MLB آب و هوا پنجشنبه: مراقب نسیم های فرشته ای در آناهیم باشید

MLB آب و هوا پنجشنبه: مراقب نسیم های فرشته ای در آناهیم باشید

معمولاً نمی بینید که یک بازی بیسبال یک روز قبل از بازی به تعویق افتاده است. حتی کمتر از دو بازی‌های بیسبال یک روز قبل از بازی به تعویق افتاد، اما دیروز که بازی‌های امروز مارینرز-وایت ساکس و پادرس-کاردینالز زودهنگام برگزار شد، این اتفاق افتاد.

این کار من را نجات می دهد و هر کسی را در بحث در مورد استفاده یا عدم استفاده از آن بازیکنان برای ترکیب فانتزی خود نجات می دهد. من این را دوست دارم.

با این اوصاف، فهرست 10 بازی اکنون به 8 بازیکن تبدیل شده است. فردا فهرست روشن دیگری را ارائه می دهد. یه جورایی کل هفته رو بدون 15 بازی مگیله کامل رفتیم. حداقل بیسبال در روز زیاد بود، هرچند…

سفر به آزمایشگاه

ممکن است متوجه شوید که باد در آناهیم می وزد… یا لس آنجلس… یا هر جا که فرشتگان بازی می کنند. درست است. با این حال، اغلب این مورد است. متأسفانه، این مزیتی به ما نمی دهد.در واقع، زمانی که باد خاموش شد، تصاحب استادیوم فرشته بی‌سود بود. اور/کمتر از 8 به 8.5 از بازی افتتاحیه امشب رنجرز و فرشتگان رسیده است، اما اگر غلبه کنید، امیدوارم دلیلی غیر از باد باشد.


طبقه بندی آب و هوای بالاتر

  • توله سگ تا شجاع: 35
  • رد ساکس در دو و میدانی: 29

رتبه بندی آب و هوا یک عدد اختصاصی است که توسط آزمایشگاه های فانتزی که در مقیاس 0 تا 100 هستند، که در آن 100 بهترین ویبر برای ضربه زدن و 0 بهترین ویبر برای پرتاب است. دما، سرعت باد، جهت باد، ارتفاع استادیوم، رطوبت و فشار اتمسفر را در نظر می گیرد.

اوه اوه 35، من واقعا می ترسم. بهترین هوا برای بیسبال امروز هنوز خوب نیست. ما فقط چند بازی در تمام فصل داشته ایم (یعنی هفته گذشته) با شرایط ضربتی بالاتر از حد متوسط.

هر دوی این over/under در واقع به اندازه نیم دور از دهانه افتادند، با Cubs-Braves به 8.5 و Sox-A به 8 کاهش یافت. شاید “بهترین” هوای روز باشد، اما هنوز خوب نیست.

رتبه بندی آب و هوای پایین تر

  • بلو جیز به سرخپوستان: 7
  • قرمزها به دزدان دریایی: 13
  • سلطنتی به ببرها: 13

در دهه 30 امروز دمای هوا نداریم، اما هنوز در سرتاسر کشور، به ویژه در ناحیه دره اوهایو، هوا تا حد زیادی بد است.

کلیولند که اخیرا رتبه 2 آب و هوا را منتشر کرده بود، امروز مقابل تورنتو با امتیاز 7 برگشت. دما در 40 تا اواسط 40 خواهد بود و وزش باد شدید 10 مایل در ساعت قطب ناپدید میدان سمت راست را به سمت پایگاه سوم خواهد وزید.

با این پیش بینی و شرط بندی ترور باوئر برای سرخپوستان، بیش/کمتر از 7 به 6.5 کاهش یافته است.

شرایط بد همچنین در دیترویت، جایی که حتی بیش از / کمتر از افتتاحیه نیم امتیاز کاهش یافت (از 8 به 7.5). بادها در کامریکا تا حدودی معکوس هستند، جایی که از سمت چپ می وزند، اما شرایط ابری با دمای 100 تا 100 درجه وجود خواهد داشت.

هوا در پیتسبورگ نزدیک به 10 درجه گرمتر خواهد بود، اما بار دیگر باد از سمت چپ همراه با آسمان ابری خواهد وزید. پس از کاهش اولیه از 7.5 به 8، این over/under به نقطه آغازین خود یعنی 7.5 کاهش یافت. بیشتر از 70٪ از شرط ها تمام شده است، اما پول تقسیم می شود.

این مقاله بود در ابتدا در ActionNetwork.com ارسال شد از مارکوس گالانته. Sports Insights بخشی از شبکه اقدام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *