یکشنبه, سپتامبر 24, 2023
بازی های الکترونیکی ورزشی

راهنمای گزینه های راه اندازی CSGO 2023 → همه بهترین گزینه ها!

فرقی نمی‌کند که تازه وارد CSGO شده باشید یا یک کهنه سرباز ده ساله باشید بهترین گزینه های راه اندازی CSGO این یک تغییر دهنده ی بازی. چه بخواهید FPS خود را افزایش دهید، زمان بارگذاری خود را کوتاه کنید، تنظیمات خود را دقیق تنظیم کنید، یا در ثبات کلی به برتری برسید، بهترین راه برای شروع، استفاده از گزینه های راه اندازی CSGO است. اینجاست که می توانید شروع به برنده شدن کنید قبل از شما حتی وارد یک بازی می‌شوید، زیرا گزینه‌های راه‌اندازی CSGO تعیین می‌کنند که بازی شما چگونه از ابتدا اجرا می‌شود.

در حالی که سایر بازی‌های تیراندازی اول شخص به شما امکان می‌دهند تنظیمات بازی را تغییر دهید، CSGO یک قدم جلوتر می‌رود. از لحظه ای که CSGO را نصب کردید، می توانید تنظیمات را به سطح پیچیده ای تغییر دهید تا مطابق با نیازهای فردی شما باشد و به طور بالقوه عملکرد خود را در بازی افزایش دهید. فرقی نمی‌کند که به دنبال گزینه‌های راه‌اندازی CSGO برای رایانه‌های شخصی ارزان‌قیمت هستید یا قوی‌ترین دکل در صنعت، هر بازیکن CSGO آنها باید بازی خود را سفارشی کنند.

بنابراین، ما راهنمای یکسانی را گردآوری کرده‌ایم که بهترین گزینه‌های راه‌اندازی CSGO در سال 2023 را بررسی می‌کند. برای آشنایی با نحوه تنظیم گزینه‌های راه‌اندازی در CSGO به ادامه مطلب مراجعه کنید و پس از بهینه‌سازی بازی خود برای بازی بهتر آماده شوید. .

بهترین گزینه های راه اندازی CSGO

نحوه تنظیم گزینه های راه اندازی در CSGO

متأسفانه، دسترسی به گزینه های راه اندازی CSGO به سادگی وارد شدن به منو و فشار دادن چند دکمه نیست. این کمی شدیدتر از آن است، اما به هیچ وجه غیرممکن است، حتی برای کم تجربه ترین گیمرهای رایانه شخصی. تنها کاری که باید انجام دهید این است که این مراحل را دنبال کنید:

 • کلاینت Steam را باز کنید.
 • دسترسی داشته باشید کتابخانه بازی شما در سرویس گیرنده Steam و Counter-Strike: Global Offensive را پیدا کنید.
 • روی عنوان کلیک راست کرده و “Properties” را انتخاب کنید – در پایین منوی پاپ آپ قرار دارد.
 • “تنظیم گزینه های راه اندازی” را انتخاب کنید، که در برگه پیش فرض یافت می شود – عمومی.

حالا وقتی روی آن گزینه کلیک می کنید، منوی پاپ آپ دیگری ظاهر می شود. اخطاری ظاهر می شود مبنی بر اینکه فقط کاربران پیشرفته باید به این منو دسترسی داشته باشند، اما نگران نباشید – ما اینجا هستیم تا کمک کنیم.

اگر گزینه ای وجود دارد که نیاز دارید یا می خواهید اضافه کنید، ابتدا باید کد را در قسمت متن بنویسید و هر کدام را با یک فاصله از هم جدا کنید. اکنون به بهترین تنظیمات بازی نگاه خواهیم کرد، گزینه های راه اندازی CSGOو دستورات نسخه Counter-Strike: Global Offensive را آپلود کنید. اگر بخواهیم فهرست همه گزینه‌های راه‌اندازی CSGO را مرور کنیم، مدت زیادی اینجا خواهیم بود.

بنابراین با در نظر گرفتن این موضوع، ما بر روی محبوب ترین و سطح بالای گزینه های راه اندازی CSGO تمرکز می کنیم که واقعاً بازی شما را تغییر می دهد.

با بهترین تنظیمات اولیه شروع کنید

در اینجا استاندارد، اساسی ترین است گزینه های راه اندازی CSGO در آپلود باید موارد زیر را اضافه کنید:

 • -بالا – این گزینه تمرکز با اولویت بالا بر روی CSGO را در رایانه شخصی شما معرفی می کند. این برای کمک به رایانه های شخصی رده پایین عالی است که CSGO را به خوبی اجرا کنند، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که آن را به خوبی کار کند.
 • – فرکانس 128 – اگر در یک لابی آفلاین تمرین می‌کنید، سرور را مجبور می‌کند تا با نرخ تیک ۱۲۸ اجرا شود. این تجربه بازی روان‌تر و روان‌تری را در برابر ربات‌های تمرینی تضمین می‌کند.
 • -کنسول – یک ترفند برای دیدن آنچه در قسمت پشتی بازی شما اتفاق می افتد وجود دارد، و آن با این گزینه خاص راه اندازی CSGO است. این به طور خودکار کنسول را در هنگام راه‌اندازی باز می‌کند، به این معنی که می‌توانید فوراً بررسی کنید که «اجری خودکار» شما به درستی کار می‌کند یا خیر.
 • -تازه کردن – اگر یک مانیتور رده بالا دارید، استفاده از این تنظیمات گرافیکی در CSGO نرخ تازه سازی را به سطح مورد نظر افزایش می دهد. با این حال، باید به قابلیت های مانیتور خود توجه کنید تا به آن آسیب نرسانید. برای بهترین استفاده از این تنظیم، کافی است عددی را که مطابق با نرخ تازه سازی شماست (مثلاً 144) بنویسید. و.
 • +exec autoexec – تنظیمات exec برای CSGO بسیار مهم است، زیرا تضمین می کند که تنظیمات شخصی سفارشی شما به درستی بارگیری می شوند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فایل پیکربندی شخصی خود را در “Steam\SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg” قرار دهید و نام فایل خود را در پرانتز قرار دهید.[]” در مقابل دستور (به عنوان مثال autoexec.cfg).

گزینه های راه اندازی cs:go

بهترین تجربه بازی را دریافت کنید

اینها گزینه هایی هستند که باید برای به دست آوردن بهترین تجربه CSGO استفاده کنید:

 • -تمام صفحه – از مانیتور خود نهایت استفاده را ببرید و به محض شروع بازی، آن را به صورت تمام صفحه قفل کنید.
 • -nod3d9ex1 – اگر فناوری Direct3D 9Ex را در CSGO غیرفعال کنید، ممکن است بازی کمی نرم‌تر اجرا شود و عملکرد را بهبود بخشد. از میان تمامی گزینه های راه اندازی CSGO، D3D9EX یکی از برجسته ترین آنهاست.
 • +cl_forcepreload 1 – در راه اندازی اولیه کمی بیشتر طول می کشد، اما این تنظیم اساساً به CSGO دستور می دهد تا قبل از ورود به سیستم، همه فایل های نقشه را از قبل بارگذاری کند. این امر بار بعدی را کاهش می دهد و تجربه لذت بخش تری را برای شما به ارمغان می آورد.
 • +mat_disable+fancy_blending 1 – گزینه پرتاب «mat disable fancy blending» هم خوب است و هم بد. کیفیت بافت ها را کاهش می دهد اما در نتیجه عملکرد کامپیوتر شما افزایش می یابد.

وقتی صحبت از تجربه کلی بازی به میان می‌آید، گیمرها می‌دانند و درک می‌کنند که خود بازی چندین سال است که ثابت مانده است. برای برخی از گیمرها، این “رکود” راه را برای این سوال باز کرده است: آیا CSGO در حال مرگ است؟ با این حال، همانطور که هر گیمری که ارزشش را دارد موافق است، CSGO زنده، خوب و حتی در حال رشد است.

بهترین گزینه های راه اندازی برای FPS بالا

 • +fps حداکثر 0 – اجازه دهید با آن روبرو شویم: هیچ چیز مهمتر از FPS بالا در CSGO نیست. این یکی از مهم ترین گزینه های راه اندازی CSGO برای تنظیم است، زیرا تعیین می کند که بازی چقدر روان است. با این حال، مقدار “0” به این معنی است که FPS نامحدود خواهد بود. اگر می خواهید آن را مسدود کنید، در انتهای سفارش یک عدد متفاوت بنویسید.
 • +r_emulate_g – این تنظیم شبیه سازی OpenGL را روشن می کند و به طور بالقوه FPS را افزایش می دهد، اما فقط روی یک دستگاه ویندوز کار می کند.
 • – نه شادی – THE وسیع اکثر بازیکنان CSGO از صفحه کلید و ماوس استفاده می کنند، درست است؟ این تنظیم پشتیبانی از جوی استیک را کاملاً غیرفعال می کند، توجه را از آن دور می کند و به طور بالقوه FPS را افزایش می دهد.
 • -نرم ذرات به طور پیش فرض خاموش است – انفجارهایی در CSGO وجود دارد: این باعث می شود که وقتی اتفاق می افتد تأثیر کمتری بر روی FPS کلی شما بگذارد.

اگر به طور خاص از این گروه تنظیمات استفاده می کنید، در حال حاضر بهترین گزینه های راه اندازی CSGO را برای FPS تجهیز کرده اید. وقتی در بازی هستید این واقعا مهم است. از معمولی‌ترین گیمر گرفته تا بهترین تیم‌های CSGO در جهان، هر فریمی که قفل آن را باز می‌کنید می‌تواند به معنای تفاوت بین برد و باخت در یک مبارزه باشد، به خصوص اگر به شدت به رفلکس‌های خود متکی باشید.

گزینه های بوت CSGO برای رایانه های شخصی ارزان قیمت

فرض کنید قوی ترین دکل موجود در بازار را ندارید. چندین کار وجود دارد که می توانید برای اجرای بهتر و روان تر بازی انجام دهید. این هنگام استفاده از رایانه شخصی که ممکن است کمی قدیمی تر یا کندتر باشد، مهم است. استفاده از یک کامپیوتر قدیمی برای بازی CSGO اشکالی ندارد. در برخی موارد، ممکن است شما در یک نقطه ضعف بزرگ نباشید.

در نهایت، شما باید بر روی گزینه های راه اندازی CSGO تمرکز کنید که بار گرافیکی و نرخ فریم را هدف قرار می دهند. به عنوان مثال، پایین آوردن کیفیت گرافیکی به نفع نرخ فریم بالاتر کاملاً قابل قبول است و این کاری است که این گزینه های بوت انجام می دهند.

بهترین عملکرد CSGO را روی رایانه های شخصی پایین رده دریافت کنید:

 • -nojoy، -r_emulate_gl، -forcenovsync، -softparticlesdefaultoff، +fps_max 0

با این حال، کارهای زیادی وجود دارد که یک بازیکن می تواند خارج از گزینه های راه اندازی CSGO انجام دهد تا بازی کمی بهتر اجرا شود. به عنوان مثال، اولین جایی که باید شروع کنید، منوی تنظیمات بازی است. اگر در حال بازی CSGO روی رایانه شخصی رده پایین هستید، اینها گزینه هایی هستند که باید از آنها استفاده کنید:

 • جزئیات سایه زن، جزئیات افکت، کیفیت کلی سایه: صدای بم
 • افزایش کنتراست پخش کننده، رندر چند هسته ای: واجد شرایط
 • جریان بافت، FXAA Anti-Aliasing، Wait for V-Sync، Motion Blur، حالت مانیتور سه گانه، استفاده از Uber Shader: معلول
 • جزئیات الگو/بافت: متوسط
 • حالت فیلتر بافت: BILENARE

اگر یک رایانه شخصی رده پایین دارید، این تنظیمات باید به شما کمک کند تا بازی را به خوبی اجرا کنید – ممکن است به این زودی برنده بهترین مسابقات CSGO نشوید، اما در راه هستید.

گزینه های راه اندازی CSGO که بازی شما را تغییر می دهد

csgo-launch-option-low-violence
اعتبار تصویر: اوته سهیدگیر (یوتیوب)

وقتی می‌توانید کمی سرگرم‌کننده‌تر کنید، چرا با FPS بالا و کنترل‌های کنسول زحمت بکشید؟

 • -مرحله – این گزینه راه اندازی خاص خشونت را در بازی کاهش می دهد. متوقف خواهد شد هر کسی شخصیت از تماشای یک انیمیشن “در حال مرگ”. مدل های شخصیت به جای مردن، به سادگی با دستان خود پشت سر خود دراز کشیدند.
 • -نوید -این یک دستور ساده اما موثر است. هنگامی که بازی در ابتدا راه اندازی شد، از معرفی Valve و CSGO صرفنظر کنید. اگر می خواهید هرچه سریعتر وارد بازی شوید مهم است، اما واقعاً ضروری نیست.

آخرین گزینه های راه اندازی CSGO – کپی و چسباندن

در اینجا، ما آن را یک قدم فراتر خواهیم برد و کدی را که برای یک تجربه عالی CSGO نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم:

-high -tickrate 128 -console -refreshنرخ شما در اینجا> + اجرا کردننام فایل شما در اینجا> -تمام صفحه -nod3d9ex1 +mat_disable+fancy_blending 1 +fps حداکثرفریم در ثانیه شما اینجاست> +cl_forcepreload 1 +r_emulate_g -novid -nojoy -softparticlesdefaultoff

با کمی تلاش و چند ترفند، در کمترین زمان مانند بهترین بازیکنان CSGO بازی خواهید کرد. کپی/پیست بالا برخی از بهترین گزینه‌های راه‌اندازی CSGO را برای رایانه‌های شخصی پایین‌رده ارائه می‌دهد. آنها همچنین برای پیکربندی های سطح بالا اعمال می شوند.

برو بیرون و برنده شو!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *