یکشنبه, سپتامبر 24, 2023
مقالات آموزشی

پرایمر بسکتبال کالج: سیندرلاهای اولیه، خوابیده ها و سینه های جنون مارس

پرایمر بسکتبال کالج: سیندرلاهای اولیه، خوابیده ها و سینه های جنون مارس

هفته بعد از Super Bowl نقطه شروع غیررسمی بسکتبال کالج برای هواداران معمولی است. با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا یک پرایمر جنون در اوایل ماه مارس با سیندرلاها، تختخواب‌ها و نیم تنه‌هایی است که باید بدانید.

با استفاده از جدیدترین جو لوناردی براکتولوژیما مسابقات NCAA را شبیه سازی کردیم 10000 بار برای تعیین محتمل ترین قهرمان و تیم هایی که می توانند براکت شما را بسازند یا شکست دهند.

سیندرلا

وقتی به دویدن سیندرلا فکر می کنید، خواهر جین و لویولا-شیکاگو به ذهنتان می آیند. سال گذشته رامبلرز با 11 نفر به فینال فور رسید. کدام تیم امسال دمپایی شیشه ای می پوشد؟

اینها تیم های سیندرلا (نیمه دو رقمی) با بهترین شانس برای ساخت Sweet 16 هستند:

ووفورد (19-4، 11-0 جنوبی): 19.2 درصد شانس

ووفورد اولین تیم کنفرانس جنوب است که در 10 سال اخیر لیگ را 11-0 شروع کرده است. از چهار باخت رکورد تریرها، سه مورد در برابر برنامه های کنفرانس قدرت رتبه بندی شده است.

ووفورد ممکن است یک رشته متوسط ​​​​باشد، اما به گفته KenPom حاشیه کارایی تنظیم شده، این تیم در رتبه 31 کشور قرار دارد.

ایندیانا (13-9، 4-7 ده بزرگ): 17.6٪ شانس

هوزیرز به هفت بازی باخت با پیروزی در برابر ایالت میشیگان شماره 6 در روز شنبه پایان داد. ایندیانا در ایست لنسینگ با 13.5 امتیاز اسپارتی ها را به عنوان تیم ضعیف شکست داد.

تیم آرچی میلر زمانی که مهاجم جووان مورگان در بازی روز شنبه به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف به زمین رفت، دچار ترس شد، اما او این هفته به تمرینات بازگشت و هرگز غیبت نخواهد کرد. وقتی ایندیانا سالم باشد، می تواند بهترین تیم های کشور را شکست دهد.

تگزاس (12-10، 4-5 12 بزرگ): 15.5٪ شانس

اجازه ندهید رکورد شما را گول بزند، این تیم تگزاس خوب است. Longhorns با نهمین برنامه سخت کشور روبرو شد، اما همچنان در کارایی دفاعی در رتبه 25 برتر قرار دارد. وقتی نوبت به زمان مسابقات می رسد، شاخ ها سخت خواهند بود.

خواب آورها

اگر می‌خواهید براکت خود را برنده شوید، باید تیم‌هایی را انتخاب کنید که دیگران از آنها اجتناب می‌کنند. در اینجا پنجمین یا بدترین تیم هایی که بیشترین شانس را برای حضور در فینال چهار دارند آورده شده است:

ویسکانسین (16-6، 8-3 ده بزرگ): 11.7٪ شانس

اتان هاپ یک تیم اول بالقوه تمام آمریکایی است. مهاجم ویسکانسین به طور میانگین 18.5 امتیاز، 10.3 ریباند و 5.1 پاس منجر به گل در هر بازی دارد. بازی هاپ به Badgers کمک کرد تا به 5 پیروزی متوالی برسند، از جمله پیروزی بر دو حریف رتبه بندی شده.

ایالت آیووا (18-5، 7-3 12 بزرگ): 6.5٪ شانس

بطور کلی، نامزدهای اسب تیره برای رسیدن به فینال چهار، آنها دارای رتبه بازده تهاجمی تنظیم شده 114.0 یا بهتر و امتیاز کارایی دفاعی تعدیل شده 96.2 یا کمتر هستند. ایالت آیووا یکی از 9 تیم این کشور است که هر دو مرحله مقدماتی را ملاقات می کند.

Texas Tech (18-5، 6-4 Big 12): شانس 6.3٪

تگزاس تک سوم در کشور در بازده دفاعی مناسب است، در ضربات موثر مجاز (41.7٪) اول، در برابر ضربات سه امتیازی (27.3٪) چهارم است و همچنین در ضربات بلاک شده (4.8 در هر بازی) بیست و ششمین کشور است.

آنها می گویند سفرهای دفاعی و مهاجمان سرخ در موقعیت خوبی برای انجام یک حرکت عمیق در ماه مارس قرار دارند.

نیم تنه

مراقب این تیم های رتبه چهارم یا بالاتر باشید که می توانند براکت شما را حذف کنند.

مارکت (19-3، 8-1 شرق بزرگ): 4.2٪ شانس

Marquette در 25 برتر AP در رتبه 10 قرار دارد اما در رتبه 26 قرار دارد BPI ESPN و KenPom. عقاب‌های طلایی بیشترین آسیب‌های خود را در خانه با رکورد شکست ناپذیری در این فصل انجام داده‌اند، اما… یادداشت‌ها را بررسی کنید… هیچ بازی تورنمنت NCAA در Fiserv Forum انجام نخواهد شد.

ویلانوا (18-4، 9-0 بیگ شرق): 3.6 درصد شانس

ده پشت سر هم مدافع عنوان قهرمانی در حال پیروز شدن است و بسیاری تلاش های ویلانوا در ابتدای فصل را فراموش کرده اند زیرا این تیم در اواسط دسامبر چهار شکست را متحمل شد و از جمع 25 تیم برتر خارج شد.

گربه‌های وحشی عاشق تیراندازی سه امتیازی هستند و 42.8 درصد از کل گل‌های تیم از پشت قوس به ثمر می‌رسد. سه تا زندگی کن سه تا بمیر. اگر نوا شوت نزند، می تواند یک خروج زودهنگام برای تیم جی رایت باشد.

هیوستون (21-1، 8-1 AAC): 3.2 درصد شانس

بزرگترین ضربه به هیوستون برنامه تیم است. به گفته KenPom، کوگارها تنها در لیست 146 سخت ترین حریفان بازی کرده اند و تنها دو برد با کیفیت (پیروزی در برابر 50 تیم برتر فعلی BPI) داشته اند. سخت است به تیمی اعتماد کنیم که در زمین مقابل بهترین های کشور این کار را ثابت نکرده باشد.

دانه بالا برای جلوگیری از

ریک بارنز در سال 2003 تگزاس را به فینال چهار رساند. اگر می توانست تنسی را به آخر هفته برساند، شانزدهمین مربی می شد که چندین تیم را به نیمه نهایی ملی هدایت می کند. بارنز به‌عنوان بالاترین رتبه در کشور، ولز را در موقعیت خوبی قرار داده است، اما مدل ما به تنسی بدترین شانس را از 1 دانه برای رسیدن به فینال فور (25.6٪) می‌دهد.

دفاع برای تنسی مشکل ساز بود زیرا آنها 68.0 امتیاز در هر بازی را دریافت می کردند (91). آیا وقتی مسابقات شروع به برآورده کردن رده بندی و انتظارات آنها می کند، آیا Vols می تواند توقف های کافی داشته باشد؟

بهترین شرط

بر اساس تفاوت بین احتمال ضمنی و شانس پیش بینی شده، تیمی که بیشترین ارزش را برای برنده شدن در مسابقات قهرمانی کشور دارد ویرجینیا است. در ضریب 850+، احتمال تلویحی گل های کاوالیرز 11.8 درصد است.

شبیه‌سازی‌های شبکه اکشن به تیم شانس 24.0 درصدی را می‌دهد که بعد از دوک (27.0 درصد) در رتبه دوم قرار دارد. بسیاری از قماربازان ممکن است پس از تبدیل شدن به اولین نفر اولی که به 16 نفر در تورنمنت سال گذشته شکست بخورند، UVA را نادیده بگیرند، اما این یک اشتباه است.

این مقاله بود در ابتدا در ActionNetwork.com ارسال شد از جان یوینگ. Sports Insights بخشی از شبکه اقدام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *