دوشنبه, اکتبر 2, 2023
موضوعات ورزشی

Panini با وجود از دست دادن مجوز برای متعصبان، با عرضه محصول NFLPA را نادیده می گیرد

پانینی فروش مجموعه جدیدی از کارت‌های تجاری NFL را در روز چهارشنبه – 2023 Luminance – با حضور Jalen Hurts روی بسته با قیمت خرده‌فروشی 249.95 دلار – با وجود از دست دادن مجوز خود در انجمن بازیکنان NFL در اوایل این هفته، به نفع Fanatics آغاز کرد.

انجمن بازیکنان NFL اوایل این هفته به پانینی و نمایندگان اطلاع داد که توافقنامه مجوز بین طرفین بلافاصله، سه سال قبل از پایان قرارداد، فسخ خواهد شد.

با این حال، با عرضه محصول در روز چهارشنبه، پانینی این فرمان را نادیده گرفت.

“ما فکر میکنیم که [NFL] دیوید بویز، وکیل مدافع پانینی در پرونده ضد انحصار علیه Fanatics، به Action Network گفت: فسخ اتحادیه نادرست و بی اثر است.

بویز به شبکه اکشن گفت که پانینی روز سه شنبه درخواست داوری را به انجمن داوری آمریکا ارائه کرد. اگر اجازه داده شود، یک داور مستقل تصمیم خواهد گرفت که آیا NFLPA قادر است به طور یکجانبه قرارداد مجوز خود را با Panini فسخ کند یا خیر.

پانینی در ابتدا حق نام و شباهت بازیکنان را تا سال 2026 داشت تا اینکه NFLPA در روز دوشنبه از قرارداد خارج شد و به نفع انتقال فوری به Fanatics بود.

Fanatics اکنون از حقوق انحصاری برای قرار دادن بازیکنان روی کارت برخوردار است. آن‌ها هنوز نمی‌توانند نام و نشان تیم‌ها را روی کارت‌ها بگذارند، زیرا پانینی هنوز حقوق NFL را در حال حاضر دارد.

بویز گفت که مشتریانش با تغییر NFLPA به Fanatics چشم بسته بودند، که نشان می دهد پانینی و NFLPA همین چند هفته پیش با هم صحبت کرده بودند. منابع گفتند که نمایندگی NFLPA فقط سه هفته پیش در دفاتر Panini بود.

Panini همچنان NFLPA را به عنوان شریک در وب سایت خود فهرست می کند.

تنها راهی که NFLPA می تواند معامله را فوراً بدون هیچ دوره فروش فسخ کند، این است که نقض اساسی قرارداد وجود داشته باشد.

بویز گفت: «تخلف پیشنهادی شامل «تغییر کنترل» است.

پانینی در دادخواست ماه آوریل خود در تگزاس گفت که Fanatics هفت کارمند “بالا رتبه” Panini را از مجموع 34 نفر استخدام کرده است. اما پانینی ادعا می کند که هر هفت کارمند در دو هفته جایگزین شده اند. پانینی همچنین در این دادخواست گفت که تنها دو نفر معاون رئیس جمهور بودند و تنها یک نفر به مدیر اجرایی گزارش داد.

جورج عطالله، سخنگوی NFLPA در روز چهارشنبه به شبکه اکشن گفت: “این تصمیم به نفع همه بازیکنان گرفته شد و ما در حال حاضر درباره چیز دیگری صحبت نمی کنیم.” سخنگوی Fanatics از اظهار نظر خودداری کرد.

این خبر تحولی مداوم در نبرد تاریخی بین دو شرکت بزرگ کارت تجاری در جهان است.

اول، پانینی در اوایل این ماه از Fanatics به دلیل اقدامات ضد تراست شکایت کرد. سپس، Fanatics مخالفت کرد و گفت که این بی‌کفایتی Panini بود که باعث شد NFL، NBA و MLB معاملات خود را متوقف کنند.

Fanatics دارای حقوق انحصاری آینده با NFL، NFLPA، NBA، NBPA، MLB و MLBPA است. طبق گزارش‌ها، حقوق انحصاری برای تولید محصولات NFL و NBA در سال 2026، قبل از اینکه NFLPA فرآیند انتقال Fanatics به Fanatics را در اوایل امسال آغاز کند، واگذار شد.

این شرکت تاپس را خریداری کرد و قراردادهای انحصاری با سه لیگ بزرگ ورزشی آمریکا منعقد کرد. آنها آماده راه اندازی شرط بندی ورزشی خود در 15-20 ایالت هستند. و در اوایل تابستان امسال، Fanatics خانه حراج PWCC را خریداری کرد و موقعیت خود را در صنعت کلکسیون بیشتر مستحکم کرد.

چگونه این مقاله ارزیابی می کنید؟

این سایت حاوی محتوای تجاری است. ممکن است برای پیوندهای ارائه شده در این صفحه غرامت دریافت کنیم. محتوای این صفحه فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. اکشن شبکه هیچ گونه ضمانت یا ضمانتی در مورد صحت اطلاعات ارائه شده یا نتیجه بازی یا رویداد نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *