یکشنبه, سپتامبر 24, 2023
بازی های الکترونیکی ورزشی

Rivalry و RED Canids شراکت خود را در برزیل اعلام کردند

رقابت اعلام کرد که با سازمان ورزش های الکترونیکی برزیل به توافق رسیده است سگ سانان قرمز برای یک قرارداد حمایتی چند وجهی که عمدتاً بر روی تیم RED Canids CSGO متمرکز بود.

این قرارداد یک قرارداد یک ساله است که جنبه‌های مختلفی را در بر می‌گیرد که شامل همکاری این دو در مجموعه‌ای از مواردی است که به عنوان «کمپین‌های فیزیکی و دیجیتالی» به‌عنوان «کمپین‌های فیزیکی و دیجیتال» نام‌گذاری می‌کنند، که در درجه اول بر فهرست و پایگاه هواداران RED Canids CSGO تمرکز دارد.

این مشارکت نه تنها نشان Rivalry را بر روی پیراهن RED Canids برای فصل CSGO 2023 قرار می دهد، بلکه آنها همچنین دارای حقوق نامگذاری درون بازی برای تیم برای مسابقات منتخب CSGO هستند که در آن شرکت می کنند.

علاوه بر این، این دو شرکت برای تولید یک مستند 12 قسمتی با یکدیگر همکاری خواهند کرد که اعضای تیم RED Canids CSGO و عملکرد آنها در طول فصل را برجسته می کند.

این بیشتر توسط محتوای روزانه در کانال های رسانه های اجتماعی هر دو سازمان پشتیبانی می شود.

رقابت انجمن سگ سانان قرمز برزیل

تصویر از طریق رقابت

برزیل به یک هدف کلیدی برای ورزش های الکترونیکی تبدیل می شود

این خبر دور از انتظار نیست. ما با نمایندگان چندین شرکت بزرگ شرط بندی در ورزش های الکترونیکی مانند Betway، Midnite، Parimatch و GG.Bet صحبت کردیم و وجود دارد. توافق بر این است که گسترش عملیات آنها در آمریکای جنوبی، به ویژه برزیل، کلیدی برای آینده بلندمدت سازمان خواهد بود.

شرط‌بندی ورزشی در برزیل مطمئناً بازاری هیجان‌انگیز برای شرکت‌های تجاری است، زیرا پتانسیل رشد در این منطقه بسیار زیاد است.

در واقع، یکی از شاخص‌های کلیدی عملکردی که در به‌روزرسانی تجاری Rivalry در سال 2023 بیان شد، میزان پیشرفت شرکت در بازارهای کانادا و استرالیا بود. اکنون به نظر می رسد که برزیل بخش اصلی استراتژی توسعه 2023 خود خواهد بود.

این توافق جدید با RED Canids اکنون برای ادامه پیشرفت های انجام شده در سایر مناطق در سال 2022 مرکزی به نظر می رسد.

دفتر مرکزی سائوپائولو

در حالی که پست‌های رسانه‌های اجتماعی و مستندهای ۱۲ قسمتی مطمئناً RED Canids با بیش از ۱ میلیون دنبال‌کننده رسانه‌های اجتماعی را به خود جلب می‌کنند، این تعهد Rivalry Esports برای ایجاد یک مرکز سفارشی سائوپائولو برای RED Canids است که مطمئناً توجه زیادی را به خود جلب خواهد کرد.

این مرکز آموزشی توسط Rivalry نام‌گذاری می‌شود و بر کمک به آموزش و توسعه اعضای تیم RED Canids CSGO تمرکز می‌کند، و همچنین مکانی برای شرکت برای میزبانی مهمانی‌های تماشای مشترک زمانی که RED Canids در مسابقات است.

همچنین، دیدن این مرکز به‌عنوان مرکزی برای طرفداران ورزش‌های الکترونیکی و بازیکنان در داخل و اطراف منطقه سائوپائولو آسان است.

“بهترین ورزشهای الکترونیکی و سرگرمی در کنار هم”

با صحبت در مورد شراکت، برزیل پیشتاز رقابت است، لوئیس گونکالوز نظر داد:

“توافق ما با RED Canids دارای همه نشانه های یک همکاری عالی است که بهترین ورزش های الکترونیکی و سرگرمی را برای ایجاد ارزش واقعی برای طرفداران گرد هم می آورد.”

“این یک فرصت هیجان انگیز برای به نمایش گذاشتن خلاقیت پیشرو در بازار برای یک طرفدار پرشور است تا ارزش ویژه برند را برای هر دو شرکت ما ایجاد کند.”

به طور مشابه، مدیر عامل RED Canids، فیلیپ کورادینی او بر مزایای این قرارداد برای سازمان ورزش های الکترونیکی خود تاکید کرد.

“رقابت لایه ارزشمندی از قدرت آتش خلاقانه را به سازمان ما اضافه می کند که به ما کمک می کند تا با طرفداران خود به روش های منحصر به فرد تعامل داشته باشیم و در مورد برند خود آگاهی ایجاد کنیم.”

«شرط‌بندی ورزشی مسئولانه باعث تعامل و اشتیاق طرفداران ما می‌شود، جایی که وقتی ما برنده می‌شویم، آنها نیز برنده می‌شوند. Rivalry شریکی است که همه اینها و بیشتر را به سازمان ما می آورد و ما مشتاقانه منتظر همکاری با هم هستیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *