شرط‌هایی که قبلاً انجام داده‌ایم

شانس چیفز در مقابل ایگلز

احتمال رئیس +2
احتمال عقاب -2
خط پول +105 / -125
بالا زیر 49.5
آب و هوا 12 فوریه، 6:30 بعد از ظهر به وقت شرقی
شانس از طریق BetMGM، از ساعت 11:15 شب به وقت شرقی شروع می شود. آخرین شانس سوپر باول را از اینجا دریافت کنید.

پیش بینی سوپر کاسه

برای رد شدن از پیش روی یک انتخاب کلیک کنید
متروک: روسای +2
Stuckey: Chiefs +2
برای انتخاب
روسای +2
بهترین کتاب

آنتونیو دابوندو: Eagles بهترین تیم در NFC برای صعود به پلی آف بودند و با شایستگی در کنفرانس پیروز شدند، اما شما نمی توانید بازی کم کیفیتی که آنها در تمام فصل با آن روبرو بوده اند را نادیده بگیرید.

کانزاس سیتی یک خط حمله عالی برای کاهش سرعت پاس فیلی دارد و پاتریک ماهومس در دو هفته دیگر بسیار سالم تر از بازی قهرمانی AFC خواهد بود. بزرگترین ابهام در میان دریافت کنندگان گسترده چیفز، آسیب دیدگی است، که کاداریوس تونی، مکول هاردمن و جوجو اسمیت-شوستر را در بازی مقابل بنگال ها از دست دادند.

جاناتان گانون، هماهنگ‌کننده دفاعی ایگلز، طرحی غیرفعال و سنگین را اجرا می‌کند که از زمان ورود به فیلادلفیا در اوایل فصل گذشته، مشکلات عمده‌ای را در برابر پاس‌های جیبی رتبه‌بندی بالا داشته است. آنها فصل گذشته توسط تام برادی، داک پرسکات، ماهومس و حتی درک کار انتخاب شدند.

گفتنی است، در سال جاری بهبودهایی صورت گرفته است. آنها خط دفاعی با کیفیت و چند قطعه ثانویه اضافه کردند، اما باز هم تا حد زیادی آزمایش نشده بود. Eagles با سه کوارتربک روبرو شد که در رد بک در بین 10 تیم برتر EPA قرار گرفتند. جرد گاف 35 امتیاز، داک پرسکات 40 امتیاز و ترور لارنس پنج بار در یک طوفان شدید باران گام برداشت.

ایگلز می‌تواند با موفقیت توپ را در این جبهه چیفز اداره کند، اما برای من منطقی نیست که آنها ناگهان به عنوان تیم بهتری رتبه‌بندی شوند، در حالی که کانزاس سیتی تقریباً در تمام فصل‌ها در رتبه‌بندی‌های ضمنی قدرت شرط‌بندی‌ها به عنوان یک تیم دیده می‌شود.

شاید Eagles واقعاً امسال آنقدر خوب بودند، اما هر بار که من حمله پاس کارآمدتر را مانند یک مرد ضعیف بر روی بازی دویدن عالی انجام خواهم داد.

کانزاس سیتی در -1 یا بهتر برای من یک قمار است.


» بازگشت به فهرست «


برای انتخاب
روسای +2
بهترین کتاب

گچ بری ها: من چیفز را در اینجا محبوب می کنم.

عقاب ها فوق العاده هستند NFC در این فصل زباله بوده است. هر دو می توانند درست باشند.

من احساس می‌کنم که بازار اینجا کاملاً بر فیلادلفیا قیمت‌گذاری کرده است. احساس می‌کنم 10 سال بعد به این خط نگاه می‌کنیم و می‌پرسیم: “چرا بهترین کوارتربک تمام دوران در سوپر باول ضعیف بود؟”

ایگلز از برخی از ضعف‌های دفاعی Chiefs استفاده می‌کند، اگرچه دفاع دویدن KC به‌طور پنهانی بهتر از سال‌های اخیر بوده است.

من به هر دو کادر مربیگری احترام می گذارم، اما این شرط بندی است که پاتریک ماخومس مرا به خانه خواهد برد و من احساس راحتی می کنم.


» بازگشت به فهرست «


چگونه این مقاله ارزیابی می کنید؟

این سایت حاوی محتوای تجاری است. ممکن است برای پیوندهای ارائه شده در این صفحه غرامت دریافت کنیم. محتوای این صفحه فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. اکشن شبکه هیچ گونه تضمین یا ضمانتی در مورد صحت اطلاعات ارائه شده یا نتیجه بازی یا رویداد نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *