دوشنبه, اکتبر 2, 2023
موضوعات ورزشی

هوم ران دربی شانس | پیت آلونسو بیش از ولادیمیر گوئررو جونیور و خولیو رودریگز مورد علاقه است

هوم ران دربی شانس |  پیت آلونسو مورد علاقه ولادیمیر گوئررو جونیور، تصویر ویژه از مقاله خولیو رودریگز
اعتبار:

عکس توسط دانیل شیری/MLB از طریق گتی ایماژ. تصویر: پیت آلونسو در دربی 2021 MLB All-Star Home Run.

شانس دربی ران خانگی

بازیکن شانس. فرصت
پیتر آلونسو +250
ولادیمیر گوئررو جونیور +300
ژولیوس رودریگز +450
لوئیس روبرتو جونیور +550
آدولیس گارسیا +600
رندی آروسارنا +800
ادلی روچمن +1000
موکی بتس +1200

شانس از طریق DraftKings

زمین مسابقه Home Run دربی 2023 مشخص شده است، زیرا هشت تن از بهترین اسلاکرهای بازی در پارک T-Mobile در سیاتل روز دوشنبه، 10 ژوئیه، ساعت 8 بعد از ظهر به وقت شرقی در مرکز صحنه خواهند بود.

پیت آلونسو از نیویورک متس به عنوان بازیکن اصلی برای بردن تاج به خانه انتخاب شد. برای DraftKings +250 است. آلونسو به دنبال پیوستن به کن گریفی جونیور به عنوان تنها برنده سه بار این رویداد است. او در سال‌های 2019 و 2021 برنده شد (دربی خانگی در سال 2020 وجود نداشت)، در حالی که در فصل گذشته توسط خوان سوتو، که در آن زمان از واشنگتن نشنالز بود، برنده شد.

بازیکنی که سوتو در فینال فصل گذشته شکست داد، خولیو رودریگز از سیاتل مارینرز مورد علاقه شهر خود، سومین مورد علاقه مندی در شرط بندی +450 است. درست جلوتر از او ولادیمیر گوئررو جونیور از تورنتو بلو جیز با +300 قرار دارد.

گوئررو هرگز در دربی هوم ران پیروز نشده است، اما او در سال 2019 در یک بازی نایب قهرمان، بی‌نظیرترین عملکرد در زمین را به نمایش گذاشت، زمانی که در سه ران، بهترین عملکرد دربی را در 91 ران خانگی به ثبت رساند، که شامل بالاترین مجموع در دربی می‌شود. دور اول (29، برای شکست مت چپمن) و دور دوم (40، برای شکست دادن جوک پدرسون). گوئررو در فینال با شکست خانگی مقابل آلونسو شکست خورد.

پنج نفر انتهایی اردوی امسال همگی تازه واردان دربی هستند، از جمله موکی بتس کهنه کار و MVP سابق لس آنجلس داجرز، که در واقع بیشترین شانس را با +1200 دارد.

پس از رودریگز به عنوان چهارمین مورد علاقه، لوئیس رابرت جونیور از شیکاگو وایت ساکس در +550 قرار دارد. رابرت نفر اول در قالب پرانتز است که بازیکنان را بر اساس تعداد دفعات خانگی فصل معمولی که امسال انجام داده اند انتخاب می کند.

تصویر از طریق MLB در توییتر

آدولیس گارسیا از رنجرز تگزاس با 600+، رندی آروزارنا از تامپا بی ریس با 800+ و ادلی روچمن از بالتیمور اوریولز با 1000+ دور میدان را به پایان رساندند.

بازیکن برتر رابرت در دور اول با روتشمن هشت دانه ای روبرو خواهد شد، در حالی که مسابقه دیگر در سمت چپ براکت با گارسیا 4 دانه ای و آروزارنا 5 دانه ای روبرو خواهد شد. در سمت راست براکت، آلونسو 2 نفره با رودریگز 7 نفره روبرو می شود (رودریگز سال گذشته آلونسو را در نیمه نهایی ناک اوت کرد)، در حالی که بتس 3 نفره با گوئررو 6 نفره روبرو می شود.

چگونه این مقاله ارزیابی می کنید؟

این سایت حاوی محتوای تجاری است. ممکن است برای پیوندهای ارائه شده در این صفحه غرامت دریافت کنیم. محتوای این صفحه فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. اکشن شبکه هیچ گونه تضمین یا ضمانتی در مورد صحت اطلاعات ارائه شده یا نتیجه بازی یا رویداد نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *