دوشنبه, اکتبر 2, 2023
موضوعات ورزشی

پیش بینی کاردینال ها در مقابل اشعه امروز

احتمالات اصلی در برابر پرتوها

زمین شروع ضعیف دلیل اصلی فروش کاردینال های سنت لوئیس در مهلت معامله است، اگرچه آنها هنوز اکثر اعضای اصلی تیم خود را با هم دارند.

کارت ها روز سه شنبه در تروپیکانا فیلد با زک افلین و تامپا بی رییز روبرو خواهند شد. افلین برای اشعه‌ها فوق‌العاده بود، اما از ژوئیه چندین بار لغزید.

ری ها تیم برتر هستند، اما این بدان معنا نیست که آنها انتخاب عاقلانه ای در این تیم هستند. مایلز میکولاس، استارتر کارت، در ماه گذشته تقریباً به همان شیوه افلین عمل کرده است و حمله ثابت کرده است که او می تواند ضربه بزند.


Mikolas دارای یک ERA 4.29 در مقابل xERA 4.94 است. در ژوئیه، او 4.18 ERA بیش از 28 اینینگ داشت. سرعت متوسط ​​خروجی 89.9 مایل در ساعت با نرخ ضربه سخت 40.6٪ را فراهم می کند.

با این حال، یک مزیت این است که 4.5٪ از ضربه گیران راه می روند. در آخرین شروع خود در 1 آگوست، او فقط دو دوش را در هفت اینینگ مجاز کرد.

کارت ها توانسته اند در تمام فصل ضربه بزنند. اما از 8 ژوئیه، آنها دارای 114 wRC+ و 0.774 OPS در برابر راست‌ها هستند. نرخ ضربه آنها زیر 20٪ با نرخ پیاده روی 8.6٪ است.

در همان بازه، آنها هفت ضربه زن با xwOBA 0.320+ و شش ضربه بالای 0.350 دارند.

در مورد بولپن، کارت ها دارای پنج تسکین دهنده تحت 4.00 xFIP در طول ماه گذشته هستند. در حالی که میکولاس نمی تواند در عمق کار کند، او توسط پرتاب کننده هایی حمایت می شود که می توانند بازی را نزدیک نگه دارند.


افلین دارای یک ERA 3.46 در مقابل xERA 3.06 است و او این کار را با سرعت خروجی متوسط ​​87.3 مایل در ساعت انجام داد. میزان ضربه سخت او 36.8 درصد است و بیش از 25 درصد ضربه زنندگان را در حالی که فقط 3.5 درصد راه می رود ضربه می زند.

با این حال، پس از استراحت آل استار، او 4.50 ERA بیش از 20 اینینگ دارد. شاید فصل او را فرسوده کند، اما این به او برتری زیادی نسبت به میکولاس نمی دهد.

Rays برای مدتی تلاش کرد و فعلاً مقام اول را در شرق AL به بالتیمور اوریولز واگذار کرد. در طول ماه گذشته مقابل راست‌گرایان، 105 wRC+، 23.7% نرخ ضربه، 8.2% نرخ راه رفتن و 0.726 OPS داشته‌اند. آنها پنج ضربه زن بالاتر از 0.320 xwOBA دارند، بنابراین لید ضربه زدن باید به کاردینال ها برسد.

اشعه ها پس از شروع سخت فصل، به خوبی در امداد رسانی عمل کردند. مانند کارت‌ها، آن‌ها پنج بازو زیر یک xFIP 4.00 دارند، اما از آنجایی که Eflin اجازه تماس سخت را نمی‌دهد و ضربه‌زنان کمتری راه می‌رود، ممکن است لبه کوچکی داشته باشند.


شرط بندی کاردینال ها در مقابل اشعه ها

کاردینال‌ها باید به افلین برسند، اگر او مانند پس از استراحت ستاره‌ها به زمین بازی ادامه دهد.

میکولاس حداقل کمک کننده بود و کسی را به پیاده روی نمی برد. از آنجایی که ترکیب Cardinals اخیراً بهتر از Rays عمل کرده است، آنها ارزش زیادی در خط پول دارند.

QuickSlip چیست؟

QuickSlip یک ویژگی Action Network است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به‌طور خودکار بلیط خود را در FanDuel Sportsbook بارگذاری کنند.


چگونه این مقاله ارزیابی می کنید؟

این سایت حاوی محتوای تجاری است. ممکن است برای پیوندهای ارائه شده در این صفحه غرامت دریافت کنیم. محتوای این صفحه فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. اکشن شبکه هیچ گونه تضمین یا ضمانتی در مورد صحت اطلاعات ارائه شده یا نتیجه بازی یا رویداد نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *