رنجرز در مقابل شیاطین، بازی 1 (18 آوریل)

مسابقه 1 شانس رنجرز در مقابل. شیاطین

احتمال رنجر +110
احتمال شیاطین -130
بالا زیر 6 (+100 / -120)
زمان 7:00 عصر به وقت شرقی
تلویزیون پسوند TBS
شانس از طریق DraftKings. شانس NHL به روز شده را از اینجا دریافت کنید.

شیاطین نیوجرسی در اولین بازی از سری کنفرانس شرق NHL سه شنبه شب میزبان نیویورک رنجرز هستند.

نیوجرسی با کنترل این مسابقه در دو فصل گذشته، چهار مسابقه از شش مسابقه اخیر خود را برده است. آیا شیاطین کسب و کار خانگی یخ را به دست خواهند گرفت یا رنجرز می تواند یک فشار قوی دیگر در پلی آف را شروع کند؟

در اینجا نگاهی به شانس ها و همچنین انتخاب شرط بندی Rangers vs Devils Game 1 می اندازیم.

نیویورک رنجرز

درست مانند فصل گذشته، رنجرز دروازه‌بانان نخبه و تیم‌های ویژه را به مقام سوم در بخش متروپولیتن رساند. با این حال، این تیم به سمت یک شکست بزرگ پیش می رود که می تواند در برابر شیاطین قدرتمند تحقق یابد.

از تعطیلات کریسمس تا 5 بر 5، رنجرز از نظر گل در هر 60 دقیقه در رده سیزدهم (GF/60) و هفتمین گل در 60 دقیقه (GA/60) قرار گرفت. با این اوصاف، آنها تنها در رتبه 22 در xGF/60 و 23 در xGA/60 با 5v5 در همان بخش قرار گرفتند.

با این شانس ها که پس از پایان فصل عادی شروع شد، یک پسرفت پیش بینی می شود. نیویورک در 8 بازی اخیر خود فقط 3-5 پیروز شده است.

بار دیگر، ایگور شسترکین، برنده جام Vezina، این تیم را در تمام طول سال حمل کرد. اما، اگر یک تیم وجود داشت که شسترکین در برابر آن محو شود، احتمالاً نیوجرسی خواهد بود.

او در پنج بازی آخر خود مقابل شیاطین، فقط 1-3-1 با 890 درصد سیو (SV%) و 3.84 گل در برابر میانگین (GAA) به دست آورده است.


شیاطین نیوجرسی

اگر شسترکین به مبارزه ادامه دهد، رنجرز برای رفتن به این دور ابتدایی با مشکل زیادی مواجه خواهد شد. یکی از بهترین باشگاه های دو طرفه در لیگ، شیاطین فصل معمولی را در xGF/60 سوم و در xGA/60 نهم را با اجرای 5 بر 5 به پایان رساند.

این رتبه بندی نیوجرسی را در رده نوزدهم و شش رتبه بالاتر از نیویورک در هر یک از دسته بندی های مربوطه قرار می دهد. مشابه زمانی که کیل ماکار برای بهمن کلرادو در پلی آف جام استنلی 2019 ظاهر شد، مدافع لوک هیوز پس از سقوط به جمع چهار نفره، میشیگان را ترک کرد و به شیاطین گزارش داد.

در دو بازی که در فصل عادی انجام شد، هیوز با یک گل و یک پاس گل تاثیر فوری گذاشت. اوه، و او همچنین یک برادر به نام جک دارد که در همان تیم بازی می کند، پسری که در بازی هاکی بسیار خوب است.

ویتک وانچک دروازه بان این تیم نخبه دو طرفه را حمایت می کند. وانچک در اولین سال حضور خود در این باشگاه، یک کمپین فوق العاده را با 0.911 SV% و 2.45 GAA ثبت کرد.


رنجرز در مقابل شیاطین انتخاب

موفقیت وانچک احتمالاً در برابر نیویورک نیز ادامه خواهد داشت، تیمی که در دو فصل گذشته مقابل او عملکرد خوبی داشته است. او در شش بازی آخر خود مقابل رنجرز، 5-0-1 با 0.915 SV% و 2.30 GAA به دست آورده است.

همانطور که در بالا ذکر شد، تیم های ویژه بار دیگر حمله نیویورک را انجام دادند که در درصد پاور پلی در رده هفتم لیگ قرار گرفت. با این حال، پنالتی های کمتری در پلی آف اعلام می شود که می تواند به تولید تهاجمی رنجرز آسیب برساند.

نیویورک برای این فشار پلی آف آل این حرکت کرد و پاتریک کین و ولادیمیر تاراسنکو را پس از پایان ضرب الاجل تجاری خریداری کرد. با این اوصاف، هنوز علامت سوال هایی پیرامون ترکیب شیمیایی و ترکیب جدید این تیم وجود دارد که می تواند شروع کندی را برای رنجرز در این سری فراهم کند.

QuickSlip چیست؟

QuickSlip یک ویژگی Action Network است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به‌طور خودکار بلیط خود را در FanDuel Sportsbook بارگذاری کنند.


چگونه این مقاله ارزیابی می کنید؟

این سایت حاوی محتوای تجاری است. ممکن است برای پیوندهای ارائه شده در این صفحه غرامت دریافت کنیم. محتوای این صفحه فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. اکشن شبکه هیچ گونه تضمین یا ضمانتی در مورد صحت اطلاعات ارائه شده یا نتیجه بازی یا رویداد نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *