یکشنبه, سپتامبر 24, 2023
موضوعات ورزشی

جردن اسپیث آماده پیروزی است

به نظر می‌رسید که ما به گروه نهایی می‌رفتیم که دو تا از محبوب‌ترین بازیکنان جهان را در اختیار داشتند، زیرا جردن اسپیث و تامی فلیت‌وود در بیشتر روزهای شنبه دو نفر برتر بودند. با این حال، آدام شنک افکار متفاوتی داشت زیرا روز خود را با پرنده‌ها در دو سوراخ از سه سوراخ آخر خود بست تا یک ضربه به دور نهایی پیش بیاید.

شنک به دنبال اولین پیروزی خود در روز یکشنبه در اینیسبروک خواهد بود و باید آن را در کنار اسپیث انجام دهد. فلیت‌وود و اسپیث دور اول را با شوت از رهبر شروع می‌کنند و بازی بعدی را در کنار وب سیمپسون که تنها دو شوت پس از یک راند جامد 3 زیر در روز شنبه بازی می‌کنند، بازی خواهند کرد.

15 بازیکن در فاصله چهار شوت برتری وجود دارد، اما با نمرات پایینی که به سختی به دست می آیند، ممکن است گروه کوچکتری باشد که باید در شکار پیروزی در نظر بگیریم. هیچ بازیکنی در دور سوم بهتر از 4 زیر 68 شوت نکرد و تنها بازیکنی که این کار را انجام داد Patton Kizzire بود. این موضوع میدان ما را برای یکشنبه محدود می‌کند، اما بیایید نگاهی بیندازیم و ببینیم آیا کسی با ترکیبی خوب از روند شوت‌های به‌دست‌آمده و شانس برای دور پایانی متمایز است یا خیر.

بازدید نورد توضیح

Strokes Gained می‌تواند به شرط‌بندان گلف، بازیکنان DFS و طرفداران جزئیات بسیار بیشتری در مورد نحوه بازی واقعاً یک گلف باز ارائه دهد. اندازه گیری هر ضربه در رابطه با بقیه میدان.

TOUR با استفاده از میلیون‌ها امتیاز داده‌ای که جمع‌آوری می‌کند، محاسبه می‌کند که یک بازیکن به طور متوسط ​​چند ضربه را برای زدن توپ از همه فواصل و موقعیت‌ها انجام می‌دهد. اگر بازیکنی از این میانگین ها فراتر رود، در زمین بازی به دست آورده است.

هر موقعیتی در گلف متفاوت است. Strokes Gained عملکرد بازیکن را در رابطه با موقعیت اندازه گیری می کند.

در این بخش، ما به انواع معیارهای Strokes Gained اشاره خواهیم کرد:

  • شوت های به دست آمده: خارج از تی
  • شوت های به دست آمده: نزدیک شدن
  • شوت های به دست آمده: اطراف سبز
  • بازدیدهای کسب شده: قرار دادن
  • ضربه های به دست آمده: ضربه زدن به توپ (که خارج از تی + رویکرد است)
  • شوت‌های به‌دست‌آمده: سه راهی سبز (که توپ‌زننده + اطراف سبز است)

به طور کلی، SG: Ball Striking و SG: Tee-to-Green پایدارترین ها در دراز مدت هستند، در حالی که put بیشتر مستعد نوسانات است.

شما اغلب می توانید با شناسایی گلف بازانی که به خوبی به توپ ضربه می زنند، اما در انداختن توپ ها ناکام هستند، مزایای شرط بندی زنده را پیدا کنید. به همین ترتیب، بازیکنان با SG: شماره‌گذاری بالا می‌توانند به سمت جلو حرکت کنند.

3 بازیکن برای خرید در دور 4

هرکسی اگر می‌خواهد برنده تور شود، باید آن لحظه موفقیت را داشته باشد و در حالی که من تعجب نمی‌کنم که ببینم این اتفاق برای Schenk یا Fleetwood می‌افتد، من فقط پولم را در جهت Spieth قرار می‌دهم.

ما شاهد بودیم که اسپیث با بازی خود در ماه گذشته مورد توجه قرار گرفت و او فقط چند هفته پیش در آرنولد پالمر برای پیروزی در رقابت بود. او اکنون خود را در دوتایی نهایی می بیند و در بین چند بازیکن آخر SG: Ball Striking در روز شنبه بهترین بود.

بازی کردن اسپیث از روی سه راهی و نزدیک شدن او همیشه کلید بازی اوست، زیرا ما فقط از او انتظار داریم که در و اطراف سبزه ها جادو کند. دیتاگلف در روز یکشنبه اسپیث را به محبوبیت قانونی تبدیل می کند و به او 24 درصد شانس برنده شدن می دهد و این با 300+ شانس موجود در BetRivers کاملاً مطابقت دارد.

اگر کمی در هیئت مدیره پایین بیایم، حرکت من تیلور مور خواهد بود. او یکی از مورد علاقه‌های من در اولین نگاه من در یکشنبه گذشته بود و به بازی خوب ادامه داد و فقط دو شوت در راند پایانی به عقب زد. او در روز شنبه توپ تیز معمولی خود را به زمین اصابت نکرد، زیرا در زمین نزدیک به ضربات ضربه ای از دست داد، اما او آن را از طریق یک پرتاب گرم نگه داشت که بیش از دو ضربه در راند 2 آندر او به دست آورد.

من انتظار ندارم که مور را در نزدیکی یکشنبه ببینم که در حال مبارزه است و اگر بتواند بازیکن را در حرکت نگه دارد، مطمئناً می تواند نام خود را در ترکیب قرار دهد که وارد گودال مار می شود. FanDuel به ما یک +1000 می دهد، که عدد مناسبی است برای اینکه ببینیم او سعی می کند شماره ای برای گروه های نهایی ارسال کند تا تلاش کنند و شکست بخورند.

نیک تیلور همیشه بازیکنی خواهد بود که من به او ایمان دارم، بعد از اینکه او یکی از به یاد ماندنی‌ترین موفقیت‌های من در پیش از مسابقات چند سال پیش در AT&T Pebble Beach بود. او این برتری را چند بار در سال جاری نشان داد، به ویژه در هنگام مبارزه با اسکاتی شفلر در مسابقات مدیریت زباله در فونیکس اوپن روز یکشنبه. من انتظار ندارم که تیلور برای دومین برد حرفه ای خود وارد ترکیب شود، اما دوست دارم او در بین 10 تیم برتر تلاش کند. عدد صحیح، +400 عدد خوبی برای پتانسیل او برای کاهش این شکاف در روز یکشنبه است.

داده های ضربه برای همه بازیکنان در طول دور 3 (میانگین در هر دور)

چگونه این مقاله ارزیابی می کنید؟

این سایت حاوی محتوای تجاری است. ممکن است برای پیوندهای ارائه شده در این صفحه غرامت دریافت کنیم. محتوای این صفحه فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. اکشن شبکه هیچ گونه تضمین یا ضمانتی در مورد صحت اطلاعات ارائه شده یا نتیجه بازی یا رویداد نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *