دوشنبه, اکتبر 2, 2023
اخبار ورزشی

MGC جلسه استماع درخواست شرط Raynham Park را به تعویق انداخت

مدیران Raynham Park خود را در یک معمای کمی می بینند. پیست اسب‌سواری سابق اولین پیست مسابقه‌ای در ماساچوست است که به کتاب ورزشی آجری و ملات تبدیل شده است و شرکت Caesars Sportsbook به عنوان اپراتور آن فعالیت می‌کند. با پیشرفت روند، چند مانع وجود دارد که Raynham Park برای دریافت مجوز باید بر آن غلبه کند، اما به نظر می رسد روند صدور مجوز با سرعت زیادی پیش نمی رود.

کمیسیون بازی ماساچوست روز سه‌شنبه جلسه استماع خود را در مورد مجوز شرط‌بندی ورزشی رده 2 Raynham Park ادامه داد و دوباره جلسه را بدون رأی گیری و بدون تعیین تاریخی برای ادامه آن به تعویق انداخت. بخش اول جلسه در 12 ژوئن برگزار شد و MGC اعلام کرد که تا آن لحظه از این درخواست رضایت داشت. MGC به صورت شفاهی در روز سه‌شنبه اعلام کرد که با چندین بخش اضافی از برنامه راحت است، اما احساس کرد که شرکت باید کارهای بیشتری در زمینه تنوع، برابری و گنجاندن انجام دهد.

یک سوال کلیدی از کمیسر ناکیشا اسکینر این بود که آیا پارک رینهام یک مشاور تنوع را استخدام کرده است یا خیر. شرکت درخواست خود را در ژانویه – قبل از برخی قوانین جدید در مورد DEI (تنوع، حقوق صاحبان سهام و گنجاندن) و موارد دیگر – و در روز سه شنبه، مدیران تایید کردند که یک مشاور وارد شده است و Raynham Park متعهد به تنوع بخشیدن به کارکنان شما است. همانطور که رشد می کند.

یکی از مدیران اجرایی گفت: “ما انتظار داریم که این یک روند مداوم باشد.”، اما در ادامه توضیح داد که با توجه به هزینه، تسهیلات تا زمانی که پاکسازی نشود، با یک برنامه زمانی کامل شروع نمی شود.

DEI می تواند با تامین کنندگان، فروشندگان شروع کند

Raynham Park، که در حال حاضر شرط‌بندی parimutuel را ارائه می‌کند، اما هیچ مسابقه اسب‌سواری زنده ندارد، در نظر دارد تا اواخر سال جاری، کتاب‌ساز آجر و ملات خود را افتتاح کند. اسکینر پیشنهاد کرد که می تواند با مشارکت با فروشندگان و تامین کنندگان و همچنین زمانی که کارکنان خود را افزایش می دهد، تنوع را آغاز کند. مدیران گفتند که معتقدند زمان دارند تا قبل از افتتاح ابتکارات جدید DEI را شروع کنند.

اگرچه کمیته هنوز در مورد هیچ بخشی از درخواست رای نداده است، کمیسیونرها معتقد بودند که دو بخش مورد بررسی روز سه شنبه، از جمله یکی در مورد قمار مسئولانه و دیگری در مورد ایمنی، درخواست تجدید نظر را تصویب کردند. کمیسیونرها در مورد بخش E، که شامل DEI می‌شود، نظری نداده‌اند و ترجیح می‌دهند در عوض منتظر بمانند و ببینند که Raynham Park چه به‌روزرسانی‌هایی را در زمان ادامه جلسه ارائه می‌دهد.

برخلاف سایر بنگاه‌داران خرده‌فروشی، Raynham Park یک پنجره قرعه‌کشی با صندوقدار در دسترس خواهد داشت و همچنین لاتاری ماساچوست را تبلیغ می‌کند. مدیران Raynham Park گفتند که مشتریان تاسیسات parimutuel “از جنبه انسانی” پنجره قرعه کشی فعلی قدردانی می کنند.

در خبرنامه Sports Handle مشترک شوید!

Raynham Park هنوز شریک دیجیتالی خود را اعلام نکرده است، و Caesars قبل از قرارداد آهنگ خود، قبلاً با Encore Boston Harbor قراردادی بسته بود و در 10 مارس به همراه پنج پلتفرم دیگر آنلاین شد. در حال حاضر سه کتاب ورزشی خرده‌فروشی در ایالت در انکور بوستون بندر (WynnBET)، MGM Springfield (BetMGM) و Plainridge Park (Barstool Sportsbook) باز هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *