یکشنبه, سپتامبر 24, 2023
بازی های الکترونیکی ورزشی

بهترین پوسته های Fortnite 2023

بنابراین، آیا می خواهید پول نقد خود را نشان دهید و مد Fortnite خود را به بقیه جهان نشان دهید؟ خوب، به فهرست ما نگاه نکنید بهترین پوسته های Fortnite 2023! برخی را می توانید با V-Bucks خریداری کنید در حالی که برخی دیگر را می توانید با آسیاب کردن در Battle Pass جمع آوری کنید.

به خاطر داشته باشید که این لیست از بهترین پوسته های Fortnite کاملاً ذهنی است. اگر پوسته‌ای که توسط استریمر برتر فورتنایت پوشیده شده در لیست نیست، شکایت نکنید، پوسته‌های زیادی وجود دارد که نمی‌توان آن را در فهرست جامع قرار داد.

بعنوان یادآوری، نادر بودن چرم در Fortnite به صورت زیر طبقه بندی می شود:

  • پیش فرض (خاکستری)
  • غیر معمول (سبز)
  • کمیاب (آبی)
  • حماسه (بنفش)
  • افسانه ای (نارنجی)

بنابراین، آیا کمیاب تر بودن پوست ها را مطلوب تر می کند؟ در زیر 10 پوسته برتر Fortnite مورد علاقه ما در حال حاضر موجود است!

10 پوسته برتر فورتنایت

10. درو

بهترین پوسته های Fortnite 2023
اعتبار تصویر: Epic Games

نادر بودن: افسانه ای (نارنجی)

هزینه: سطح 100 در فصل 3 Battle Pass (Battle Pass پایه 950 V-Bucks هزینه دارد)

در حالی که این پوسته برای خرید در دسترس نیست، هنوز هم پدربزرگ پوسته های افسانه ای Fortnite است. در سال 2018، اگر بازیکنی با این پوست را می دیدید، می دانستید که باید برای تپه ها بدوید. تنها راه برای به دست آوردن این پوسته الهام گرفته از جان ویک، رسیدن به سطح 100 در فصل 3 اصلی Battle Pass بود. مهارت و زمان مورد نیاز در روزهای اولیه بتل رویال، این پوسته را به یکی از محبوب‌ترین پوسته‌های فورتنایت تبدیل کرد که برای بهترین بازیکنان فورتنایت در نظر گرفته شده است.

9. قلب سیاه

بهترین پوسته های Fortnite 2023
اعتبار تصویر: Epic Games

نادر بودن: افسانه ای (نارنجی)

هزینه: Tier 1 در Season 8 Battle Pass

این یکی به دلیل تنوع زیاد در لیست گنجانده شده است. ممکن است در ابتدا زیباترین پوست نباشد. یک دزد دریایی کلاهدار ساده چندان جالب نیست. با این حال، یازده مرحله پوستی مختلف دارد. هنگامی که با پوست Blackheart به 80000 EXP رسیدید، صورت ناپدید می شود و یک جمجمه ریش دار واقعاً عالی و وحشتناک جایگزین آن می شود.

8. درنده

بهترین پوسته های فورتنایت 2023
اعتبار تصویر: Epic Games

نادر بودن: افسانه ای (نارنجی)

هزینه: Chapter 2 Jungle Hunger Quests: Season 5 Battle Pass

بله، درست حدس زدید – ما بسیاری از آنها را معرفی خواهیم کرد گذرگاه های رسانه های سنتی در این لیست با توجه به محبوبیت بسیار زیاد آنها. شروع کردن به پوست افسانه ای است که دیگر در دسترس نیست، به شکل جانور آموزش دیده: درنده. به عنوان یک دشمن قابل بازی در آن زمان، همه تمام تلاش خود را برای به دست آوردن این پوسته انجام می دادند.

به عنوان بخشی از مجموعه شکارچی جنگل، یکی از بخش‌های منحصربه‌فرد این پوست، قابلیت پوشیدن یا عدم استفاده از ماسک بود: بازیکنان باید با مراجعه به بخشی از نقشه، قفل آن را باز می‌کردند تا از ماسک استفاده نکنند! در سال 2021، فقط بهترین بازیکنان Fortnite این پوسته را داشتند!

7. پیلینگ پتاسیم: بهترین پوسته های فورتنایت در سال 2023

بهترین پوسته های فورتنایت 2023
اعتبار تصویر: Epic Games

نادر بودن: کمیاب (آبی)

هزینه: 1200 V-دلار

یک کلاسیک مطلق بازگشت به تاریخ غنی از شخصیت کلاسیک از “پوست”این تکرار طعمی رومی به شخصیت محبوب آورد.

Potassius ممکن است جدیدترین نسخه این شخصیت نباشد که از Peel سابق تکامل یافته است، اما نگاه کردن به تجهیزات او شگفت انگیز است. همراه با شکلک‌ها، جایی که می‌توانید یک حرکت انگشت شست مانند یک امپراطور ارائه دهید، همچنین تصویری خنده‌دار از پوست اصلی است. یک امتیاز اضافی این است که پوست همیشه فقط با 1200 V-Bucks در فروشگاه موجود است!

6. بتمن که می خندد

اعتبار تصویر: Epic Games

نادر بودن: کمیاب (آبی)

هزینه: 1500 V-دلار

The Batman Who Laughs که چند سال پیش درست در زمان هالووین منتشر شد، در این لیست قرار دارد شاید به این دلیل که توانسته یکی از ترسناک ترین پوسته هایی که تا به حال در فورتنایت منتشر شده است. این پوسته که همراه با سری DC منتشر شده است را می توان در فروشگاه آیتم با قیمت 1500 یا به عنوان بخشی از بسته نرم افزاری The Batman Who Laughs با قیمت 2200 V-Bucks خریداری کرد.

به طور کلی، زیبایی این پوست تغییری عظیم از رنگ‌هایی است که Fortnite معمولاً با آن‌ها مرتبط است و آن را به شدت متمایز می‌کند!

5. Ezio Auditore – محبوب ترین پوسته های Fortnite

اعتبار تصویر: Epic Games

نادر بودن: افسانه های بازی (نادر)

هزینه: 1800 V-دلار

یکی از جنبه های منحصر به فرد Fortnite باز بودن آن برای سایر شخصیت های بازی است، همانطور که در ادامه این لیست خواهید دید. این پوسته که در آوریل 2022 منتشر شد، در فروشگاه Item Shop با قیمت 1800 یا به عنوان بخشی از بسته نرم افزاری Tales From the Animus با قیمت 2800 V-Bucks در دسترس قرار گرفت.

این پوسته با ارائه دو سبک قابل انتخاب، کلاه دار یا سرپوش دار، به بازیکنان این امکان را می دهد که از نوستالژی سری بازی های تاریخی Assassin’s Creed لذت ببرند که هنوز هم تا به امروز ادامه دارد!

4. بوبا فت

بهترین پوسته های فورتنایت 2023
اعتبار تصویر: Epic Games

نادر بودن: سریال جنگ ستارگان

هزینه: 1500 V-دلار

این لیست بدون ذکر حداقل یک شخصیت از جنگ ستارگان مطمئناً کامل نخواهد بود. با توجه به محبوبیت سریال استریم، انتشار پوسته Boba Fett کار بیهوده ای بود. مناسب برای Fortnite

می توانید قفل پوست را در فروشگاه آیتم با قیمت 1500 یا با Boba Fett Bundle با قیمت 2300 V-Bucks باز کنید. برای طرفداران جنگ ستارگان جذاب است، زیبایی پوست نیز عالی است، با هدف پاسخگویی که باعث شود بازیکنان احساس شکارچی جایزه کنند.

3. هالک

اعتبار تصویر: Epic Games

نادر بودن: سریال مارول

هزینه: 1500 V-دلار

همانطور که عمیق تر و عمیق تر می شویم، واقعاً مشخص می شود که در 10 پوسته برتر فورتنایت چیزی برای همه وجود دارد! برای طرفداران مارول، باندل های متعددی منتشر شده است.

قابل توجه، موجود در فروشگاه آیتم با قیمت 1500 یا با هالک باندل با قیمت 1800 V-Bucks، بازیکنان توانایی منحصر به فردی برای کنترل هالک وحشی را دارند! در حالی که نمی توانید کمپین را نابود کنید، دیدن پرش هالک از اتوبوس فورتنایت هم خنده دار و هم هیجان انگیز است.

2. مستر چیف

بهترین پوسته های Fortnite 2023
اعتبار تصویر: Epic Games

نادر بودن: افسانه های بازی

هزینه: 1500 V-دلار

ممکن است این نوستالژی و تعصبات ذاتی من در اینجا نشان داده شود، اما یکی از آنها بهترین پوسته های فورتنایت در بازی Master Chief است. به عنوان یکی از طرفداران بازی های کلاسیک Halo، هیچ چیز بهتر از این نیست که شانس بازی شخصیت مورد علاقه خود را در Fortnite داشته باشم. همراه با گلایدر پلیکان و نسخه مینیاتوری حامل حیوان خانگی پلیکان. شکلک Lil’ Warthog نیز عالی است و سزاوار جایگاهی در بهترین پوسته‌های Fortnite 2023 است.

1. قاتل سرنوشت

اعتبار تصویر: Epic Games

نادر بودن: افسانه های بازی

هزینه: 950 V-$ (C4S1)

اگر قبل از ورود به بازی Fortnite رقابتی یک پوسته را می توانستم انتخاب کنم، این پوسته بود: Doom Slayer.

Doom Slayer که در فصل 4: Season 1 Battle Pass موجود است، بخشی از مجموعه پوسته Ultra-Nightmare است. همه با این پوسته از شما می ترسند، با پاسخگویی بیشتر در هنگام هدف گیری به فاکتور جالب!

در حال حاضر، یک سوال در اطراف انجمن Fortnite وجود دارد: آیا Fortnite در حال مرگ است؟ خوب، صرف نظر از سطح تعامل جامعه، مقدار پوسته‌های مورد نیاز برای چنگ زدن بسیار دیوانه کننده است، با بهترین پوسته های فورتنایت 2023 ذکر شده در بالا!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *