یکشنبه, سپتامبر 24, 2023
موضوعات ورزشی

کریس کرک برای پنجمین پیروزی دوران حرفه ای خود آماده است

این تورنمنت با کمبود قدرت در زمین به عنوان عنوان اصلی خود شروع شد، اما – همانطور که همیشه در تور PGA به نظر می رسد – اکنون داستان های زیادی در آستانه دور پایانی یکشنبه وجود دارد. اولین مورد مربوط به کریس کرک است که در اوایل زندگی حرفه ای خود بر اعتیاد به الکل غلبه کرد تا به شکل خود بازگردد و کارت TOUR خود را حفظ کند. او اکنون برای پنجمین پیروزی دوران حرفه‌ای خود، اما اولین پیروزی در بیش از هشت سال گذشته، تلاش می‌کند.

کرک با برتری دو زمانه بر اریک کول و سه حرکت برتری نسبت به جاستین سو به دور نهایی مسابقات ملی PGA خواهد رفت و هر دو به دنبال اولین برد خود در تور هستند. شین لوری تنها یک ضربه بیشتر پشت آنها پنهان شده است و به دنبال انتقام شکست خود در آخرین سوراخ در این مسابقات است. همه چیز برای یک پایان عالی در مسیری تنظیم شده است که می تواند هر لحظه به بیرون بپرد و بازیکنان را گاز بگیرد، به خصوص در امتداد کشش پایانی “تله خرس”.

ما شاهد بودیم که دانیل برگر سال گذشته در این تورنمنت در حفره‌های افتتاحیه دور آخر خود، پنج ضرب پیش افتاد و چهار قهرمان از پنج قهرمان آخر برای برنده شدن در این رویداد از پشت سر آمده‌اند. در حالی که کرک مطمئناً بازیکن ثابت‌تری در تمام هفته بوده است، یک اشتباه ساده می‌تواند در این زمینه منفجر شود که احتمالاً باعث می‌شود او را از پشت تا یکشنبه تعقیب کنم.

بیایید ببینیم داده ها چگونه به نظر می رسند و ببینیم آیا کسی به عنوان یک قهرمان بالقوه برجسته است یا خیر.

بازدید رول توضیح

Strokes Gained می‌تواند به شرط‌بندان گلف، بازیکنان DFS و طرفداران جزئیات بسیار بیشتری در مورد نحوه بازی واقعاً یک گلف باز ارائه دهد. اندازه گیری هر ضربه در رابطه با بقیه میدان.

TOUR با استفاده از میلیون‌ها امتیاز داده‌ای که جمع‌آوری می‌کند، محاسبه می‌کند که یک بازیکن به طور متوسط ​​چند ضربه را برای زدن توپ از همه فواصل و موقعیت‌ها انجام می‌دهد. اگر بازیکنی از این میانگین ها فراتر رود، در زمین بازی به دست آورده است.

هر موقعیتی در گلف متفاوت است. Strokes Gained عملکرد بازیکن را در رابطه با موقعیت اندازه گیری می کند.

در این بخش، ما به انواع معیارهای Strokes Gained اشاره خواهیم کرد:

  • شوت های به دست آمده: خارج از تی
  • شوت های به دست آمده: نزدیک شدن
  • شوت های به دست آمده: اطراف سبز
  • بازدیدهای کسب شده: قرار دادن
  • ضربه های به دست آمده: ضربه زدن به توپ (که خارج از تی + رویکرد است)
  • شوت‌های به‌دست‌آمده: سه راهی سبز (که توپ‌زننده + اطراف سبز است)

به طور کلی، SG: Ball Striking و SG: Tee-to-Green پایدارترین ها در دراز مدت هستند، در حالی که put بیشتر مستعد نوسانات است.

شما اغلب می توانید با شناسایی گلف بازانی که به خوبی به توپ ضربه می زنند، اما در انداختن توپ ها ناکام هستند، مزایای شرط بندی زنده را پیدا کنید. به همین ترتیب، بازیکنان با SG: شماره‌گذاری بالا می‌توانند به سمت جلو حرکت کنند.

3 بازیکن برای خرید در دور 4

من به این مقاله رفتم و انتظار داشتم کسی را بنویسم که از پشت با یک عدد خوب می آید تا کرک را در روز یکشنبه شکست دهد، اما اولین خرید من در واقع بر عهده رهبر خواهد بود. من کاملاً انتظار داشتم که برای خرید کرک هزینه آبمیوه را بپردازم، اما کتاب‌ها به ما یک +110 محافظه‌کارانه خوب می‌دهند، که به معنای شانس برنده شدن فقط 47٪ است، در حالی که DataGolf آن را 53.6٪ می‌داند.

فقط ارزش شرط‌بندی‌ها نیست که مرا به سمت کرک سوق می‌دهد، بلکه داده‌ها نیز هستند. او با اختلاف 1.7 ضربات سه راهی بیشتر از Suh که در رده دوم بهترین هاست، بهترین بازیکن کورس را بازی می کند.

کرک همه چیز را به خوبی انجام داده است و در حالی که مدت زیادی از پیروزی او می گذرد، نادیده گرفتن این واقعیت که او چهار بار در دوران حرفه ای خود این کار را انجام داده است دشوار است. وقتی آن را به ارزش شرط اضافه می‌کنم، بهترین و برنده‌ترین انتخاب من در یکشنبه می‌شود.

اگر کرک سفر کند، توقف بعدی من با لوری خواهد بود. او از نظر ارزش مخالف کرک است زیرا ارزش نامش تقویت می شود، اما فکر می کنم شایسته آن است. لاوری مطمئناً بازیکنی است که در صدر لیگ قرار دارد و در حال حاضر او را نمی ترساند. او روز را چهار ضربه به عقب آغاز خواهد کرد، اما در این سناریو انتظار داریم کرک عقب نشینی کند، که سبقت گرفتن را آسان تر می کند.

لوری در این هفته جکیل و هاید را همراهی کرده است و در روز پنجشنبه پیشتاز است و در روز جمعه شلیک می کند. او آن بازی بالا و پایین را در روز شنبه با به دست آوردن بیش از یک چهارم شوت در نزدیکی با چهار نوسان در راند 3 ادامه داد، و با 5 ضربه دیگر این مقدار را از دست داد. این نوع نوسانات اغلب نشانه این است که بازیکنی نزدیک است همه چیز را کنار هم بگذارد و اگر فردا این اتفاق بیفتد، او می تواند انتقام شکست دردناک خود در این دور سال گذشته را بگیرد.

گاهی اوقات کتاب‌ها بازارهای جالبی را برای دورهای پایانی به دست می‌آورند، و FanDuel این هفته یکی از بازارهای جالب را برای ما به همراه یک غرفه «برترین آفریقای جنوبی» دارد. چهار بازیکن در رقابت با کریستیان بزویدنهوت در 4 کمتر، گاریک هیگو در 3 کمتر، دیلان فریتلی با 2 کمتر و ام جی دافو با 1 کمتر در رقابت هستند. من خوشحال خواهم شد که هیگو را در +200 در این بازار امتحان کنم.

ما شاهد بودیم که هیگو در روز شنبه در حالی که 6 زیر 9 سوراخ اولش بود و تنها با 29 حرکت بولینگ بیرون می‌رفت، از دروازه بیرون می‌رفت. او در تکل کمی تلو تلو خورد، اما با یک مرغک بسته شد تا با 4 زیر 66 به پایان برسد.

هیگو با اختلاف بهترین بازیکن این گروه در مراحل پایانی بود. او در شش ماه گذشته به طور میانگین 2.6 شوت در راند 4 انجام داده است، مدت زمان پنج تورنمنت. هیچ یک از سایرین در این بازار هیچ دستاوردی در دور پایانی در زمین ندارند و با یک موقعیت پولی اضافی، خوشحال خواهم شد که هیگو را وسوسه کنم تا بهترین آفریقای جنوبی این هفته باشد.

داده های ضربه برای همه بازیکنان در طول دور 3 (میانگین در هر دور)

چگونه این مقاله ارزیابی می کنید؟

این سایت حاوی محتوای تجاری است. ممکن است برای پیوندهای ارائه شده در این صفحه غرامت دریافت کنیم. محتوای این صفحه فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. اکشن شبکه هیچ گونه تضمین یا ضمانتی در مورد صحت اطلاعات ارائه شده یا نتیجه بازی یا رویداد نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *