دوشنبه, اکتبر 2, 2023
موضوعات ورزشی

Rays vs Red Sox Game 1 Prediction Today

اشعه در برابر شانس رد ساکس

بوستون رد ساکس و تامپا بی ریس روز شنبه در یک مسابقه دو سر به مصاف هم می روند. تانر هاک رد ساکس را در بازی 1 انتخاب خواهد کرد، در حالی که جاش فلمینگ اشعه ها را انتخاب خواهد کرد.

هر دوی این تیم ها در یک ماه اخیر ضربه های سختی زده اند. ضربه زدن، خلیج تامپا را به بهترین رکورد بیسبال رسانده است، در حالی که رد ساکس هنوز بالای 0.500 در بهترین بخش بیسبال است.

Houck چند دستگاه جانبی دلگرم کننده تری دارد. این اجازه تماس سختی را که فلمینگ انجام می دهد را نمی دهد، و در هنگام برداشتن مهاجمان بسیار مؤثرتر است.

با توجه به اینکه Rays در هفته گذشته اندکی با استیک‌ها دچار تزلزل شده است، Red Sox شرط بندی مناسبی است.


فلمینگ اخیراً افتضاح بوده است. در این فصل، او در صدک 5 در میزان ضربه سخت و صدک 16 در میانگین سرعت خروجی قرار می گیرد، در حالی که در توپ سریع خود تنها حدود 90 مایل در ساعت بالاتر می رود.

نرخ ضربات او 11.6% پوسیده با نرخ راه رفتن 9.2% است. ERA او آن چیزی نیست که باید باشد، زیرا xERA او بیش از پنج است.

در نهایت، او در شروع نهایی خود اجازه 22 توپ با سرعت 95 مایل در ساعت را به داجرز داد.

همه این عوامل به اندازه کافی معقول هستند که او را در مقابل رد ساکس محو کنند.

داجرز 22 زمین توسط جاش فلمینگ با سرعت 95+ مایل در ساعت زد، بیشترین توپی که در تمام دوران Statcast به یک پارچ زده شده است.

و Rays بازی را برد. pic.twitter.com/cFNqqA9JpC

— کدنویسی (@CodifyBaseball) 29 مه 2023

هر چند تیرها می توانند به توپ ضربه بزنند. از 1 می، آنها یک تیم wRC+ متشکل از 113 راست دست با OPS 0.746 دارند.

با این حال، این اعداد طی هفته گذشته به ترتیب به 88 و 0.651 کاهش یافته است.

با توجه به این روند اخیر و آمار بهبود یافته ای که از هاوک در آینده انتظار می رود، رد ساکس در موقعیت بهتری برای برتری نسبت به ترکیب Rays قرار دارد.

گاو نر Rays به طور باورنکردنی یکی از بدترین ویژگی های آنها بوده است. مجدداً، از 1 می، آنها 4.84 xFIP دارند، درست جلوتر از Oakland A، که در این فصل از نظر تاریخی تیم بدی دارند.

دو تا از بهترین اسلحه‌های آنها در آن دوره – زک لیتل و گرت کلیوینگر – در لیست مصدومان قرار دارند. شاون آرمسترانگ و پیت فیربنکس نیز همینطور هستند، بنابراین بوستون فرصت گلزنی دیرهنگام در این مورد دارد.


هاک در واقع دست کم گرفته شده است. 5.30 ERA او تمام داستان را بیان نمی کند، زیرا او دارای 3.79 x ERA است.

این امکان را برای تماس سخت فراهم می کند و در صدک 30 برای میانگین سرعت خروجی و صدک 39 برای نرخ ضربه سخت قرار می گیرد. اما این اعداد هنوز به طور قابل توجهی بهتر از فلمینگ هستند.

میزان راه رفتن او نیز تنها 7.7 درصد است، بنابراین این یک برتری نسبت به فلمینگ است.

در نهایت، او تنها یک بازی با بیش از چهار ران به دست آورده است، بنابراین او بازی را دور از دسترس برای ترکیب بوستون قرار نمی دهد.

بوستون دارای 126 wRC+ و 0.827 OPS برای چپ‌گراها از اول ماه مه است. اگر او در این بازی با یک راست پا روبرو شود، این عدد به 101 کاهش می یابد که هنوز کمی بالاتر از میانگین است.

در فصل، BoSox دارای شش ضربه زن فعال بالاتر از 0.340 xwOBA است که بیشتر ترکیب آنها را تشکیل می دهد. آنها باید هم بر روی فلمینگ و هم بر روی گزینه های جایگزین انجام دهند.

در تسکین، بوستون بهتر از Rays است، با 4.44 xFIP از اول ماه مه. در حالی که این عدد خیلی قانع کننده نیست، Sox چهار گزینه در تسکین زیر 4.00 دارد. این بهتر از خلیج تامپا است و هاوک معمولاً می تواند حداقل پنج اینینگ برود و قلم را در دست بگیرد.


Bet Choice Rays در مقابل. جوراب قرمز

فلمینگ پارچ بسیار بدتری از هاک است و بولپ تامپا افتضاح است.

رد ساکس در این بازی برتری بزرگی در زمین بازی دارد و ترکیب رد ساکس در هفته گذشته داغتر بوده است.

بوستون در اولین بازی دو سر باز می گردد. آنها را از +135 به -110 ببرید.

این باید به یک انتخاب نزدیکتر باشد.

انتخاب کنید: Boston Red Sox +135 (پخش تا -110)

چگونه این مقاله ارزیابی می کنید؟

این سایت حاوی محتوای تجاری است. ممکن است برای پیوندهای ارائه شده در این صفحه غرامت دریافت کنیم. محتوای این صفحه فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. اکشن شبکه هیچ گونه تضمین یا ضمانتی در مورد صحت اطلاعات ارائه شده یا نتیجه بازی یا رویداد نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *