یکشنبه, سپتامبر 24, 2023
موضوعات ورزشی

کیکر انتخاب برای جیک الیوت در چیفز علیه ایگلز

تصویر مقاله Super Bowl Player Props: Kicker Pick برای Jake Elliott in Chiefs vs Eagles
اعتبار:

عکس از تیم نواچوکو/گتی ایماژ. عکس: جیک الیوت.

اینجا کلیک کنید نیک گیفن را در برنامه اکشن دنبال کنید تا فوراً تمام گزینه‌ها و پیشنهادات شرط‌بندی او را دریافت کنید.


Eagles تهاجمی ترین تیم NFL در جایگاه چهارم با فاصله زیاد است. آنها با نرخ 26 درصد از انتظارات، از گل های میدانی دست می کشند: دومین تیم نزدیک به آنها با 16 درصد قرار دارد.

انتظار داشته باشید که فیلادلفیا در سوپر بول حتی در بازی نزدیکی تهاجمی تر باشد. چیفز امسال تنها 6.4 امتیاز در هر بازی از دست داده است و این با وجود بدشانسی است!

تیم های حریف 100٪ امتیاز اضافی در مقابل KC در مقابل میانگین 94.6٪ کسب کردند. تیم های حریف نیز 92% FG را در مقایسه با میانگین NFL 85% انجام دادند. اگر چیف ها در آنجا شانس بیشتری داشتند، حتی از 6.4 امتیاز مجاز هم کمتر می شدند.

چیفز با سومین برنامه ساده در مقابل DVOA تهاجمی روبرو شد. Eagles در DVOA تهاجمی رتبه سوم را به خود اختصاص داده است، بنابراین انتظار داشته باشید که آنها بسیار کارآمدتر از آنچه که Chiefs در طول سال با آن روبرو بوده اند، باشند. این باید به TD های بیشتر و فرصت های امتیاز اضافی نسبت به اهداف میدانی منجر شود.

من کمتر از 7.5 امتیاز برای الیوت در بیش از 60 درصد پیش بینی می کنم و روی 140- شرط می بندم.

QuickSlip چیست؟

QuickSlip یک ویژگی Action Network است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به‌طور خودکار بلیط خود را در FanDuel Sportsbook بارگذاری کنند.


چگونه این مقاله ارزیابی می کنید؟

این سایت حاوی محتوای تجاری است. ممکن است برای پیوندهای ارائه شده در این صفحه غرامت دریافت کنیم. محتوای این صفحه فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. اکشن شبکه هیچ گونه تضمین یا ضمانتی در مورد صحت اطلاعات ارائه شده یا نتیجه بازی یا رویداد نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *