یکشنبه, سپتامبر 24, 2023
موضوعات ورزشی

شش تیم آینده نگر را از نزدیک تماشا خواهند کرد

در حالی که طرفداران پر و پا قرص بسکتبال کالج از پاییز در این فصل گیر کرده اند، مارس Madness به طرفداران معمولی فرصتی برای پرت شدن با چتر در هرج و مرج برای یک ماه سرگرمی ارائه می دهد.

این گروه شامل طرفداران NBA است که از طریق مسابقات NCAA کمی بیشتر بسکتبال وارد زندگی خود می کنند، اما نگاهی اجمالی به آینده حرفه ای ها نیز دارند.

تورنمنت NCAA کانون توجه دنیای بسکتبال را فراهم می کند که انتخاب های دور اول را به انتخاب های قرعه کشی و بازیکنان کمتر شناخته شده را به نام های معروف تبدیل می کند.

بیایید برخی از انتخاب های قرعه کشی آینده را با امکان بهبود موجودی پیش نویس آنها در این ماه بررسی کنیم.


برترین شانس های NBA در مسابقات NCAA

در هفته های اخیر، حتی معمولی ترین طرفداران ورزش احتمالاً از میلر و وضعیت او در آلاباما مطلع شده اند. برای کسانی که ممکن است آن را از دست داده باشند، هم تیمی سابق میلر، داریوش مایلز، متهم به تیراندازی مرگبار شد یک زن در ژانویه در اواخر فوریه، مقامات اجرای قانون شهادت دادند که میلر اسلحه مورد استفاده در قتل را به محل درگیری آورده است.

پلیس توسکالوزا اضافه کرد که میلر متهم به جنایت نبوده و نخواهد بود. علیرغم هرگونه دخالت احتمالی در این پرونده، میلر هرگز تعلیق نشد و برای تاید بازی نکرد.

در مجموع، وضعیت به وجود آمده، لحظات ناراحت کننده ای را در بسکتبال کالج ایجاد کرده است. بازیکن برتر و گلزن برتر در مسابقات NCAA درگیر یک پرونده قتل است، حتی اگر دخالت او پیرامونی باشد.

برای پیشاهنگان NBA، مطمئناً سؤالات متعددی پدیدار شده است که پاسخ هایی برای آن سؤالات برای آینده میلر حیاتی است. قبل از پخش این خبر، میلر امیدوارکننده‌ترین بازیکن NBA در رشته‌های دانشگاهی بود. میلر به عنوان یک سوینگمن 6 فوتی 9، 40 درصد از فواصل دور تیراندازی می کند و به عنوان خالق اصلی یکی از حملات اکتان بالا در کشور عمل می کند.

از بسیاری جهات، میلر مرا به یاد پل جورج می اندازد، اما میلر در هر بازی امتیاز بیشتری به دست می آورد، ریباندهای بیشتری می گیرد و درصد 3 امتیاز بهتری نسبت به جورج در دو سال تحصیلش در کالج می زند: میلر در این فصل با سخت ترین برنامه 10 تیم برتر روبرو شد. فصل و جورج در WAC بازی کرد.

قول میلر خارج از جدول است و احتمالاً در سه هفته آینده او را در زمین خواهیم دید. ما امیدواریم که در مورد دخالت وی در تراژدی توسکالوزا نیز شفافیت و راه حلی دریافت کنیم.


سال گذشته، هیوستون برنده کنفرانس دو و میدانی آمریکا شد و با وجود مصدومیت مارکوس ساسر و ترامون مارک، به الیت هشت راه یافت. اکثر اعضای تیم سال گذشته بازگشتند و کوگارها را به فهرست کوتاه مدعیان قهرمانی ملی سوق دادند.

وقتی برای اولین بار در نوامبر سخنرانی Cougars را تماشا کردم، فکم تقریباً افتاد. کلوین سمپسون استخوان‌های یک تیم خوب را بازگرداند و جاراس واکر دانشجوی سال اول را اضافه کرد، یک مهاجم 6 فوتی، 8، 240 پوندی که مانند یک ابرقهرمان ساخته شده است. واکر همچنین میانگین ملی را از آن سوی قوس شلیک می کند و می تواند از هر کسی در جلو زمین دفاع کند.

او نه تنها به عنوان یک بازیکن عالی NBA ساخته شده است، بلکه واکر در موقعیت عالی برای ارزیابی قرار دارد. او نیازی به ایجاد توهین ندارد، در عوض روی ایجاد محافظان کهنه کار ماهر کار می کند. او به لطف دید پاس جمال شید و دفاع های متمایل به ساسر، خیره های باز زیادی می بیند.

شاید بهتر از همه این باشد که در خط دفاعی، گروهی از سگ‌های زباله‌دان به او ملحق می‌شوند و با مربیگری سامپسون، که در هر یک از شش فصل گذشته 25 دفاع برتر را رهبری کرده است.

مارس باید به واکر این فرصت را بدهد که نشان دهد امسال چقدر رشد کرده است، به خصوص در حمله. از نوامبر تا سال جدید، واکر به طور میانگین 8.8 امتیاز در 7.7 تلاش برای گلزنی در هر بازی کسب کرد. از آن زمان، او 12.9 امتیاز در هر بازی در 10.7 تلاش برای گلزنی به دست آورده است. 6 بازی از 9 بازی او با 15+ امتیاز پس از نیم فصل رخ داده است.

اگر او بتواند تهاجم تهاجمی بیشتری به نمایش بگذارد، واکر می‌تواند به یکی از پنج انتخاب برتر اجماع تبدیل شود.


فهرست طولانی دلایلی برای تحت تاثیر قرار گرفتن کیونته جورج وجود دارد. ورزشکاری او برای نگهبانی به اندازه خودش در جدول خارج است. او توانایی گلزنی را در تمام سطوح دفاعی نشان داده است. هنگامی که او برای شوت زدن توپ را گرم می کند، بازیکنان کمی هستند که بتوانند به سرعت و مکرر به اندازه جورج گلزنی کنند.

شاید تاثیرگذارترین چیز به نفع جورج، ظهور او به عنوان بهترین گلزن و پر استفاده ترین بازیکن تیمی پر از کهنه سربازان باشد. نشستن آدام فلاگلر در صندلی عقب برای یک دانشجوی سال اول یک اتفاق قابل توجه است، به خصوص که موجه بود.

فلاگلر ممکن است کسی باشد که بیلور می‌خواهد در روزهای سخت سر و صدای زیادی به پا کند، اما اسکات درو می‌داند که سقف خرس‌ها با ظاهر تهاجمی و موثر جورج در این ماه تعیین می‌شود.

پیشاهنگان NBA به دقت مراقب دفاع او خواهند بود، دفاعی که با بقیه هم تیمی هایش که در حال توقف هستند و سعی می کنند مشکلات اندازه و طول را در ترکیب جبران کنند، آمده و رفته است.


در بالای هر درفت NBA، هر تیم با هدف ترسیم یک ستاره آینده انتخاب می کند. انتظار می‌رود که اولین دسته از بازیکنانی که دراف‌کش انتخاب شده‌اند، نگهدارنده اصلی توپ یا سطل برای تیم جدید NBA باشند.

در برخی مواقع، معمولاً در پایان قرعه کشی، برخی تیم ها تمایل بیشتری به شرط بندی روی بازیکنی دارند که طبقه بالاتر، اما سقف پایین تری دارد. تیم‌های این محدوده باید تصمیم بگیرند که آیا می‌خواهند بازیکنی را با شانس کمی برای ستاره شدن، اما که پتانسیل شکست خوردن را دارد، توسعه دهند یا اینکه بازیکنی را ترجیح می‌دهند که نقش غیر ستاره‌ای در NBA داشته باشد. ، جایی که آن بازیکن واقعاً می تواند پیشرفت کند.

برای بسیاری از تیم ها، گریدی دیک این تصمیم را تجسم خواهد کرد. نمی‌دانم آیا او سقفی دارد که در NBA یک ستاره تمام شود. می‌دانم که او ممکن است بهترین تیرانداز خالص در این کلاس پیش‌نویس باشد، با گرفتن 40 درصد از فواصل دور در حالی که بسیاری از این عکس‌ها را از حرکت، با یک دست به صورت، یا در فضاهای شلوغ می‌گیرد.

جثه و ورزشکاری او دیک را به یک مدافع خوب تبدیل می کند، اما نه برای هر لیگ. این عدم بازی سازی او در ریباند است که باعث می شود تیم ها فکر کنند دیک نمی تواند یک سلبریتی شود.

اگر او تابستان امسال NBA را انتخاب کند، نامش در نیمه اول دور اول نامیده می شود، با این حال بخشی از من امیدوار است که در دنیای بدون پول، دیک به کانزاس بازگردد. او یکی از مدعیان اولیه افتخارات همه آمریکایی و بالقوه بهترین بازیکن ملی سال در فصل آینده خواهد بود.

اگر او بتواند توانایی بازی سازی بیشتری را بلافاصله پس از ریباند نشان دهد و نقش بزرگ تری در ترکیب Jayhawks ایفا کند، می تواند به عنوان یکی از آرزوهای پرطمطراق در کلاس بسیار متوسط ​​NBA درفت 2024 ظاهر شود.


من می خواهم در اینجا کمی تقلب کنم و این دو هم تیمی سال اول را به عنوان ورودی نهایی خود وارد کنم. باورش سخت است که تیمی با دو انتخاب بالقوه بخت آزمایی فقط 8 نفره باشد.

اگرچه این گمراه کننده است، زیرا اسمیت فقط 14 بازی انجام داد. اسمیت از زمانی که به طور کامل پس از مصدومیت خود بهبود یافت، یک بازی ترکیبی با نتایج بیشتر دلگرم کننده بوده است. او کارایی کمتری نسبت به بازیکنی دارد که استعدادهای فیزیکی‌اش باید در این سطح باشد، شب‌های تیراندازی متزلزل و عملکردهای برگشتی بالا.

هیچ بازیکنی به طور بالقوه نمی تواند سهام خود را بیشتر از اسمیت افزایش دهد، که به دلیل حجم نمونه کوچکی که تاکنون دیده ایم، واقعاً می تواند ترازو را به نفع خود تغییر دهد.

هم تیمی او، بلک، ممکن است بهترین گزینه باشد. بلک به عنوان یک گارد امتیازی 2 فوتی، یک کابوس در برابر بازیکنان کالج است. شوت‌زنی و تصمیم‌گیری او در حدی نیست که واقعاً او را از صحنه خارج کند، اما با مربیگری مناسب و سیستم سطح بعدی، او می‌تواند یک ستاره باشد.

اگر هاگ‌ها بتوانند به مصاف کانزاس بروند، تیم‌های NBA بسیار علاقه‌مند خواهند بود ببینند که اسمیت و بلک چگونه در کنار هم زندگی می‌کنند، زیرا آنها در مقابل یکی از بهترین تیم‌های دانشگاهی قرار می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *