شانس و انتخاب دور نهایی AT&T بایرون نلسون 2023: اسکاتی شفلر در کمین

من یکی از بسیاری از افرادی بودم که فکر می‌کردند شنبه‌ای را در AT&T بایرون نلسون خواهیم دید که در آن بهترین بازیکن زمین، اسکاتی شفلر، این مسابقات را بر عهده خواهد گرفت. با این حال، اینطور نبود زیرا شماره 2 جهان بدتر از هر کس دیگری در صفحه اول جدول امتیازات را به ثمر رساند، زیرا راند مساوی او سه شوت بدتر از همه اطرافیانش بود. مطمئناً غیرمعمول بود و اگرچه او تنها بازیکنی بود که در صدر جدول قرار نداشت، اما از پیروزی در این رویداد نجات پیدا نکرد.

شفلر یکشنبه تنها با دو ضربه پشت سر سه لیدر وارد خواهد شد. آستین اکروات و مارتی دو زچنگ به دنبال اولین برد خود در این سطح خواهند بود، در حالی که رایان پالمر کهنه کار TOUR، که به دنبال پنجمین برد حرفه ای خود است، مورد علاقه آن سه نفر خواهد بود. آنها همچنین از فشار اضافی ناشی از به اشتراک گذاشتن جعبه سه راهی با شفلر در دور نهایی اجتناب خواهند کرد، زیرا او با چند گروه جلوتر از آنها بازی خواهد کرد.

با وجود کسری، شفلر همچنان مورد علاقه در جدول شانس است. ما می‌دانیم که داده‌های ضربه‌های او احتمالاً از دور 3 خوب نخواهد بود، اما بیایید ببینیم که کارها کجا پیش رفتند و پیش‌بینی کنیم که او چگونه در آخرین دور خود قبل از دومین دوره اصلی سال: مسابقات قهرمانی PGA در هفته آینده باز خواهد گشت.

بازدید رول توضیح

Strokes Gained می‌تواند به شرط‌بندان گلف، بازیکنان DFS و طرفداران جزئیات بسیار بیشتری در مورد نحوه بازی واقعاً یک گلف باز ارائه دهد. اندازه گیری هر ضربه در رابطه با بقیه میدان.

TOUR با استفاده از میلیون‌ها امتیاز داده‌ای که جمع‌آوری می‌کند، محاسبه می‌کند که یک بازیکن به طور متوسط ​​چند ضربه را برای زدن توپ از همه فواصل و موقعیت‌ها انجام می‌دهد. اگر بازیکنی از این میانگین ها فراتر رود، در زمین بازی به دست آورده است. هر موقعیتی در گلف متفاوت است. Strokes Gained عملکرد بازیکن را در رابطه با موقعیت اندازه گیری می کند. در این بخش، ما به انواع معیارهای Strokes Gained اشاره خواهیم کرد:

  • شوت های به دست آمده: خارج از تی
  • شوت های به دست آمده: نزدیک شدن
  • شوت های به دست آمده: اطراف سبز
  • بازدیدهای کسب شده: قرار دادن
  • ضربه های به دست آمده: ضربه زدن به توپ (که خارج از تی + رویکرد است)
  • شوت‌های به‌دست‌آمده: سه راهی به سبز (که توپ‌زننده + اطراف سبز است)

به طور کلی، SG: Ball Striking و SG: Tee-to-Green پایدارترین ها در دراز مدت هستند، در حالی که put بیشتر مستعد نوسانات است. شما اغلب می توانید با شناسایی گلف بازانی که به خوبی به توپ ضربه می زنند، اما در انداختن توپ ها ناکام هستند، مزایای شرط بندی زنده را پیدا کنید. به همین ترتیب، بازیکنان با SG: شماره‌گذاری بالا می‌توانند به سمت جلو حرکت کنند.

3 گلف باز برای بایرون نلسون راند 4 خرید

اگر به ابتدای فصل برگردید، در مسابقات Sentry of Champions، تنها دو مورد از دست دادن شوت شفلر در زمین نزدیک در راندهای پشت سر هم را خواهید دید. شنبه در TPC Craig Ranch فقط برای سومین بار از آن تورنمنت به ثمر رسید که او شوت های خود را در کورس از دست داد و یکی دور سوم در Genesis بود که در روز بعد 1.3 به دست آورد. مرحله دیگر، دور آخر در آرنولد پالمر بود، و هفته بعد او به مسابقه قایق های صحرایی در مسابقات قهرمانی بازیکنان ادامه داد.

در حالی که شفلر روز بدی را پشت سر گذاشت، طبق استانداردهای او، شنبه، ما هیچ دلیلی نداریم که فکر کنیم او کاری انجام خواهد داد جز اینکه روز یکشنبه به خوبی بازگردد. از نظر من، او محبوبیت قانونی است، حتی با دو ضربه پایین، زیرا این بازیکنان دیگر احتمالاً فرصت داشتند او را بیرون کنند، اما کوتاهی کردند. شفلر انتخاب من برای برنده شدن است و با وجود اینکه او خسته کننده است، حداقل هنوز همان شانسی است که هفته را شروع کرد.

یکی از تاثیرگذارترین راندهای روز قبل از اینکه رهبران واقعاً شروع به کار کنند، زمانی که Patton Kizzire یک دور واقعا قوی و بدون بوگی را گرد هم آورد، هفت تا پایین آمد (64). برنده دو بار تور در تمام جنبه های بازی خود موفق بوده است، اما نکته کلیدی او همیشه ضربه زدن توپ او به خصوص از روی سه راهی است. وقتی Kizzire بتواند تی توپ خود را در نقاط مناسب نگه دارد، اغلب می تواند موفقیت پیدا کند و به نظر می رسد که او این بخش از بازی خود را در این هفته پیدا کرده است. او در روز جمعه با برخورد توپ خود دو شوت دیگر به دست آورد، سپس در روز شنبه 3.34 شوت دیگر به دست آورد.

چیزی که واقعاً توجه من را در دور او جلب کرد این بود که او حتی همه چیز را به خوبی بیان نکرد، و من را به این باور رساند که می‌توانست به این کار در روز یکشنبه ادامه دهد. او خود را در موقعیتی قرار داد که شانس خوبی برای به پایان رساندن در بین 5 تیم برتر داشته باشد. DraftKings او را 450+ برای آن نتیجه می کند، که در مقایسه با 23 درصد شانس 5 برتری که در DataGolf به او داده می شود، عدد خوبی است. من مطمئناً علاقه مند هستم، اما منتظر می مانم تا ببینم آیا BetMGM آن بازار را راه اندازی می کند یا خیر، زیرا فکر می کنم دریافت پیوندهای پولی کامل با چنین رهبران غنی مهم است.

سام استیونز نام دیگری است که در قالب بازیکنانی که به خوبی به توپ ضربه می زنند، اما نمی توانند سوراخ روی سبزه ها را پیدا کنند، می آید. این بازیکن تازه کار در هر سه راند این هفته بیش از دو شوت به دست آورد، اما روز شنبه همه آنها را با چوب تخت برگرداند. 2.17 شوت از دست رفته او روی سبزها یکی از بدترین شوت های دور سوم بود و متأسفانه این هفته یک پسرفت ثابت در این معیار بوده است. مطمئناً دیدن این روند نگران‌کننده است و شاید این یکی باشد که باید من را از او دور کند، اما با توجه به اینکه DraftKings به ما امتیاز +330 را برای 10 رتبه برتر داده است، من هنوز ارزش کافی برای قبول این ریسک را می‌بینم. به نظر من این عدد نامناسب به نظر می رسد و من همیشه به بازیکنی تکیه می کنم که از سه راهی تا سبز به خوبی پیش می رود و امیدوارم بتواند چند ضربه بزند تا کسری دو ضربه ای بین او و آن نتیجه را پاک کند.

شوت ها داده های همه بازیکنان را پس از دور 3 به دست آوردند

چگونه این مقاله ارزیابی می کنید؟

این سایت حاوی محتوای تجاری است. ممکن است برای پیوندهای ارائه شده در این صفحه غرامت دریافت کنیم. محتوای این صفحه فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. اکشن شبکه هیچ گونه تضمین یا ضمانتی در مورد صحت اطلاعات ارائه شده یا نتیجه بازی یا رویداد نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *