دوشنبه, اکتبر 2, 2023
موضوعات ورزشی

شانس WTA برلین، پیش بینی | پیش بینی های تخصصی آزارنکا در مقابل ساسنویچ، ماسارووا مقابل پودوروسکا (20 ژوئن)

WTA برلین شروع بسیار خوبی داشت و سرگرمی در روز سه شنبه ادامه دارد!

من در دو مسابقه پر زرق و برق روز سه شنبه ارزش پیدا کردم: ویکتوریا آزارنکا در مقابل آلیاکساندرا ساسنویچ و ربکا مازارووا در مقابل نادیا پودوروسکا.

برای انتخاب های WTA برلین من در ادامه مطلب بخوانید.

توجه: زمان برگزاری مسابقات ممکن است تغییر کند. سبک اینجا برای راهنمایی در مورد تماشای مسابقات تنیس و دیدن شانس های تنیس.

شانس، پیش بینی WTA برلین

ویکتوریا آزارنکا (-195) مقابل آلیاکساندرا ساسنویچ (+150)

8:00 صبح به وقت شرقی

آزارنکا افتاده در دور دوم رزمالن 3-6، 2-6 مقابل اشلین کروگر. در حالی که آزارنکا 67 درصد از سرویس های اول خود را برد، تنها 41 درصد از سرویس های دوم خود را برد و در چهار نوبت متوقف شد. بلاروسی تنها 33 درصد از امتیازات بازگشت خود را به دست آورد و تنها یک بار سرویس را شکست.

او 53-24 قوی دارد حرفهورود به چمن. با این حال، آزارنکا فصل گذشته در زمین چمن بازی نکرد و به نظر می رسد هنوز در حال تطبیق مجدد با سطح زمین است. این بازیکن بلاروس نیز همان بازیکنی نیست که چند سال پیش بود و از آن زمان تاکنون در بازی های متوالی پیروز نشده است. دبی در ماه فوریه

وقتی آزارنکا خوب بازی می‌کند، سرویس اول قوی دارد و با تهاجمی کنترل‌شده از پایه بازی می‌کند. اما اخیراً او تحمل خود را برای رالی از دست داده است و از زمین خارج می شود.

ساسنویچ به نیمه‌نهایی رسمالن راه یافت، اما با نتیجه 1-6، 6-7 (1) مغلوب اکاترینا الکساندرووا شد. ساسنویچ تنها در 47 درصد از امتیازات برگشت خود برنده شد و 5 بار ضربه خورد. و در حالی که بلاروسی تنها 22 درصد از سرویس های برگشتی خود را به دست آورد و تنها دو بار بریک کرد، او 58 درصد از بازگشت های سرویس دوم خود را به دست آورد.

به عنوان یک حرفه ایساسنویچ رکورد 17-18 در زمین چمن را دارد، اگرچه بازی او بهتر از آنچه که رکوردش نشان می دهد به سطح زمین می رسد.

ساسنویچ به امتیاز سرویس خود می رسد و می تواند در ضربات زمینی خود، به خصوص فورهند، سرعت خود را افزایش دهد. یکی از نقاط قوت اصلی بازی بلاروس تنوع آن است که چمن را می برد و از زمین های مقابل حریف دور می ماند. با این حال، ساسنویچ می تواند کنترل ضربات زمینی خود را از دست بدهد.

آزارنکا در اینجا بسیار مورد علاقه است. او واقعاً برای یافتن محدوده خود در Rosmalen تلاش کرده است، در حالی که ساسنویچ یک خط عقب قدرتمند را با تنوع عالی ترکیب کرده است که برای حریفان دشوار است.

ساسنویچ باید از برش بک هند استفاده کند تا توپ را از منطقه ضربه آزارنکا دور نگه دارد. این باید آزارنکا را که در حال حاضر با تحمل خود برای تجمع دست و پنجه نرم می کند، ناامید کند.

آزارنکا همچنین دوست دارد کسی باشد که روی خط عقب بایستد و بازی را دیکته کند، در حالی که ساسنویچ باید از خط عقب با او حرکت کند و اجازه ندهد آزارنکا بر آن مسلط شود.

انتخاب کنید: Sasnovich +3.5 بازی (-125 از طریق PointsBet)

ربکا ماسارووا (140-) مقابل نادیا پودوروسکا (+114)

8:00 صبح به وقت شرقی

ربکا مازاروا آخرین بار در La Bisbal D’Emporda بازی کرد، جایی که به نیمه نهایی رسید، اما افتاده 4-6، 4-6 مقابل پانا اودواردی. در حالی که ماسارووا 74 درصد از سرویس های اول خود را در مسابقه به دست آورد، او تنها 40 درصد از سرویس های دوم خود را برد و سه بار شکسته شد. پس از بازگشت، اسپانیایی تنها 33 درصد از امتیازات بازگشت خود را به دست آورد و یک بار شکست.

ماسارووا تنها 0-2 در زمین چمن برای او است حرفه، اگرچه بازی او باید با بازی بیشتر به چمن ترجمه شود. ماسارووا سرویس گسترده تری دارد و با تهاجمی کنترل شده از خط پایه بازی می کند که باید روی چمن به خوبی مناسب باشد. این امر به ویژه با توجه به موقعیت عالی او در زمین و روشی که او می تواند ضربات زمینی خود را صاف کند و به آنها اجازه می دهد تا زمین را راحت تر برش دهند، صادق است.

نادیا پودوروسکا قبلا در والنسیا مسابقه داده است. از دست دادن 1-6، 3-6 به مایار شریف. پودوروسکا تنها 47 درصد از امتیازات بازگشت خود را به دست آورد، با 13 امتیاز شکست و در پنج نوبت شکست خورد. آرژانتین نیز تنها 36 درصد از امتیازات بازگشت خود را کسب کرد و یک بار شکست.

پودوروسکا 4-4 امتیاز دارد حرفه– رکورد روی چمن، نشان دادن تجربه سطح محدود. او به‌خاطر فورهند سنگین‌اش شناخته می‌شود، که از آن برای دیکته کردن از پایه استفاده می‌کند. با این حال، بک هند آرژانتین در وضعیت نامناسبی قرار دارد و او با این فورهند نوسان زیادی می کند، بنابراین او مستعد این است که حریفان به سمت او هجوم ببرند. و در حالی که پودوروسکا به خوبی حرکت می کند، این یکی روی چمن بی توجه است. سرویس او همچنین می تواند در منطقه بنشیند.

در حالی که هر دو بازیکن تجربه زیادی در زمین چمن ندارند، بازی مازاروا در سطح بهتر ترجمه می شود. او سرویس بزرگتری دارد و بهتر می تواند خط پشتی این دو را کنترل کند. پس از بازگشت، ماسارووا باید سرویس های تعلیق شده پودوروسکا را شروع کند.

ماسارووا باید بتواند پودوروسکا را به جناح راست خود هل دهد. همچنین، اسپانیایی باید به طور موثری بک هند ضعیف تر خود را که ضعیف ترین شوت در زمین است، هدف قرار دهد.

انتخاب کنید: Masarova ML (-140 از طریق FanDuel)

چگونه این مقاله ارزیابی می کنید؟

این سایت حاوی محتوای تجاری است. ممکن است برای پیوندهای ارائه شده در این صفحه غرامت دریافت کنیم. محتوای این صفحه فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. اکشن شبکه هیچ گونه تضمین یا ضمانتی در مورد صحت اطلاعات ارائه شده یا نتیجه بازی یا رویداد نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *