دوشنبه, اکتبر 2, 2023
موضوعات ورزشی

شانس WTA لوزان، پیش بینی | پیش بینی های تخصصی شرط بندی برای Sorribes Tormo vs Bandecchi، Cocciaretto vs Naef (25 ژوئیه)

WTA لوزان ادامه دارد و کیفیت تنیس تا کنون از پشت بام بوده است!

من در دو مسابقه سه‌شنبه ارزش پیدا کردم: Sorribes Tormo vs Bandecchi و Cocciaretto vs Naef.

برای انتخاب های WTA لوزان من در ادامه مطلب بخوانید.

توجه: زمان برگزاری مسابقات ممکن است تغییر کند. سبک اینجا برای راهنمایی در مورد تماشای مسابقات تنیس و دیدن شانس های تنیس.

شانس WTA لوزان، پیش بینی ها

سارا سوریبس تورمو (-2500) در برابر سوزان باندکی (+925)

6:05 صبح به وقت شرقی

سارا سوریبس تورمو آخرین بار در پالرمو بازی کرد و در آنجا بازی کرد افتاده 6-7 (6)، 0-6 به یاسمین پائولینی در نیمه نهایی. Sorribes Tormo ضعیف به نظر می رسید، تنها 43٪ از امتیازهای خود را در سرویس به دست آورد و پنج بار شکست خورد. این بازیکن اسپانیایی 55 درصد از سرویس های دوم خود را برنده شد، اما تنها دو بار شکست خورد.

سوریبس تورمو الان 16-8 اینه فصل در زمین خاکی، با یک عملکرد چشمگیر 239-20 در سطح. سلاح های Sorribes Tormo سرعت، تناسب اندام و ثبات است، زیرا او می تواند تقریباً هر چیزی را که حریفان به سمت او پرتاب می کنند ردیابی کند، نقاط را خنثی کند و به طور مؤثر ضدحمله کند. در حالی که این بازیکن اسپانیایی فاقد قدرت است، موقعیت او در زمین زدن استثنایی است و او یک شوت بک هند بد دارد.

سوزان باندکی آخرین بار در مقدماتی ویمبلدون بازی کرد، از دست دادن 6-4، 1-6، 2-6 به ماریا لوردس کارله. باندکی تنها 43 درصد از امتیازهای سرویس خود را به دست آورد و 9 بار از دست داد. با این حال، سوئیسی 45 درصد از امتیازات بازگشت خود را به دست آورد و پنج بار شکست خورد. باندچی در مقابل 65 خطای اجباری در این مسابقه 16 برنده ناچیز را به ثمر رساند.

او فقط 5-7 سال دارد سال روی خاک رس به عنوان یک حرفه ای، سوئیسی رکورد 99-78 را در سطح ثابت دارد. با این حال، باندکی در رتبه 454 جهان از مارس فصل گذشته تا کنون فاصله زیادی با رتبه 164 جهان دارد.

در حالی که باندکی از خط پایه به اندازه کافی محکم است و می تواند سرعتی را به فورهند او بدهد، او سرویس متوسط، ثبات مشکوک و فاقد قدرت تمام کردن دارد. او همچنین در زمین خاکی بازی نکرد تقریبا دو ماه.

Sorribes Tormo دارای تحمل رالی بسیار بالاتر از این دو است. اسپانیایی باید بتواند بندکی را از خط پایه آسیاب کند.

و Bandecchi، با درک اینکه سرعت در ضربات زمینی خود ندارد، احتمالاً در تلاشی ناامیدانه برای ضربه زدن به Sorribes Tormo، حاشیه های خود را کاهش می دهد، که منجر به خطاهای غیراجباری بسیاری می شود.

که در 2023، Sorribes Tormo در بین 10 نفر برتر برای بازگشت اولین سرویس، بازی های برگشتی و امتیازات برگشتی است. این باید در سراسر ضعیف ترین سرویس باندکی باشد و زندگی را برای سوئیسی ها بسیار سخت کند.

در نهایت، نگاه کردن الو رتبه بندی ها، Elo کلی Sorribes Tormo 359.1 امتیاز بالاتر از Bandecchi و Elo او روی خاک رس 360.9 امتیاز بالاتر از Swiss است.

انتخاب کنید: بازی Sorribes Tormo -6.5 (-145 از طریق PointsBet)

الیزابتا کوچیارتو (-310) در برابر سلین ناف (+240)

7:30 صبح به وقت شرقی

Elisabetta Cocciaretto آخرین بازی در پالرمو، افتادگی 3-6، 6-4، 0-6 در بازی افتتاحیه مقابل سارا سوریبس تورمو. کوچیارتو تنها 44 درصد از امتیازهای سرویس خود را به دست آورد و در 9 بار شکست خورد. ایتالیایی 50 درصد از سرویس های برگشتی خود را به دست آورد و پنج بار بریک کرد، اما این کافی نبود.

Cocciaretto اکنون 9-4 است 2023 روی خاک رس، با رکورد حرفه ای باورنکردنی 106-52 در سطح. بازی Cocciaretto بر روی فورهند سنگین او متمرکز است که از آن برای کنترل خط پایه استفاده می کند. ایتالیایی از آن جناح به امتیازات خود ضربه می زند. به طور کلی، Cocciaretto مناسب است و زمین را به خوبی پوشش می دهد. او عمق ثابتی را از هر دو بال دریافت می کند، اگرچه بک هند او نسبت به فورهندش پایداری کمتری دارد.

سلین ناف اخیراً در جام هاپمن شرکت کرده است. رفتن 0-3 در دور ایتالیا. او آخرین بار با دونا وکیچ مسابقه داد، از دست دادن 3-6، 4-6. نایف تنها 53 درصد از امتیاز سرویس خود را به دست آورد و چهار بار شکست خورد. سوئیسی همچنین در 54 درصد از بازگشت های سرویس دوم خود برنده شد و دو بار بریک کرد.

نایف در زمین خاکی رکورد 12-8 خوبی دارد سال، با علامت حرفه ای 20-15 روی سطح. او سریع روی پاهای خود می رود، به خوبی پیش بینی می کند و به طور مداوم تنیس پایه بازی می کند. نایف با فورهند سنگینش بهتر است. با این حال، سوئیسی گاهی اوقات از زمین ضعیف می شود و ضربات زمینی او تحت فشار می ترکد. بک هند او نیز تمایل به شکستن دارد.

Cocciaretto قدرت شلیک بیشتری نسبت به خط پایه و تجربه حرفه ای بسیار بیشتری در سطح دارد. فورهند ایتالیایی باید بهترین شوت در زمین باشد و نایف را از این جناح بیرون بکشد. همچنین تنوع بهتری در بین این دو دارد و باید بتواند سوئیس را از تعادل خارج کند.

در نهایت، با نگاهی به رتبه‌بندی Elo، Elo کلی Cocciaretto 119.9 امتیاز بالاتر از Naef و Elo او روی خاک رس 185.5 امتیاز بالاتر از سوئیس است.

انتخاب کنید: Naef یک ست برنده نمی شود (-110 از طریق FanDuel)

چگونه این مقاله ارزیابی می کنید؟

این سایت حاوی محتوای تجاری است. ممکن است برای پیوندهای ارائه شده در این صفحه غرامت دریافت کنیم. محتوای این صفحه فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. اکشن شبکه هیچ گونه تضمین یا ضمانتی در مورد صحت اطلاعات ارائه شده یا نتیجه بازی یا رویداد نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *