یکشنبه, سپتامبر 24, 2023
موضوعات ورزشی

شانس بسکتبال کالج، انتخاب ها، پیش بینی برای کانزاس در مقابل. ایالت اوکلاهما

شانس کانزاس در مقابل ایالت اوکلاهما

کابوی ایالتی اوکلاهاما سه شنبه شب میزبان کانزاس جیهاوکس در یک بازی عالی دیگر در فصل 12 بزرگ پر از بازی های عالی است.

تگزاس با نتیجه 9-3 در روز دوشنبه در کنفرانس پیشتاز است و کانزاس تنها یک بازی با نتیجه 8-3 عقب افتاده است. ایالت اوکلاهاما، ایالت کانزاس و ایالت آیووا همگی در فاصله ایمن با پایان فصل عادی قرار دارند.

برای ایالت اوکلاهاما، این مسابقه فرصتی بزرگ برای تقویت رزومه پس از فصل است. گاوچران ها در حال حاضر بسته به جایی که نگاه می کنید در محدوده 9-10 دانه قرار می گیرند.

از طرف دیگر، کانزاس در مسیر کسب رتبه اول قرار دارد. 1 اگر بتوانید با کسب و کار در طول مسیر همراه باشید.

این پیامدهای منظم و پس از فصل با دو تیم که برخی از بهترین بسکتبال خود را در فصل بازی می کنند ترکیب می شوند تا یک مسابقه منحصر به فرد و جذاب ایجاد کنند.

کانزاس و ایالت اوکلاهاما در مجموع 9 بازی از 10 بازی اخیر خود را برده اند و کابوی ها در پنج بازی متوالی روز سه شنبه به میدان رفتند.

برای انتخاب اینکه کدام تیم این شتاب را حفظ خواهد کرد، بیایید به شانس ها نگاه کنیم و پیش بینی بازی کانزاس در برابر آن را انجام دهیم. ایالت اوکلاهما


این سال خاطره انگیز دیگری برای بیل سلف و جیهاوکس بود، اما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. کانزاس یک بازی با رتبه اول جدول رده بندی Big-12 فاصله دارد و جیهاوکس باید از تیم ایالت اوکلاهاما که در زمان مناسب به اوج خود رسیده بود جان سالم به در ببرد تا امیدهای قهرمانی خود را زنده نگه دارد.

به ویژه، کانزاس باید یک پاسخ تهاجمی در برابر دفاع ایالت اوکلاهاما پیدا کند که باعث موفقیت کابوی ها می شود.

در اولین دیدار بین این دو، کانزاس تنها برای نهمین بار در این فصل در فاصله 70 امتیازی قرار گرفت. جی هاوکس توانستند به لطف عملکرد 20 امتیازی جالن ویلسون به پیروزی دو امتیازی دست یابند.

در هجوم، جیهاوکس در بهترین حالت خود قرار می گیرد که از طریق کمک ها، فضای داخلی باکیفیت ایجاد کند. کانزاس 60.4 درصد از امتیازات خود را با پاس گل به دست می‌آورد که شانزدهمین رتبه برتر در این کشور است.

این نگاه های درونی در مقابل تیم ایالت اوکلاهما که به حریف اجازه می دهد فقط 48.9 درصد از 2 امتیازی های خود را به ثمر برساند، کلیدی خواهد بود. این در نتیجه این است که Cowboys در رتبه هفتم ملی در هر دو درصد بلوک و درصد 2 امتیاز قرار گرفته است.

کانزاس فقط 33.9 درصد از برد 3 امتیازی خود را به ثمر رساند، بنابراین از آن خواسته می شود تا حمله محیطی خود را علیه یک تیم برتر دفاعی در داخل گسترش دهد.

کابوی های مایک بوینتون پس از پیروزی بر اوله میس در بازی SEC/Big-12، به عقب نگاه نکرده اند.

کابوی ها در بازی های کنفرانسی یک سری ضربات 4 بازی داشتند، با پیروزی های قابل توجهی بر TCU و ایالت آیووا در جاده.

برای حفظ این خط، ایالت اوکلاهاما باید بازی دفاعی نخبه خود را با تولید تهاجمی مشابه مطابقت دهد. کابوی ها به دلیل ناتوانی در مراقبت از بسکتبال، رتبه 119 را در بازده تهاجمی تنظیم شده دارند.

ایالت اوکلاهاما با یک کلیپ 20.8 درصدی توپ را برگرداند، در نتیجه امتیاز 10.9 درصد توپ ربایی، 328 در سطح ملی. این ناتوانی در محدود کردن دزدی ها در برابر دفاع جیهاوکز که پانزدهمین درصد بهترین سرقت در کشور را با 12.6 درصد دارد، بسیار مهم خواهد بود.

در ظاهر، این اعداد گردش مالی برای کابوی ها خوب نیست. با این حال، زمانی که اوری اندرسون به دلیل آسیب دیدگی مچ دست از میادین خارج شد، کابوی ها شاهد بهبود وضعیت هندلینگ توپ نسبت به گارد ایستاده جان مایکل رایت بودند.

اندرسون از نظر درصد گردش مالی با 24.5 درصد پیشتاز کابوی ها است در حالی که مایکل رایت به 20.1 درصد بهبود یافته است.

علاوه بر این پیشرفت گردش، کابوی ها باید شاهد پیشرفت تیراندازی از بیرون در برابر یک تیم کانزاس باشند که به تیم ها اجازه می دهد تا 34.1٪ از آن سوی قوس تیراندازی کنند. این برای یک تیم ایالتی اوکلاهما که 39.6 درصد از کل تلاش های خود را از خارج از قوس شلیک می کند و 32.4 درصد از امتیازات خود را به دست می آورد بسیار مهم است.

انتخاب شرط بندی کانزاس در مقابل ایالت اوکلاهما

اینجا مکانی عالی برای حمایت از تیم ایالتی اوکلاهاما است که بهترین بسکتبال فصل خود را در دوران اخیر بازی می کند. علاوه بر این، کابوی ها در مزیت زمین خانگی (طبق گزارش KenPom)، با رکورد کلی 11-2 در رتبه 49 ملی قرار دارند.

این دفاع ایالت اوکلاهاما، که در 30 امتیاز برتر مجاز قرار می گیرد، کانزاس را مجبور می کند که به شوت های 3 امتیازی بسنده کند، منطقه ای که جیهاوک ها در آن بازی راحت ندارند.

من دوست دارم که کابوی ها به طور بالقوه می توانند از خانه ناراحت شوند و من آنها را 1+ می کنم.

QuickSlip چیست؟

QuickSlip یک ویژگی Action Network است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به‌طور خودکار بلیط خود را در FanDuel Sportsbook بارگذاری کنند.


چگونه این مقاله ارزیابی می کنید؟

این سایت حاوی محتوای تجاری است. ممکن است برای پیوندهای ارائه شده در این صفحه غرامت دریافت کنیم. محتوای این صفحه فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. اکشن شبکه هیچ گونه تضمین یا ضمانتی در مورد صحت اطلاعات ارائه شده یا نتیجه بازی یا رویداد نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *