نحوه تماشای MSI 2023 ᐅ بهترین سایت ها برای تماشای MSI

آیا نمی دانید MSI 2023 را کجا تماشا کنید؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم! صحنه برای یکی از موردانتظارترین مسابقات ورزشی الکترونیکی آماده شده است. در 2 می، سیزده تیم برای سهم 250,000 دلاری خود با این جایزه مبارزه خواهند کرد. در این بخش، ما به مهمترین سؤالات ابتدا پاسخ خواهیم داد نحوه تماشای MSIکدام تیم به احتمال زیاد برنده این رویداد و بیشتر است.

ggbet-eSports

پاداش تا 300 دلار

100٪ پاداش مسابقه.

شانس رقابتی

در بیش از 20 زبان موجود است

اپلیکیشن موبایل

نحوه تماشای زنده MSI 2023

نحوه تماشای msi 2023
اعتبار تصویر: بازی های شورش

چند راه برای تماشای MSI 2023 وجود دارد. این یکی از معدود آنهاست مسابقات LoL روی پلتفرم های متعدد پخش می شود. در این قطعه اشاره خواهیم کرد دو محبوب ترین پلت فرم استریم برای League of Legends، Twitch و YouTube:

دلیل اصلی که ما فقط به این دو پلتفرم اشاره می کنیم این است که آنها در همه پلتفرم ها در دسترس هستند. این به شما بستگی دارد که آیا می خواهید این مسابقات را روی رایانه شخصی، دستگاه تلفن همراه خود تماشا کنید یا حتی MSI را در تلویزیون خود پخش کنید.

علاوه بر این، تکرار امسال این رویداد برجسته خواهد شد پخش همزمان – از تمام اکشن های زنده با سازندگان محتوای Twitch و YouTube مورد علاقه خود لذت ببرید!

وقتی نوبت به شرط‌بندی دعوت‌نامه میان فصل می‌رسد، بهتر است تا حد امکان بازی‌های بیشتری را تماشا کنید. این به شما امکان می دهد حقایق را بدست آورید و ببینید که تیم ها چگونه در مقابل یکدیگر قرار می گیرند. به طور کلی، شما به خودتان فرصتی برای شکست دادن شرط‌بندان خواهید داد.

چه کسی برنده دعوتنامه نیمه فصل خواهد شد؟

بیا با آن روبرو شویم، دعوت نامه میان فصل هیچ جا به اندازه مسابقات قهرمانی جهانی LoL محبوب نیست. برای طرفداران و علاقه مندان، این خیلی خوب نیست، اما برای افرادی که دوست دارند روی LoL شرط بندی کنند، این اطلاعات بسیار مهمی است و دلیل آن در اینجا آمده است.

اگر رقابت شدید باشد، یافتن فرصت‌های شرط‌بندی می‌تواند دشوار باشد. روی کاغذ، این مورد برای این نسخه از MSI نیست. یک تیم رهبری این کار را بر عهده دارد و آن JD Gaming است. به گفته شرط‌بندان، من انتخاب شماره یک هستم تمام راه را بروید و برنده این تورنمنت همانطور که با شانس لیگ اف لجندز مشخص شده است (3.25 در JD Gaming برای برنده شدن در MSI).

msi 2023 را کجا تماشا کنیم
اعتبار تصویر: بازی JD

در حال حاضر در مرحله پلی آف، فرمت جدید یک براکت حذف دوگانه به نظر می رسد طرفدار این تیم است. اگر ناراحتی غافلگیرکننده ای اتفاق بیفتد، شانس دومی برای ماندن در رقابت و اثبات ثبات خود خواهند داشت.

علاوه بر JD Gaming، یکی از موارد مورد علاقه قابل توجه در اینجا T1 است. برای کسانی که نمی دانند، T1 وزنه های سنگین LCK هستند، با تسلط بر LCK در سال های اخیر، مقام دوم در آخرین مسابقات قهرمانی جهانی 2022. با توجه به اینکه آنها فرم عالی خود را حفظ کرده اند، شانس کامل 4.00 آنها را کمی عقب تر از JG Gaming قرار می دهد.

همچنین Gen.G، تیم دیگر در LCK نیز یکی دیگر از موارد مورد علاقه است.

با در نظر گرفتن این موضوع، بسیاری تصور می کنند که فینال بزرگ مسابقه ای بین JD Gaming و یکی از این نمایندگان LCK باشد.

از سوی دیگر، ما می خواهیم توجه شما را به تیمی جلب کنیم که توسط بسیاری از اپراتورها به عنوان یک خارجی برچسب زده شده است، اما شانس قانونی برای صعود به پلی آف و در نهایت برنده شدن در این رویداد را دارد. صادرات G2. با شروع کار، G2 باید با یک تپه برای صعود در مرحله بازی در راه باشد.

از نظر آماری، فهرست آنها این است با توجه به تجربه بین المللی آنها توسط LEC ترجیح داده می شود. اگر آنها از طریق بازی های بازی عبور کنند، شانس واقعی برای طی کردن مسافت دارند.

شما همچنین ممکن است علاقه مند باشید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *