دوشنبه, اکتبر 2, 2023
موضوعات ورزشی

شانس هلند آفریقای جنوبی، انتخاب کنید

هلند شانس آفریقای جنوبی

احتمال هلند -600
شانس آفریقای جنوبی +1200
طراحی +750
بالا زیر 3.5 (-120/-120)
هر دو تیم برای گلزنی (بله/خیر) (+100 / -138)
شانس از طریق bet365. نگه داشتن به روز شانس جام جهانی اینجاست.

هلند با شکست 7-0 ویتنام به عنوان یکی از بهترین تیم های این مسابقات وارد مرحله حذفی شد.

این در حالی است که آفریقای جنوبی در تمام بازی های مرحله گروهی خود با مشکل مواجه شد و اولین بازی خود در جام جهانی مقابل ایتالیا را برد.

برای انتخاب دور 16 من بین هلند و آفریقای جنوبی در ادامه مطلب بخوانید.

هلند کشتی کروز تا کنون

هلند توسط جیل روورد هدایت می شود که در سه بازی سه گل به ثمر رساند و با پیروزی 7-0 مقابل ویتنام که بزرگترین پیروزی آنها در این مسابقات بود، به پیروزی رسید. آنها که برنده یکی از سخت ترین گروه های جام جهانی بودند، ثابت کردند که جزو مدعیان قهرمانی امسال هستند.

روورد و اسمه بروگتس هر دو در پیروزی 7-0 دو گل به ثمر رساندند، در حالی که لیکه مارتنز، کاتیا اسنوئیس و دانیل فن د دونک گلزنی کردند. زمان مناسبی برای بهترین گلزنان هلند است که ریتم خود را پیدا کنند، زیرا آنها اکنون وارد زمان انجام یا مرگ در این جام جهانی می شوند.

حتی ترسناکتر از آن برای آفریقای جنوبی این است که لینت بیرنستین مهاجم، که دو بازی اخیر را به دلیل مصدومیت از دست داده است، قرار است بازگردد.

ناگفته نماند که خط دفاعی هلند تاکنون تنها یک گل دریافت کرده است و شریدا اسپیتسه، استفانی ون در گرگت و دومینیک یانسن در خط دفاعی تیم قرار دارند.

مربی آندریس یونکر گفت: “از ابتدای آماده سازی ما کاملاً متقاعد شده بودیم که می توانیم هر حریفی را در این مسابقات شکست دهیم.” “یک سال پیش ما انواع تیم‌هایی را در اروپا دیدیم که بهتر از ما بودند، اما توانستیم فاصله را کم کنیم. بنابراین فکر می‌کنم به درستی می‌توانیم بگوییم که می‌توانیم مقابل هر کسی پیروز شویم، اما باید این اتفاق بیفتد. “

آفریقای جنوبی تلاش می کند تا تاریخ بیشتری بسازد

آفریقای جنوبی برای اولین بار در تاریخ خود در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زنان شرکت می کند. آنها تنها یکی از تیم های تاریخ ساز این مسابقات هستند که برای اولین بار از حضور 32 تیم بهره مند شدند.

هیلدا ماگایا برای آفریقای جنوبی فوق العاده بود و دو گل زد و پیروزی مقابل ایتالیا را فراهم کرد. تمبی کگاتلانا نیز با وجود از دست دادن سه عضو خانواده در این جام جهانی، جنگید و نقاط قوت خود را به نمایش گذاشت.

“این برای همه است [in South Africa]دزیره الیس سرمربی تیم پس از پیروزی این تیم مقابل ایتالیا گفت. این برای همه مدیران لیگ است که وظیفه خود را انجام داده‌اند، همه مدیران و بازیکنانی که قبلا آمده‌اند، همه درگیر فوتبال زنان هستند.»

آفریقای جنوبی در مقابل سوئد، یکی دیگر از برگزیدگان جام جهانی قرار گرفت و قبل از اینکه در اواخر بازی آن را از دست داد، زودتر پیش افتاد. آنها همین کار را در برابر آرژانتین انجام دادند و پیش از تساوی 2-0 پیش افتادند و در نهایت اولین پیروزی خود را در جام جهانی مقابل ایتالیا به دست آوردند. ورود به مرحله یک شانزدهم با یک برد پشت سر شما خوب است، اما ممکن است برای سبقت گرفتن از هلند کافی نباشد.

انتخاب بین هلند و آفریقای جنوبی

در حالی که هلند به طور واضح به عنوان مدعی حضور در این مسابقه است، جام جهانی امسال ثابت کرد که گاهی اوقات باید انتظار چیزهای غیرمنتظره را داشت. آفریقای جنوبی به اندازه ویتنام از هلند شکست نخواهد خورد، اما من همچنان انتظار دارم هلندی ها کلاس زیادی داشته باشند.

آفریقای جنوبی کار خود را برای آنها قطع خواهد کرد، و در حالی که من همچنین انتظار دارم که آنها بایستند و تا حدودی با این چالش روبرو شوند، آنها احتمالاً غرق خواهند شد. شاید آنها بتوانند به پیروزی برسند، اگر بتوانند سرعت خود را در طول مسابقه حفظ کنند. با وجود پیروزی مقابل ایتالیا، آنها هنوز نتوانسته اند ثابت کنند که می توانند این کار را انجام دهند.

من در این زمینه از هلند حمایت می کنم.

انتخاب: هلند 4 – آفریقای جنوبی 2

چگونه این مقاله ارزیابی می کنید؟

این سایت حاوی محتوای تجاری است. ممکن است برای پیوندهای ارائه شده در این صفحه غرامت دریافت کنیم. محتوای این صفحه فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. اکشن شبکه هیچ گونه تضمین یا ضمانتی در مورد صحت اطلاعات ارائه شده یا نتیجه بازی یا رویداد نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *