شانس WTA اشتوتگارت، پیش بینی | بهترین شرط‌ها برای Sabalenka vs Badosa، Potapova vs Garcia (21 آوریل)

ما در مرحله یک چهارم نهایی WTA هستیم اشتوتگارت و سطح تنیس فوق العاده است.

من در دو بازی در 21 آوریل ارزش پیدا کردم: سابالنکا در مقابل بادوسا و پوتاپووا در مقابل گارسیا.

برای اطلاع از انتخاب ها و بهترین شرط بندی های من در WTA Stuttgart به ادامه مطلب مراجعه کنید.

توجه: زمان برگزاری مسابقات ممکن است تغییر کند. سبک اینجا برای راهنمایی در مورد تماشای مسابقات تنیس و دیدن شانس های تنیس.

پیش بینی WTA اشتوتگارت

آرینا سابالنکا (215-) مقابل پائولا بادوسا (165+)

6:05 صبح به وقت شرقی

آرینا سابالنکا شروع قدرتمندی برای مبارزات انتخاباتی خود در اشتوتگارت داشته است. شکست باربورا کریچیکووا 6-2، 6-3. سابالنکا 10 آس داشت و 88 درصد از امتیازهای خود را در اولین سرویس به دست آورد. پس از بازگشت، بازیکن بلاروسی 81 درصد از سرویس های دوم خود را به دست آورد و سه بار بریک کرد.

سابالنکا به خاطر هنرهای زمین رسی خود شناخته شده نیست، اما او 55-40 خوب است. حرفه– ضبط بر روی خاک شرایط سریعتر و لغزنده در اشتوتگارت به نفع سابالنکا است، زیرا آنها بر سرویس های بزرگ و ضربه های زمینی قدرتمند او تأکید می کنند. بلاروسی اغلب حریفان خود را با سرعت مغلوب می کند. با این حال، سابالنکا در حرکت روی خاک رس چندان راحت نیست و بردباری او در رالی ها نقطه قوت بازی او نیست.

پائولا بادوسا در اشتوتگارت به برتری خود ادامه می دهد. ضرب و شتم کریستینا بوکسا 6-1، 6-2 در دور 1. بادوسا 67% از امتیازات خود را در سرویس به دست آورد که 79% آن در سرویس اول بود. این بازیکن اسپانیایی همچنین 76 درصد از بازده های سرویس دوم و 56 درصد از امتیازات برگشت خود را در مجموع به دست آورد و پنج بار بریک کرد.

بادوسا در آتش است، همین الان افتاد پنج بازی در دو بازی اول خود در اشتوتگارت. در زمین خاکی، اسپانیایی رکورد چشمگیر 155-81 را به عنوان یک رکورد دارد حرفه ای. بادوسا امتیازات خود را در سرویس می زند و در حفظ خط دفاعی عالی کار می کند. ریتم سطح بالا را جذب می کند و ضد حملات را به طور موثر انجام می دهد.

این فقط از سابالنکا است دومین مسابقه روی خاک رس قرمز برای فصل، در حالی که برای بادوسا هفتمین مسابقه است. در طول دوران حرفه ای خود، Badosa تجربه بسیار بیشتری در زمینه خاک دارد و در سطح نیز موفق تر بوده است. حرکت، تنوع و توانایی بادوسا در بداهه نوازی – که همه آنها برای تنیس خاکی بسیار مهم هستند – در سطحی بالاتر از سابالنکا هستند.

قدرت خام سابالنکا در سرویس و ضربات زمینی بسیار قوی تر از بادوسا است. اما بادوسا یک مدافع عالی است و تبدیل دفاع به حمله نقطه قوت بازی اسپانیایی است.

انتظار داشته باشید بادوسا سرعت سابالنکا را افزایش دهد و رالی ها را طولانی کند و بلاروسی را ناامید کند و او را به ضربه های بیش از حد روی زمین بکشاند.

انتخاب کنید: Badosa +3.5 بازی (-120 از طریق PointsBet)

آناستازیا پوتاپووا (128-) مقابل کارولین گارسیا (104-)

9:30 صبح به وقت شرقی

کارولین گارسیا اصابت تاتیانا ماریا 7-6(5)، 6-4 در اشتوتگارت پیش افتاد. گارسیا 69 درصد از امتیازهای خود را در اولین سرویس به دست آورد، اما تنها 45 درصد از سرویس دوم خود را به دست آورد و سه بار از دست داد. در بازگشت، زن فرانسوی تمام سرویس دوم ماریا را پشت سر گذاشت و 68 درصد از سرویس های برگشتی خود را به دست آورد و چهار بار بریک کرد.

گارسیا اکنون برای او در زمین خاکی 125-83 قدرتمند است حرفه. اما عملکرد امروز قانع کننده نبود. تصمیم گیری گارسیا در زمین بسیار مشکوک بود، زیرا او اغلب در ضربات زمینی خود زیاده روی می کرد و با حاشیه های بسیار کم بازی می کرد. وقتی زن فرانسوی پین می شود، اولین سرویس بزرگ، بازی خالص عالی و ضربه های زمینی قدرتمند دارد.

با این حال، با توجه به اینکه گارسیا چقدر پرخاشگر بازی می کند، زمانی که او فقط کمی از بازی خود فاصله می گیرد، می تواند در دسته ای از خطاهای اجباری فرو برود.

آناستازیا پوتاپووا معکوس کوکو گاوف 6-2، 6-3 برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی در اشتوتگارت. پوتاپووا 82 درصد از امتیازهای اولین سرویس خود را به دست آورد و در طول مسابقه متوقف نشد. روس همچنین 69 درصد از بازده های سرویس دوم خود را به دست آورد و 13 امتیاز بریک و سه پوینت بریک به دست آورد.

پوتاپووا آن را بهبود بخشید حرفه ای-رکورد روی خاک رس با 59-30 چشمگیر. او یاد می گیرد که قدرت خود را بهتر کنترل کند، که او را به بازیکنی بسیار خطرناک تبدیل می کند. روسی در حال اصابت ضربات زمینی سنگین با سرعت بر روی اهداف دقیق با فرکانس فزاینده است. او خوب حرکت می کند، می تواند بازی را به طور موثر تغییر دهد و در مقابل گاوف نشان داد که چقدر می تواند در سرویس قدرتمند باشد. پوتاپووا با هر بازی اعتماد به نفس خود را در بازی افزایش می دهد.

او با تهاجم بهتر کنترل شده این دو بازی می کند. روس همچنین مایل است در ازای آن بیشتر حفاری کند و حریفان خود را وادار به کار کند، در حالی که گارسیا تقریباً در هر بازگشت با موفقیت های متفاوت، با تمام توان حرکت می کند.

من هم در حال حاضر به حرکت، دفاع و ضدحمله پوتاپووا بیشتر از زن فرانسوی اعتماد دارم.

انتخاب کنید: Potapova ML (-128 از طریق FanDuel)

چگونه این مقاله ارزیابی می کنید؟

این سایت حاوی محتوای تجاری است. ممکن است برای پیوندهای ارائه شده در این صفحه غرامت دریافت کنیم. محتوای این صفحه فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. اکشن شبکه هیچ گونه تضمین یا ضمانتی در مورد صحت اطلاعات ارائه شده یا نتیجه بازی یا رویداد نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *