دوشنبه, اکتبر 2, 2023
موضوعات ورزشی

شرط بندی خبره MLB امشب برای فرشتگان در مقابل رنجرز، نگهبانان در مقابل پادرس، و موارد دیگر

با 15 بازی کامل در جدول برای سه شنبه، تعدادی از نقاط وجود دارد که من سعی می کنم ارزش پیدا کنم، به ویژه چهار بازی باقی مانده است.

در زیر، شرط‌های مورد علاقه من برای فهرست امشب MLB را پیدا خواهید کرد.

7:45 عصر به وقت شرقی · الکس کاب در مقابل جک فلاهرتی

این نقطه فروش عالی برای دو پارچ است که در طول چند ماه اول خود بالاتر از حد انتظار هستند.

بیایید با Alex Cobb شروع کنیم که xERA (4.07) یک ران بالاتر از واقعی (3.01) است. او کمترین میزان ضربه زدن خود، xBA، xSLG و درصد ضربه سخت خود را از سال 2020 به ثبت رساند، اما از توپ های زمینی به موقع برای فرار از گیر کردن استفاده کرد.

کاب پف زیادی نمی اندازد و یک پارچ کمتر از حد متوسط ​​است که 81.6 LOB ناپایدار دارد. برای مرجع، این 10 درصد بیشتر از میانگین شغلی او است.

خفاش های کاردینالز بازی خوبی مقابل کاب دارند. آنها تقریباً در هر مسابقه تهاجمی در برابر پرتاب با دست راست در بین 10 تیم برتر قرار دارند، به ویژه ششم در wRC+. SF همچنین آماده می شود تا پس از نیش دیشب کوتاه نویسی کند و از تایلر راجرز و کامیلو دووال به شدت استفاده می کند تا برد را تضمین کند.

من همچنین این مسابقه را برای خفاش های غول پیکر دوست دارم. جک فلاهرتی دوید بزرگ – 18 1/3 اینینگ، 16 ضربه و 7 راه رفتن اما فقط دو دوش – علیرغم معیارهای پیش‌بینی‌شده در اواسط 4 ثانیه.

فلاهرتی اغلب با مسائل رهبری مواجه می شود (13.2 BB%) و در 10% پایین ترین نرخ تعقیب قرار دارد که باید برای SF مفید باشد. جاینت ها در امتیاز BB درصد در برابر پاس های راست دست چهارم هستند و در wRC+، قدرت ایزوله و wOBA در رتبه ششم برتر قرار دارند.

این یک سازند چپ دست است و باید با وزش باد از مرکز راست با سرعت 11 مایل در ساعت در دمای 80 درجه سه شنبه شب موفقیت زیادی پیدا کند. بر اساس نمونه ای از 27 بازی در RotoGrinders’ WeatherEdge، انتظار داریم 36.3 درصد افزایش در HR و 10.1 درصد در سواری ها افزایش یابد.

RotoGrinder

من عاشق این ایده هستم که هم پارچ های ابتدایی و هم یک گلوله نسبتاً مشمول مالیات در هر دو جبهه حذف شوند. بدون رایان هلسلی در انتهای عقب، سنت لوئیس نیز می‌توانست شاهد چند مبارزه باشد. من از 8.5 تا 9 (-110) دفاع می کنم.


8:05 عصر به وقت شرقی · جیمی باریا در مقابل TBD

در یک مسابقه فوق العاده هیجان انگیز بین دشمنان لیگ غرب آمریکا، فرشتگان دوشنبه شب از رنجرز پیشی گرفتند. من دوست دارم که با توجه به خراش اخیر جان گری به موفقیت خود به عنوان افراد ضعیف ادامه دهند.

کودی برادفورد در آرلینگتون است و جانشین مورد انتظار گری است. او امسال دو بار در رشته‌های اصلی شروع کرد و در هر 9 دوره یک بازی خانگی 7.20 و یک بازی خانگی در هر 9 بازی دارد. xFIP.

او نرخ توپ زمینی بسیار پایینی دارد – 28.6٪ – و این یک مشکل در برابر حمله داغ فرشته ها ایجاد می کند. آنها در اکثر معیارها در برابر چپ دست ها، به خصوص wRC+ و اسب بخار ایزوله، 10 برتر هستند.

جیمی باریا برای LAA به تپه می پردازد و پیشرفت حرفه ای داشت. او از نظر سرعت متوسط ​​توپ زدن و درصد ضربه سخت در صدک 97 همه پرتاب کننده ها قرار دارد و نسبت به فصل گذشته نرخ ضربات او نزدیک به 7 درصد افزایش یافته است.

بسیاری از آن به تغییر او در ترکیب زمین مربوط می شود. او سینک خود را بسیار کمتر پرتاب می کند و به چهار درز و گیربکس خود تکیه می کند که خود میله های محدودی دارد و باعث تماس نرم تر می شود. همچنین دارای LOB٪ 66.3٪ است که با توجه به معیارهای پیشرفته آن در سراسر صفحه، باید به طور مثبت پسرفت کند.

فرشتگان گلوله بهتری دارند و تخلفات در این بخش ها تقریباً یکسان است – برتری جزئی نسبت به تگزاس. اما مبارزه اولیه بسیار سخت و دشوار است من فرشتگان را روی خط پول تا (+100) شرط می‌بندم.


9:40 عصر به وقت شرقی · ادوارد کابررا در مقابل جورج کربی

جورج کربی شروع به زیگ زاگ کردن بین خوب و بد کرده است و این یک فرصت عالی برای خرید پایین دست راست با قیمت پایین (-145) است.

کربی دارای فرماندهی نخبه و تجهیزات جانبی برای تطبیق با بازوی قوی در میانه چرخش است و میزان ضربه زدن خود را نسبت به یک فصل قبل افزایش داده است. بزرگ‌ترین مشکل او ایجاد نوسان‌ها و نرسیدن‌ها بوده است – او نرخ تعقیب و گریز بالایی دارد، اما نمی‌تواند به طور مداوم به حریفان ضربه بزند – اما اگر در لبه‌ها باشد تقریباً غیرقابل حمله است.

خط حمله مارلینز در wOBA، wRC+ و قدرت ایزوله در برابر پاس‌های راست دست، در رتبه ۱۰ پایینی قرار دارد. من انتظار دارم که از هشت اینینگ خاموشی که از کربی دیدیم بیشتر از 3 2/3 اینینگ توپ پنج ران مقابل سن دیگو باشد. این حمله بسیار ضعیف تر است.

ادوارد کابررا در مقابل کربی قرار می گیرد و فرماندهی او بزرگترین نگرانی بود (14 BB%). سرعت متوسط ​​او تقریباً میانگین لیگ است، و نرخ کوبنده نزدیک به دو رقمی کابررا هنگامی که او ردیابی نمی کند، نگران کننده است. این به نوبه خود با شدت بیشتری وارد منطقه ضربه می شود که منجر به احتمال بیشتری برای خطر برای حریف می شود.

من کابررا را بعد از یک شروع قوی پشت سر هم مقابل دو و میدانی و رویالز می فروشم. او 11 اینینگ توپ یک ران را به زمین زد، اما در مقابل دو تا از بدترین تخلفات بیسبال قرار گرفت. همچنین قابل توجه است که او در هفت بازی جاده ای دارای 5.91 ERA و 1.53 WHIP است.

سیاتل گلوله شماره 1 را دارد. 1 در xFIP و یازدهمین در BB٪ در برابر پرتاب با دست راست است. این یک تخلف قانونی است که اخیراً بسیار بهتر بوده است من از آنها تا (-150) پشتیبان می‌گیرم.


9:40 عصر به وقت شرقی · تنر بیبی در مقابل جو ماسگروو

من باز هم از جو ماسگروو تحت عنوان حمایت می کنم. راست دست بالاخره پس از بهبودی زودهنگام از مصدومیت، ریتم خود را پیدا کرد و با پیشروی ژوئن، کاندیدای مثبت بزرگی برای پسرفت است.

xERA ماسگرو به 3.10 سقوط کرد، در یک حرکت کمتر از واقعی (4.36). لوازم جانبی آن نیز چشمگیر است. xBA (0.212) او پایین‌ترین مقدار از سال 2020 است و او بیشتر به توپ سریع و تغییر به جای اسلایدر خود متکی است.

در مجموع در سه شروع آخر خود، ماسگرو 17 اینینگ سه امتیازی را به ثبت رساند – دو تایی که به دست آورد – تنها با 13 ضربه و 17 ضربه. او در حالی که روی تپه راحت‌تر می‌شود و به خود مسلط خود بازمی‌گردد، تعقیب‌ها، نوسان‌ها و گم‌های بیشتری ایجاد می‌کند.

تانر بیبی با ماسگرو مقایسه می شود و همچنین در فصل تازه کار خود بازوی قوی ای بود. بیبی که در درجه اول یک پارچ دو زمینی با توپ سریع و لغزنده‌اش با رتبه‌بندی Stuff+ بالای 100 است، در نیمه 3 دوم برای معیارهای پیشرفته‌تر می‌نشیند.

در xBA، xSLG و BB% بالاتر از حد متوسط ​​است و برای اولین بار از طریق سفارش قابل اعتماد است. در حالی که او در لیگ از نظر میزان بو متوسط ​​است، بیبی پتانسیل ضربه زدن را نشان داده است.

بزرگترین مشکل Bibee این است که سفارش برای بار سوم تغییر می کند. اما اگر بازی نزدیک بماند، کلیولند باید یک قلاب سریع برای او داشته باشد، چیزی که من انتظار دارم.

حمله نگهبانان در wRC+ در برابر ضربه زدن با دست راست در رتبه 26 قرار دارد، در حالی که Padres در رتبه 19 قرار دارد. از آنجایی که من پادرس ها را به عنوان یک تیم در اینجا دوست دارم، آنها سه بار عقب تر هستند و یک امتیاز دیگر به میل آندرهاست.

با وزش باد با سرعت حدود 6 مایل در ساعت، من از اجراهای زیر 7.5 حمایت می کنم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *