصل نیز مدیران خود را تغییر داد و در ماه نوامبر کارلوس کاروالال را به خدمت گرفت.

طبق گزارش fbref.com، قبل از ورود او، باشگاه فقط 11 امتیاز از 36 امتیاز ممکن را به همراه داشت.

کاروالال از زمان تعطیلات جام جهانی، فصل را تغییر داده است و تنها بارسلونا و اتلتیکو مادرید از 10 بازی اخیر خود امتیاز بیشتری کسب کرده اند.

این روند شامل شش بازی بدون باخت فعلی آنها می شود که در آن تیم به طور میانگین 1717 گل مورد انتظار و 2.83 موقعیت عالی در هر بازی به دست آورد.

متاسفانه گابریل ویگا هافبک کلیدی این تیم که 9 گل در لیگ و 4 پاس گل به ثمر رسانده است برای این بازی محروم است.

انتخاب بین سویا و سلتاویگو

این مسابقه روی کاغذ پیچیده است زیرا سویا یک بازی بزرگ اروپایی در پیش دارد و سلتا یک بازیکن ستاره ندارد. با این حال، من هنوز فکر می کنم که در اینجا شاهد گلزنی خواهیم بود.

بهترین شرط من این است که مجموع گل ها از 2.25 (-108) فراتر رود. شما همچنین می توانید مجموع بیش از 2.5 گل را با قیمتی عالی بازی کنید، اما در صورتی که در نهایت با چند گل به پایان برسم، از محافظت می خواهم.

بازی‌های خارج از خانه سلتا از زمان تعطیلات جام جهانی، بازی‌های برتر بوده و میانگین 2.8 xG در هر 90 دقیقه است. این همان تیمی است که در این بازی خارج از خانه به تنهایی 1.42 گل مورد انتظار در هر بازی به ثمر رسانده است.

در همین حال، خط حمله سویا در خانه به پرواز درآمده است و در 6 بازی قبلی خود در لیگ خانگی 2.15 xG در هر بازی خانگی جمع آوری کرده است. این تیم حتی گل های خانگی بیشتری را مدیون است و 16 گل از 20.4 مورد انتظار در این فصل را به ثمر رسانده است.

زمانی که اضافه کنیم که سلتا به دلیل یک پسرفت مثبت است، فکر می کنم شانس بسیار خوبی داریم تا آخر هفته لالیگا را با گل های زیادی شروع کنیم.

انتخاب: بیش از 2.25 گل (-108)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *