دوشنبه, اکتبر 2, 2023
بازی های الکترونیکی ورزشی

Overwatch 2 Characters Heights & Ages » قد قهرمان شما چقدر است؟

تعجب می کنم که مال شما کدام است قد شخصیت Overwatch مورد علاقه شما و؟ در سراسر فرهنگ عامه، اندازه بارها نشان داده شده است که مانعی برای موفقیت نسبی یک شخصیت و قدرت مبارزه نیست. کمتر کسی است که مبارزات کوچک یودا با کنت دوکو و امپراتور پالپاتین را در مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان فراموش می‌کند، و تعداد قهرمانانی که در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف هستند، روز به روز در حال افزایش است.

این تنوع اکنون در چندین بازی اسپورت محبوب نیز منعکس شده است، شاید چیزی بیشتر از بازی هیجان انگیز مبارزه اول شخص Overwatch نباشد. از زمان انتشار آن در سال 2016، این بازی ثابت کرده است که موفقیت بزرگی برای توسعه دهندگان بلیزارد بوده است که به موفقیت عظیم Overwatch League مبتنی بر فرنچایز آن ختم شد.

ارتفاع شخصیت های Overwatch: بلندترین تا کوتاه ترین

بخشی از هیجان بازیکنان این است که برای هر بازی می توانند شخصیت های مختلفی را در دنیای Overwatch انتخاب کنند که هر کدام توانایی ها و قدرت های خاص خود را دارند. کاراکترهای Overwatch 2 در ارتفاع های مختلفی هستند که در لیست زیر نشان داده شده است:

 • 2.23 متر/7 فوت 4 اینچ – راینهارت، اوریسا (تخمینی)
 • 2.20 متر / 7 فوت 3 اینچ – سنگر و رودهاگ (همچنین وینستون ایستاده)
 • 2.18 متر / 7 فوت 1 اینچ – Doomfist
 • 2.13 متر / 7 فوت – ملکه یونکر
 • 1.96 متر / 6 فوت 6 اینچ – Junkrat
 • 1.95 متر / 6 فوت 5 اینچ – زاریا، مویرا (تخمین زده شده)
 • 1.93 متر / 6 فوت 4 اینچ – راماترا
 • 1.91 متر / 6 فوت 3 اینچ – بریژیت (تخمین زده شده)
 • 1.89 متر / 6 فوت 2.5 اینچ – باپتیست (تخمینی)
 • 1.85 متر/6 فوت 1 اینچ – ریپر، سرباز: 76، کسیدی
 • 1.82 متر / 6 فوت – آنا، اکو (تخمین زده شده)
 • 1.80 متر/5 فوت 11 اینچ – فراه، ماندن (تخمینی)
 • 1.75 متر / 5 فوت 9 اینچ – Widowmaker
 • 1.73 متر/5 فوت 8 اینچ – هانزو
 • 1.72 متر / 5 فوت 7.5 اینچ – Zenyatta
 • 1.70 متر / 5 فوت 7 اینچ – مرسی، سیمترا (همچنین وینستون در حالت ایستاده عادی)، Genji، Kiriko (تخمینی)
 • 1.67 متر / 5 فوت 6 اینچ – خاکستر
 • 1.66 متر / 5 فوت 5 اینچ – D’Va (بدون مکانیک)
 • 1.62/5 فوت 4 اینچ – ردیاب، سایه می اندازد
 • 1.60 متر / 5 فوت 3 اینچ – لوسیو، هرگز
 • 1,40 متر / 4 فوت 7 اینچ – توربیورن
 • 40 سانتی متر / 1 فوت 4 اینچ – هاموند (بدون توپ خراب)

چندین قهرمان وجود دارند که هیچ اطلاعات رسمی قد برای آنها یافت نشد اما چه کسانی بودند بر اساس نحوه مقایسه شخصیت آنها تخمین زده می شود در “ژست قهرمانانه” خود در بازی به شخصیت های دیگری که قد آنها مشخص است. این قهرمانان با استفاده از شناسایی می شوند مورب در بالا.

وجود دارد دو شخصیت که ما نتوانستیم قد آنها را تایید کنیم. اینها هستند:

 1. توپ ویرانگر (با توپ ویرانگر)
 2. سیگما (ظاهراً بلندترین قهرمان Overwatch با حدود 8 فوت است، اما از آنجایی که سیگما شناور است، تأیید این موضوع دشوار است.)

داده‌های مربوط به این موضوع از چندین مقاله، ویدیو، کمیک، گفتگو و رویداد جمع‌آوری شده است که همگی توسط بلیزارد ایجاد شده‌اند. همچنین لازم به ذکر است که البته تغییرات درون بازیمانند شخصیت هایی که از اقلام زرهی خاصی استفاده می کنند (مانند کلاه ایمنی)، می تواند ارتفاع کلی را افزایش دهد شخصیت هنگام پوشیدن آن کت و شلوار خاص

منظور از ارتفاع فونت چیست؟

ارتفاع کاراکترها در Overwatch می تواند بر توانایی ها و نقش آنها در بازی تاثیر بسزایی دارد. شخصیت‌هایی با قد بلندتر، مانند راینهارت و اوریسا، می‌توانند نقاط سلامتی بیشتر، برد حمله بیشتر و دید بیشتر در میدان نبرد داشته باشند، که آنها را برای نقش‌های تانکینگ ایده‌آل می‌کند. آنها همچنین ممکن است توانایی هایی داشته باشند که به آنها اجازه می دهد از متحدان خود محافظت کنند، مانند میدان مانع راینهارت یا سپر محافظ اوریسا.

از سوی دیگر، شخصیت های کوتاه تر مانند Tracer و Lucio ممکن است سلامت و برد حمله کمتری داشته باشند، اما می توانند باشند چابک تر و مجهز به مهارت هایی است که به آنها اجازه می دهد به سرعت در میدان جنگ حرکت کنند. آنها همچنین ممکن است توانایی هایی داشته باشند که به آنها امکان می دهد از حملات دشمن فرار کنند، مانند چشمک زدن Tracer یا افزایش سرعت لوسیو.

Overwatch ارتفاع کاراکتر در مقابل مهارت
©Blizzard Entertainment

طراحان بازی با ایجاد گروهی متنوع از شخصیت‌ها با توانایی‌ها و نقاط قوت منحصربه‌فرد، از ارتفاع شخصیت استفاده می‌کنند تا بازی را جذاب‌تر و لذت‌بخش‌تر کنند. بازی با دادن نقش و توانایی های منحصر به فرد به هر شخصیت متعادل می شود سایر شخصیت های بازی را تکمیل کنید. این اجازه می دهد تا بسته به ترکیب تیم از سبک ها و استراتژی های مختلف استفاده شود.

همچنین شایان ذکر است که قد شخصیت ها بر قد اول شخص POV نیز تأثیر می گذارد. تفاوت خط چشم بین Orisa و Torbjörn بسیار مشهود است، بنابراین این نکته قطعاً چیزی است که باید هنگام مقایسه ارتفاع کاراکترهای Overwatch 2 در نظر داشت. با این حال، این تنها عاملی نیست که بر گیم پلی، عوامل دیگر و همچنین مهارت، سرعت و ضربه باکس تأثیر می گذارد. نقش بسزایی در گیم پلی بازی دارند. طراحان از همه این عوامل برای ایجاد یک بازی منصفانه و متعادل استفاده می کنند.

قد شخصیت ها در Overwatch 2 اضافه می شود ابعاد منحصر به فرد در گیم پلی و به ایجاد گروهی متنوع از شخصیت ها با توانایی ها و نقاط قوت منحصر به فرد کمک کنید. طراحان بازی از ارتفاع شخصیت‌ها برای ایجاد یک بازی متعادل استفاده کردند که امکان استفاده از سبک‌های بازی و استراتژی‌های مختلف بسته به ترکیب تیم را فراهم می‌کند.

شخصیت های عصر Overwatch

سن (سال) شخصیت
کمتر از 1 سال اوریسا (از 1 ماهگی شروع به مبارزه در بازی کرد)
14 توپ ویرانگر
19 D’Va
20 زنیاتا
دهه 20 کیریکو
23 بریژیت
25 جونکرات
26 لوسیوس، ردیاب
28 سیمترا، زاریا
29 وینستون، زندگی بافنده
20-30 راماترا
30 استیک، سومبرا
31 می (سن بیولوژیکی، سن تقویمی او 40 سال است)
32 خواهد ساخت
33 بیوه ساز
35 جنجی
35-40 ملکه یونکر
36 باپتیست
37 مرسی، کسیدی
38 هانزو
39 خاکستر
40-50 اقامت کردن
45 Doomfist
48 رودهاگ، مویرا
55 سرباز: 76
57 توربیورن
58 ماشین درو
60 آنا
61 راینهارت
62 سیگما
طبقه بندی شده اکو

سن یک شخصیت می تواند یک تأثیر قابل توجهی بر توانایی ها و پیشینه آنها. به عنوان مثال، شخصیت‌های قدیمی‌تر مانند Ana and Soldier: 76 ممکن است تجربه و خرد بیشتری داشته باشند و مهارت‌های آنها ممکن است منعکس کننده این موضوع باشد. در مقایسه، شخصیت‌های جوان‌تر مانند D.Va و Tracer ممکن است چابک‌تر باشند و توانایی‌هایی داشته باشند که به آنها اجازه می‌دهد به سرعت در میدان جنگ حرکت کنند.

علاوه بر این، می توان از سن شخصیت ها نیز برای ایجاد استفاده کرد قوس های داستانی جالب و روابط بین شخصیت ها. به عنوان مثال، شخصیت‌های قدیمی‌تر مانند آنا ممکن است با شخصیت‌های جوان‌تری مانند بریژیت رابطه مربیگری داشته باشند. برعکس، شخصیت هایی مانند D.Va و Tracer به دلیل سن و توانایی های مشابه می توانند یک رقابت دوستانه داشته باشند.

همچنین شایان ذکر است که سن شخصیت‌ها همیشه توسط توسعه‌دهندگان تایید نمی‌شود و به بازیکنان و طرفداران اجازه می‌دهد تا حدس‌زنی کنند و داستان‌های پس‌زمینه خود را بسازند. این همچنین می تواند علاقه بیشتری به شخصیت ها و داستان های بازی

به یاد داشته باشید، می‌توانید با دنبال کردن پیوند، تمام آخرین شرط‌بندی‌های Overwatch را در ورزش‌های الکترونیکی بررسی کنید و می‌توانید ببینید که آیا قد یا سن یک عامل کلیدی در گیم‌پلی سطح بالا هستند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *