دوشنبه, اکتبر 2, 2023
موضوعات ورزشی

گرما در مقابل شانس ناگتز، انتخاب، پیش بینی بازی 5

گرما در مقابل احتمال ناگت

احتمال گرما +9
شانس ناگت -9
بالا زیر 208.5 (-110/-110)
زمان 8:30 عصر به وقت شرقی
تلویزیون ABC
شانس از طریق FanDuel. شانس به روز NBA را از اینجا دریافت کنید.

بازی پس از فصل جادویی میامی هیت ممکن است در بازی پنجم دوشنبه شب به پایان برسد. پس از باخت هر دو بازی در خانه، هیت در فینال NBA با نتیجه 3-1 شکست خورده و در آستانه حذف با انتقال سری به دنور است.

برخلاف بقیه فصل‌های بعد، بازیکنان تیم هیت در دو بازی قبلی با مشکل مواجه شدند. میامی با اندازه و قدرت تهاجمی دنور ناگتس پیشی گرفت. هر بار که ناگت ها سعی کرده اند در بازی 4 برگردند، پاسخی دریافت کرده اند.

به نظر می رسد که یک جنتلمن به نفع ناگتس یک نتیجه قطعی باشد: دنور با 9 امتیاز به عنوان محبوب خانگی قیمت گذاری شده است. Heat در طول فصل پس از آن، انعطاف‌پذیر بوده و انتظارات را زیر پا گذاشته است – آیا می‌توانند یک فشار دیگر برای تمدید سریال انجام دهند؟

در اینجا نگاهی به Heat vs Odds داریم. ناگتس، به علاوه دو انتخاب برای بازی 5 فینال NBA.

گرما گاز گرفته اند.

موفقیت آنها در پلی آف تا حد زیادی به دلیل تیراندازی 3 امتیازی کارآمد و ثابت بودن بازیکنان موقعیتی بود که در مجموع به میدان رفتند. در فینال NBA اینطور نبود.

گیب وینسنت و مکس استروس به زمین آمدند و تیراندازی 3 از 17 در بازی 3 و 1 از 10 در بازی 4 را با هم ترکیب کردند. کالب مارتین فقط 11 از 31 را از میدان در این سری فیلمبرداری می کند. دانکن رابینسون یکی از ثابت‌ترین بازیکنان روی نیمکت تیم هیت بوده است، اما حضور او قربانی بزرگی در دفاع است.

هیت در بازی 4 عملکرد بسیار بهتری روی شیشه انجام داد و با نتیجه 37-33 از ناگتس پیشی گرفت، اما آنها کار وحشتناکی برای محافظت از توپ انجام دادند. میامی 15 گردش داشت که 8 تای آن توسط بام آدبایو بود. او سخت ترین کار را در بین بازیکنان هیت در تلاش برای کاهش سرعت دو بازیکن MVP نیکولا جوکیچ دارد و این روی او از نظر تهاجمی تأثیر می گذارد.

میامی در سه ماهه اول این فصل بعد با رکورد 14-8 ATS عملکرد خوبی داشت. Heat سه بار متوالی آن را پوشش داد، زیرا آنها کار بزرگی را انجام دادند و برنامه بازی خود را از همان ابتدا اجرا کردند و از همان ابتدا انرژی به ارمغان آوردند.

کوارتر دوم اما داستان متفاوتی داشت: اختلاف کوارتر دوم آنها -8، -9، -5 و -5 در بازی‌های 1-4 بود.


ناگتس در تمام فصل تعالی را در خانه تعریف کرده است. آنها 43-8 مستقیم و 31-19-1 در برابر گسترش (62%) در بال آرنا هستند. آنها یک رکورد خانگی 9-1 در فصل بعد دارند و تنها باخت آنها در بازی 2 به هیت رسید.

در بازی 4، ناگتس مجبور شد بر خطای جوکیچ و عملکرد ضعیف شوتزنی جمال موری، که 5 بر 17 از زمین بازی رفت، غلبه کند، که احتمالاً یک عارضه جانبی سوختگی زمین روی دستش در بازی 3 بود. اما موری با بازی سازی خود به تاثیرگذاری خود ادامه داد و برای چهارمین بازی متوالی پاس گل های دو رقمی خود 12 دایم به دست آورد.

بعد از اینکه کریستین براون قهرمان بازی 3 از روی نیمکت بود، در بازی 4 نوبت بروس براون بود که 21 امتیاز در تیراندازی 8 از 11 به دست آورد. بر روی حرارت میامی به جز آدبایو پاسخ های کمی دارد و حتی او در خط دفاعی نیز موثر نبوده است.

با توجه به اینکه دنور به دنبال کسب اولین قهرمانی خود در تاریخ فرنچایز در زمین خانگی خود است، می توانید ببینید که آنها در اوایل به دلیل فشار زیاد این موقعیت با مشکل مواجه هستند.

قطعات حرارتی را انتخاب کنید

برای یک بازیکن صحنه، من از گیب وینسنت برای یک تلاش مجدد حمایت می کنم. او در دو بازی آخر خود 3 بر 16 شوت زد، اما در بازی های 1 و 2 نمایشی قوی داشت، زمانی که در مجموع 9 سه ضرب به 15 بر 26 زد.

سه خطای اولیه در کوارتر دوم بازی 3 شتاب او را متوقف کرد و مبارزات اولیه در بازی 4 دقایق او را کاهش داد.

به دلیل عملکرد ضعیف پشت سر هم، مجموع امتیاز او از 12.5 در بازی 4 به 9.5 در بازی 5 کاهش یافت. او این امتیاز را در 9 بازی از 11 بازی جاده ای پس از فصل به دست آورد و میانگین 16 PPG در آن نمونه کسب کرد.

با چرخش ظریف Heat، او دقیقه و حجم عکسبرداری را دریافت می کند که برای او ارزش دارد.

QuickSlip چیست؟

QuickSlip یک ویژگی Action Network است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به‌طور خودکار بلیط خود را در FanDuel Sportsbook بارگذاری کنند.


برای طرف، من از Heat در جلو پشتیبانی می کنم.

شروع کننده آنها در سه بازی متوالی با انرژی عالی ظاهر شده اند و به طور کلی در سه ماهه اول فصل بعد موفق بوده اند.

با عملکرد نیمه دوم آنها در دو بازی قبلی، تیمی را می بینم که خسته است و ممکن است پاهای لازم برای دوام کامل بازی را نداشته باشد. در یک بازی حذفی، من دوست دارم که Heat یک فشار بزرگ دیگر ایجاد کند و +3.5 اسپرد کوارتر اول را پوشش دهد.


چگونه این مقاله ارزیابی می کنید؟

این سایت حاوی محتوای تجاری است. ممکن است برای پیوندهای ارائه شده در این صفحه غرامت دریافت کنیم. محتوای این صفحه فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. اکشن شبکه هیچ گونه تضمین یا ضمانتی در مورد صحت اطلاعات ارائه شده یا نتیجه بازی یا رویداد نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *