بهترین شرط‌ها برای بازی تیمبرولوز در مقابل لیکرز

مسابقات NBA Play-In سه شنبه شب با یک بازی دو سر در TNT برگزار می شود: Hawks vs. هیت (7:30 عصر به وقت شرقی) و تیمبرولوز مقابل لیکرز (10 شب به وقت شرقی). برندگان دیدارهای امشب شماره شماره را کسب خواهند کرد. 7 در پلی آف برای کنفرانس مربوطه خود، در حالی که بازنده بازی های امشب در یک مسابقه تک حذفی در روز جمعه بازی می کنند.

تحلیلگران NBA ما برای انجام این بازی‌های ضروری به خوبی انجام می‌دهند و هفت بهترین شرط را امروز دارند، از جمله وسایل زیادی برای بازیکنان. در ادامه برای انتخاب های تخصصی آنها برای بازی های سه شنبه بخوانید.

شانس ها و انتخاب های NBA

آتلانتا هاکس در مقابل میامی هیت

انتخاب کنید
جیمی باتلر 1+ 3 امتیاز (-120)
کتاب
فن دوئل
اطلاع نهانی
7:30 عصر به وقت شرقی
تلویزیون
پسوند TNT

الکس هینتون: جیمی باتلر با زدن یک پرتاب 3 امتیازی در 5 بازی از 10 بازی اخیر خود، فصل عادی را به پایان رساند. هاکس هشتمین کمترین 3 ها (11.9) را در هر بازی می داد، اما در رده بندی دفاعی در فصل عادی رتبه 22 را کسب کرد. باتلر در این فصل در دو بازی از سه بازی مقابل هاکس یک پرتاب 3 امتیازی زده است، اما بازی خود را در مرحله پلی آف به سطح دیگری می برد.

در فصل گذشته، باتلر میانگین 27.4 امتیاز در هر بازی کسب کرد و تقریباً میامی را برای دومین بار در سه سال اخیر به فینال NBA رساند. او در 17 بازی پس از فصل، در 14 بازی 3 امتیازی زد. او در هر چهار بازی مقابل آتلانتا در دور اول سال گذشته یک پرتاب سه امتیازی زد.

باتلر میانگین 1.4 3 را در 4.8 تلاش در فصل پس از سال گذشته کسب کرد. در فصل عادی، او میانگین 0.6 در 3 از 1.7 تلاش ها را به دست آورد. در کل حجم باتلر در پلی آف بالا می رود. او در سال گذشته، علیرغم اینکه فقط چهار دقیقه بیشتر در هر بازی بازی می‌کرد، در پلی‌آف به‌طور متوسط ​​تقریباً پنج تلاش بیشتر از زمین در هر بازی نسبت به فصل عادی انجام داد. من امشب از باتلر حجم مشابهی و حداقل 3 امتیازی انتظار دارم.

من این خط را در -115 گرفتم و آن را تا -135 بازی کردم.


» بازگشت به فهرست «


آتلانتا هاکس در مقابل میامی هیت

انتخاب کنید
Trae Young u24.5 امتیاز (-110)
کتاب
پیش نویس پادشاهان

برایان فونسکا: بهترین بخش عشق زمانی است که بیرون می روید و دقیقا همان چیزی را که به دنبالش هستید پیدا می کنید.

و به محض اینکه خطوط Heat vs. هاکس، این عشق در نگاه اول بود.

وقتی دیدم امتیازهای تری یانگ به 24.5 رسید، چشمانم از خوشحالی روشن شد و نمی‌توانستم صبر کنم تا آنها را زیر پا بگذارم.

از هر معیاری که ترجیح می دهید استفاده کنید، یانگ به طور منظم با گرما مبارزه می کند. فرقی نمی کند آخرین فصل عادی باشد یا پلی آف پارسال. (یادته وقتی مردم میگفتن یانگ بهترین بازیکن سریاله؟!)

یانگ در بازی‌های پلی‌آف سال گذشته، میانگین 15.4 امتیاز را با 32 درصد شوت از زمین و 18 درصد تیراندازی سه امتیازی در برابر هیت کسب کرد. نداشتن پی جی تاکر می‌تواند به معنای پایان کمی بهتر برای یانگ باشد، اما حتی در این فصل – البته بهتر از آن – او فقط یک بار بیش از 24 امتیاز مقابل میامی کسب کرده است.

همچنین، تعجب نکنید اگر هیوود های اسمیت را مشاهده کردید – که در حالت دفاعی به عنوان فاکس تاکر استفاده می‌شود – در کنار گیب وینسنت و کالب مارتین و جیمی باتلر و بام آدبایو و احتمالاً ویکتور اولادیپو از او در حال بازی هستند. هزاران گزینه در اینجا وجود دارد.

اگر این اتفاق نیفتاد، احتمالاً به این دلیل است که یانگ یا با داوری مشکوک و شوت 8 از 23 نجات پیدا کرد، اما عملکرد 10 از 12 در خط پرتاب آزاد به او کمک کرد یا در نهایت آتش گرفت. به دلیلی به آن قمار می گویند. اما تاریخ نشان می دهد که ما نباید آن را ببینیم.

این یکی را تا دلتان بخواهد پخش کنید.


» بازگشت به فهرست «


آتلانتا هاکس در مقابل میامی هیت

انتخاب کنید
صدیق بیگ 9.5 امتیاز (-108)
کتاب
سزارها

براندون اندرسون: صدیق بی یک پیکاپ زیرک برای هاکس در ضرب الاجل معاملاتی بود و سودهای زیادی برای تیم پرداخت کرد.

قبل از یک فینال غیر قابل توجه فصل معمولی، بی در 10 بازی اخیر خود میانگین 14 PPG را در 5.8 تلاش 3 امتیازی در هر بازی کسب کرده بود. او دقیقاً همان وینگر زمینی شد که این تیم فاقد آن بود.

او در مقابل میامی بسیار مفید بود. بی بیش از 32 دقیقه در هر دو بازی هاکس خود مقابل هیت بازی کرد و 19.5 PPG را به ثمر رساند، که عمدتاً به لطف شوت 7 از 13 او در پشت قوس بود. دفاع حرارتی طوری طراحی شده است که 2 ها را از بین ببرد و بچه هایی مانند بی را مجبور کند که آنها را روی 3 ها شکست دهند، و او بمباران کرد و باید شانس های خود را بدست آورد.

به نظر می‌رسد این خط بسیار کم در 9.5 و نزدیک به نقل‌قول‌های همتراز برای راه‌اندازی است. من بیش از 9.5 بازی خواهم کرد و مجبورم از پله برقی بالا بروم و همچنین امتیاز 15+ (+440 در FanDuel) بازی کنم. او در 5 بازی از 10 بازی اخیر خود و همچنین در هر دو بازی مقابل میامی به این عدد رسیده است.

کسب امتیاز در این یکی سخت خواهد بود، اما احتمالاً Trae Young پاسخگو نخواهد بود، بنابراین شاید Bey باشد.


» بازگشت به فهرست «


مینه سوتا تیمبرولوز مقابل لس آنجلس لیکرز

انتخاب کنید
آنتونی ادواردز o11.5 RIB + AST (+100)
کتاب
فن دوئل
اطلاع نهانی
ساعت 10 شب به وقت شرقی
تلویزیون
پسوند TNT

الکس هینتون: در فصل سوم، آنتونی ادواردز میانگین رکوردهای حرفه ای خود را در هر دو ریباند (5.8) و پاس گل (4.4) به دست آورد. به طور کلی او میانگین 10.2 ریباند + پاس منجر به گل در فصل عادی داشت که به زیر این خط می رسید. او همچنین در 7 بازی از 10 بازی اخیر خود به زیر این خط رفته است. با این حال، با توجه به تحولات در پایان فصل معمولی وحشیانه، مینه سوتا به ستاره جوان خود نیاز بیشتری خواهد داشت.

در حین رفتن به داخل تونل، جیدن مک دانیلز با مشت به دیواری کوبید و دستش شکست. لحظاتی بعد، درگیری لفظی بین رودی گوبرت و کایل اندرسون منجر به پرتاب مشت گوبر به اندرسون شد. گوبر امشب یک بازی محروم خواهد شد.

بدون مک دانیلز و گوبرت، مینه سوتا بدون 16 ریباند در هر بازی خواهد بود. از آنجایی که ادواردز یکی از بهترین گاردهای ریباند در لیگ است، انتظار دارم او چند نفر را انتخاب کند. در صورت تمایل می توانید ریباندهای او (7.5) را بگیرید، اما ادواردز نیز شرط خوبی برای تسهیل است.

همچنین در 10 بازی اخیر خود بدون رودی گوبر، در 7 بازی از این خط عبور کرده است. ادواردز به مصاف تیم لیکرز می رود که در فصل عادی چهارم شد. از آنجایی که بازی با بازی پلی آف در خط کاهش می یابد، سرعت در این بازی باید به ادواردز چند مالکیت بیشتر برای ثبت 12 ریباند و پاس منجر شود.


» بازگشت به فهرست «


مینه سوتا تیمبرولوز مقابل لس آنجلس لیکرز

انتخاب کنید
آستین ریوز o3.5 AST(-165) | AST 4.5 (+135)
کتاب
پیش نویس پادشاهان

جو دلارا: آستین ریوز نقش مهمی در موفقیت لیکرز داشت، زیرا آنها در فصل پس از آن پیش رفتند. او روابط بسیار خوبی با لبرون جیمز، دی آنجلو راسل و به ویژه آنتونی دیویس به عنوان تسهیل کننده اولیه یا ثانویه داشته است.

امروزه، پاس‌های او 3.5 (-165) یا 4.5 (135+) تعیین شده است و هر دو بازی قابل اجرا هستند. در حالی که (165-) آبدارتر از آن است که برخی می خواهند هدف بگیرند، شانس ضمنی آن خط 62.26٪ است و او در 16 بازی از 20 بازی اخیر خود (80٪) 3.5 پاس گل داده است. در (+135) برای 4.5 پاس، شانس ضمنی فقط 42.5٪ است. او در 14 تا از 20 پاس آخرش (70 درصد) 4.5 پاس گل داده است اما 8 تا از 10 پاس آخرش (80 درصد) بوده است.

با رودی گوبرت (تعلیق شده) و جالن مک دانیلز (شکستگی دست) امروز، دفاع وولوز باید آسیب ببیند و بازی دوگانه ریوز با آنتونی دیویس باید در مسابقه امشب عالی باشد.


» بازگشت به فهرست «


مینه سوتا تیمبرولوز مقابل لس آنجلس لیکرز

انتخاب کنید
بیش از 231
کتاب
پیش نویس پادشاهان

کریس بیکر: رودی گوبرت دارای نوسان امتیاز دفاعی -5.7 (صدک 91) و نوسان امتیاز تهاجمی -6.1 (صدک شانزدهم) است. حمله تیمبرولوز با خاموش شدن او به طور قابل توجهی بهبود می یابد و وقتی او خاموش است دفاع بدتر می شود. گوبرت به خاطر آن تعلیق شده است، بنابراین انتظار دارید که وولوز مجبور شود کوچک به میدان برود و با پنج تیرانداز از زمین خارج شود.

جادن مک دانیلز مدافع تاریکی نیز پس از شکستن دست در یک مبارزه مشت با بلاک، امشب غایب خواهد بود. مک دانیلز در تمام فصل یک مدافع بال نخبه بوده است، بنابراین غیبت او به دفاع ولوز نیز آسیب می رساند. تیمبرولوز دارای امتیاز دفاعی 118.2 (صدک 24) با بازی های خانگی گوبرت و مک دانیلز در این فصل است. آنها همچنین به حریفان اجازه می‌دهند 39.4 درصد از نگاه‌های حلقه خود را (صدک 5) پرتاب کنند و به آنها اجازه می‌دهند 69.7 درصد از تلاش‌های حلقه (صدک 18) را تبدیل کنند. این دستور العملی برای فاجعه در برابر حمله لیکرز است که از نظر نرخ رینگ در رتبه دوم NBA قرار دارد.

شاید بزرگترین ضربه مقابل این ترکیب تیمبرولوز برای این مسابقه، این واقعیت باشد که آنها در صدک اول امتیاز FT مجاز در دفاع (30.9) قرار دارند. محدودیت پرتاب آزاد تهاجمی لیکرز در هفته های اخیر به خوبی ثبت شده است و آنها در رتبه سوم در درصد پرتاب آزاد (23.0) در فصل قرار گرفتند. آخرین امتیاز برای این حمله توسط لیکرز در مرحله انتقالی است که آنها در رتبه هفتم سرعت و رتبه تهاجمی قرار دارند. دفاع انتقالی وولوز در صدک هفدهم رتبه بندی دفاعی بدون گوبرت/مک دانیلز قرار دارد.

در نهایت، این حمله لیکرز زمانی که آنها این ترکیب‌های Reaves/D’lo/LeBron را راه‌اندازی کردند، بسیار عالی بود. با حضور این سه نفر در زمین، لیکرز دارای امتیاز تهاجمی قابل توجه 130.6 از 216 مالکیت است. با تمرکز روی سمت دور توپ، باید شاهد افزایش راندمان تهاجمی تیمبرولوز باشیم، زیرا آنها کوچکتر می شوند و می توانند 3 ثانیه های بیشتری را بلند کنند. این یک سناریوی ایده آل برای حمله ولوز است زیرا آنها می توانند بر ضعف دفاع لیکرز تکیه کنند. لیکرز برای دفاع از خط 3 امتیازی به سختی تلاش کرد و در رده 22 درصد تلاش های سه امتیازی مجاز قرار گرفت. انتظار داشته باشید که تیمبرولوز امشب 3 با کیفیت زیادی را بالا ببرد.

در نهایت، من معتقدم که این تعداد به طور کامل غیبت گوبرت/مک دانیلز را نشان نمی دهد و من دفاع لیکرز را کمی دست کم گرفته شده می دانم. من بیش از 229.5 را در یک بازی که انتظار دارم کم و سریع انجام شود امتحان خواهم کرد. تا 232 پخش کنید.


» بازگشت به فهرست «


مینه سوتا تیمبرولوز مقابل لس آنجلس لیکرز

انتخاب کنید
لیکرز -8
کتاب
فن دوئل

براندون اندرسون:این فقط یک مبارزه اشتباه در زمان اشتباه برای مینه سوتا است.

آیا تعویض اوایل فوریه که در آن هر دو تیم انجام شد را به خاطر دارید؟ لیکرز از آن زمان در رتبه‌بندی خالص ششم است، از جمله در رتبه دوم دفاعی، در حالی که تیمبرولوز تا 22 ام ریتینگ خالص سقوط کرده است، در واقع از 8 تیمی که به دنبال شکست عمدی هستند جلوتر هستند.

این معامله، لیکرز را به یک تیم دفاعی عالی تبدیل کرد و همچنین مشکلات ریباندینگ آنها را برطرف کرد و آنها را به 10 واحد برتر تبدیل کرد که انتظار می رفت سه شنبه شب مینه سوتا را به وحشت بیندازد. وولوز همچنان در رده پنجم جدول ریباند قرار دارد و حالا رودی گوبرت و ناز رید را از دست داده است. آنها همچنین بدون جدن مک دانیلز برای دفاع از لبرون جیمز خواهند بود، و فراموش نکنید که مینه سوتا چقدر بازی های ناپسند را دوست دارد و لیکرز چقدر در رسیدن به خط مهارت دارند… شاید با کمک کمی از لیگی که قطعا دوست دارد لس آنجلس را ببیند. در پلی آف در یک راه بزرگ بازی خانگی؟ من نمی توانم صدمه ببینم.

و افرادی را که لیکرز در آن معامله به دست آوردند را فراموش نکنید: دآنجلو راسل، جرد وندربیلت و مالیک بیزلی. کسی گفت جای انتقام؟ گرگ ها اساسا DLo را به سنگفرش زدند و دو نفر دیگر را در ترید گوبرت پرتاب کردند، و حالا واندو بر شیشه مسلط است و دفاع را روشن می کند و دو نفر دیگر باید با غیبت دو مدافع اصلی مینه سوتا شوت های آسانی پیدا کنند.

لیکرز حدود یک دهه پیش در 22 بازی متوالی مقابل وولوز پیروز شد. لس آنجلس مدتهاست که مالک این فرنچایز است. هک، آنها به معنای واقعی کلمه تیم، نام آنها و تعدادی بنر لیگ را دزدیدند. چرا یک بنر play-in هم نگیرید؟


» بازگشت به فهرست «


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *